sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
szczerze 3 mecz z Valverde z Realem i gramy po prostu źle, jesteśmy źle ustawieni, na bokach Carvajal i Marcelo mają autostradę, nie nadążamy. Pique gra świetny mecz
3
napisz tak serio dlaczego wg ciebie gra dobry mecz, przecież Roberto praktycznie nie wsparcia na swojej stronie, Marcelo robi z niego wiatrak
0
Kovacic fenomenalny mecz, Messi praktycznie nie istnieje
0
autostrada na prawej stronie
1
Marcelo niby ma słaby sezon a robi z naszej strony taki wiatrak że aż smutno
5
niestety ale Robero kryje na radar Cristiano
0
gramy lagę do przodu na Messiego xDD
0
Busi jeszcze śpi, niech ktoś tam nim potrząśnie
2
całe szczęście że Ronaldo nie trafił, co my gramy?
0
ale siedli, pomoc nie istnieje
0
To że ten pączek nie dostał czerwonej w Realu to skandal. Obok czerwonego Ramosa największy pajac w Madrycie(pomimo tego że nieźle czyści). Oj chciałbym że Leo nim pokręcił tak jak w ostatnim ligowym klasyku żeby nie wiedział gdzie jest.
2
dla mnie jedynie oszołomy oderwane od rzeczywistości albo trolle mogą pisać że brak Ronaldo jest osłabieniem dla Barcelony.
3
Messi, co ty robisz dzisiaj...
Szczerze gdyby takie pudła notował CR to tutaj pojazd poszedłby nieziemski
0
słabo strzelił, idealnie dla bramkarza
1
on się przełamie 24 grudnia, opłatkiem przy stole
0
jak Lahoz tego nie widział, przecież to jest ewidentny kop w noge Suareza,
0
Freitag co formę złapał, przy takim wietrze taki skok.
0
Rysiu Piątek pozamiatał, obok Wellingera jedyny niemiecki skoczek którego lubię
1
a Kubacki jak zwykle, przychodzi konkurs i skacze gorzej, niech do psychologa się zapisze jak presja go zżera
19
i gdy wydaje ci się że żadna wypowiedź cię nie zaskoczy, wychodzi Cristiano, cały na biało...
0
casemiro
23
pączek po raz kolejny pokazuje brak mózgu. Nie cierpię tego gościa
0
lol, co to było?
0
fajne warunki w końcówce, jakby Fannemelowi który prowadzi przyszło w takich skakać to by może był w 3 dziesiątce.
1
Kubacki jak zwykle, wyskakał się w treningach a potem tam gdzie trzeba to jest gorzej.
2
Pique do pomocy :D
2
Villarreal w 10 nas przycisnął, Busi sobie przysnał
0
w Barcelonie klasycznie, jak nie żre to nie żre
0
jeszcze trener Villarrealu pokazał że brak mu piątej klepki
0
Leo podsumował naszą grę