sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hazard objechał Paulinho i Rakitica jak juniorów ://
1
na razie to Chelsea ciśnie
0
jeśli przy tych 5 strzałach wpadnie 5 bramek to spoko :)
1
Karim wrócił, kto nie wierzył, ten z policji :)
0
SIIIIIIIII
1
Ronald bez dobrych podań kolegów jest jak człowiek widmo.
0
Marcelo kontuzja? Bo nie oglądam a sprawdziłem flashscore i widze zszedł
0
Marciniak to nasz antytalizman na LM
0
sorry ale drażni mnie pisanie takich postów, jeśli Leo zagra partidazo na SB to znaczy że wszystko jest pod kontrolą skarbie ;)
0
Komentarz usunięty
1
Messi chyba chce dołączyć do Cristiano w walce na czyste konta, kolejny mecz bez gola. Fakt asystę ma ale troche mnie zaczyna to niepokoić.
0
Dlaczego Ivan ucieka od rozegrania tylko ucieka jako skrzydłowy? przez to nie mamy kontroli w środku
0
Paulinho to nie jest gość do kontrolowania środka pola. Cholernie brakuje na rozgrywającego, takiego krwi i kości. Rakitic też dzisiaj kompletnie nie ogarnia.
0
haha Leo
0
ale mieliśmy farta, EIbar było dwóch na jednego Umititiego i to zwalili.
7
ależ pięknie Eibar gra pressingiem, Rakitc i Paulinho nie wiedzą co sie dzieje
0
ale fart
0
na ten moment przeczytałem że Paulinho to żart....
0
Eibar w końcu padnie, pytanie ile mogą strzelić na tej intensywności
1
dobra Lewy wchodzi w drugiej połowie i znowu 5 bramek strzeli
8
kurde ale ten Johansson ma wąsa, za niego powinien mieć 20pkt.
0
do mnie to było? Jeśli tak to już ci tłumacze, napisałem ci że jest niewygodnym rywalem a nie że nie byle kim, nie zmieniaj moich słów, bo wychodzisz na kłamce
6
Eibar to bardzo niewygodny rywal, Iniesta jest potrzebny na pierwsze minuty żeby mieć kontrolę w środku. Valverde ściągnie go pewnie w drugiej połowie i wpuści Coutinho. Nie bój żaby.
0
Ja przez te emocje to chyba zejde szybciej z tego świata, serce naprawdę kiedyś mi nie wytrzyma i będzie amen. Kamil znowu się odbija z powietrza ale i tak daję rade. Co za człowiek :D
0
jak spędza czas w środku pola to się nie dziw, brakuje pary na ostatnich metrach.
0
weź nawet nie strasz ;D
0
ja to samo, jak widzę takie mecze jak wczoraj to moje życie skraca się o kolejne lata, muszę dać sobie z tym spokój bo jak tak dalej pójdzie to serce mi walnie i będzie amen. Będę chyba wchodził na flashscore'a po meczu i sprawdzał wynik. Przecież ta druga bramka to wpada raz na jakiś milion
7
Zdejmij środkowego napastnika, wprowadź PO, przesuń PO na środek pola i broniąc wyniku graj na wrzutki. Zidane musiał się nieźle brechtać kiedy na to patrzył. Eemry po raz kolejny pokazał że jest trenerem o mentalności średniaka.
2
Ja mentalnie już się przygotowuje na 3 LM z rzędu dla ekipy klaskacza. To co się dzieje w tych rozgrywkach z nimi to jest coś niesamowitego. Jak im się to uda przerzucam się na kręgle.
0
nie ale już są konretnymi podwalinami, bo ja do tej pory twierdzę że Real może wyeliminować tylko Barcelona. Ewentualnie Bayern Juppa który na pewno się nie obsra i się postawi.