3

szczerze 3 mecz z Valverde z Realem i gramy po prostu źle, jesteśmy źle ustawieni, na bokach Carvajal i Marcelo mają autostradę, nie nadążamy. Pique gra świetny mecz

3

napisz tak serio dlaczego wg ciebie gra dobry mecz, przecież Roberto praktycznie nie wsparcia na swojej stronie, Marcelo robi z niego wiatrak

0

Kovacic fenomenalny mecz, Messi praktycznie nie istnieje

0

autostrada na prawej stronie

1

Marcelo niby ma słaby sezon a robi z naszej strony taki wiatrak że aż smutno

5

niestety ale Robero kryje na radar Cristiano

0

gramy lagę do przodu na Messiego xDD

0

Busi jeszcze śpi, niech ktoś tam nim potrząśnie

2

całe szczęście że Ronaldo nie trafił, co my gramy?

0

ale siedli, pomoc nie istnieje

0

To że ten pączek nie dostał czerwonej w Realu to skandal. Obok czerwonego Ramosa największy pajac w Madrycie(pomimo tego że nieźle czyści). Oj chciałbym że Leo nim pokręcił tak jak w ostatnim ligowym klasyku żeby nie wiedział gdzie jest.

2

dla mnie jedynie oszołomy oderwane od rzeczywistości albo trolle mogą pisać że brak Ronaldo jest osłabieniem dla Barcelony.

3

Messi, co ty robisz dzisiaj...
Szczerze gdyby takie pudła notował CR to tutaj pojazd poszedłby nieziemski

0

słabo strzelił, idealnie dla bramkarza

1

on się przełamie 24 grudnia, opłatkiem przy stole

0

jak Lahoz tego nie widział, przecież to jest ewidentny kop w noge Suareza,

0

Freitag co formę złapał, przy takim wietrze taki skok.

0

Rysiu Piątek pozamiatał, obok Wellingera jedyny niemiecki skoczek którego lubię

1

a Kubacki jak zwykle, przychodzi konkurs i skacze gorzej, niech do psychologa się zapisze jak presja go zżera

19

i gdy wydaje ci się że żadna wypowiedź cię nie zaskoczy, wychodzi Cristiano, cały na biało...

0

casemiro

23

pączek po raz kolejny pokazuje brak mózgu. Nie cierpię tego gościa

0

lol, co to było?

0

fajne warunki w końcówce, jakby Fannemelowi który prowadzi przyszło w takich skakać to by może był w 3 dziesiątce.

1

Kubacki jak zwykle, wyskakał się w treningach a potem tam gdzie trzeba to jest gorzej.

2

Pique do pomocy :D

2

Villarreal w 10 nas przycisnął, Busi sobie przysnał

0

w Barcelonie klasycznie, jak nie żre to nie żre

0

jeszcze trener Villarrealu pokazał że brak mu piątej klepki

0

Leo podsumował naszą grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?