sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak Suarez i Leo grają padlinę to ich skrytykuje więc o moje perspektywy się nie martw.
3
ty tak na serio ? Przy każdej bramce na Camp Nou prowokuje kibiców swoją cieszynką, chłop który uważa się za gladiatora, mięsień na mięśniu a pada po jakimkolwiek kontakcie z przeciwnikiem. Do tego po nieudanym podaniu kolegi macha łapami jakby muchy odganiał. Klasy piłkarskiej odmówić mu nie mogę natomiast jako człowiek zachowuje się często jak rozkapryszony dzieciak który nie dostał zabawki od rodzica.
16
nie da się słuchać tych pajaców z Elven, z każdym kolejnym spotkaniem wchodzą w dupę Realu że szkoda słów.
7
wszyscy się ciesza a Ronaldo do sędziego, nudno byłoby bez niego
0
nie ma bata, jest taki napór że Real to wygra
0
akurat te przeliczniki redukują szansę na zwycięstwo takie jak Urbanc w Zakopane 2007. Warunki były dramatyczne na tych mistrzostwach.
10
Co się zobaczyło, to się nie odzobaczy........
0
No cóż, Kamil ma medal z każdych najważniejszych imprez. Szkoda tego pierwszego skoku gdzie prawie się wywalił ale nie ma co gdybać, zwłaszcza że te warunki na tych MŚwL były kosmiczne: raz pod narty, następny skaczący ma już w plecy. Takie zawody są najgorsze bo niestety nie są miarodajne. Brawa dla Tandego którego było mi strasznie szkoda po turnieju czterech skoczni rok temu brawa dla Kamila bo bałem się czy po TCS nie przyjdzie jakaś straszna obniżka formy, na szczęście skocznia w Kulm mu nie leży.No i dla Piątka który po tym upadku broni nie składa
0
odwołali, brawo dla całej trójki.
0
tam akurat mu wiązanie upadło, mogłem w sumie dopisać jakiś kataklizm :D
0
Tande raczej poza zasięgiem, tylko upadek/nagły podmuch może mu przeszkodzić.
0
Dolny Śląsk, wieje że hej
0
maszyna jest tylko jedna
0
nawet z tymi brakami do bramki Paulinho rozstawiali nas jak gnój po polu. Nie potrafiliśmy momentami wyjść z własnej połowy. Po bramce na 2:1 mentalnie siedli, to było widać od razu.
0
bardzo ważna była bramka Paulinho w 1 połowie, to pozwoliło nam wrócić do gry a podopiecznych Eusebio to zdecydowanie podłamało
0
Pique, coś ty zrobił
0
dobra, posypuje twarz kwasem solnym z karę
0
lol, jak to wpadło
0
Suarez MVP, niezależnie czy wygramy, zremisujemy czy przegramy
0
Rakitic :D
0
te wrzutki nas wykończą
8
Gomes se pokicał :D
0
Trochę was nie rozumiem, ponad połowa pomocników w składzie która lepiej gra w kontrze niż w pozycyjnym i zdziwienie że kreacja nie istnieje. Zamiast grać bliżej i po odbiorach ich skontrować to my klepiemy na stratę
1
mi też wyczerpała cierpliwość do Gomesa, te jego podanie przy bramce na 2:0 podsumowało jego karierę w tym klubie. Podał gorzej niż trampkarz
0
dzisiaj mamy takie dziury między formacjami że nawet Partyzant Radoszyce by im bramkę strzeliło. Sociedad gra świetnie to fakt ale my stoimy.
0
Sociedad gra dzisiaj nieziemsko, to co z nami robi Zurutuza Prieto czy Canales to jest coś pięknego
0
jakby to Rulli obronił to wywaliłbym telewizor przez okno
0
drugą tak ale pierwszą koncertowo spartolił Paulinho
1
po meczu :D, niestety ale mecz na konto Valverde
0
gratki dla RSSS, robią z nami co chcą i kiedy chcą