0

Hazard objechał Paulinho i Rakitica jak juniorów ://

1

na razie to Chelsea ciśnie

0

jeśli przy tych 5 strzałach wpadnie 5 bramek to spoko :)

1

Karim wrócił, kto nie wierzył, ten z policji :)

0

SIIIIIIIII

1

Ronald bez dobrych podań kolegów jest jak człowiek widmo.

0

Marcelo kontuzja? Bo nie oglądam a sprawdziłem flashscore i widze zszedł

0

Marciniak to nasz antytalizman na LM

0

sorry ale drażni mnie pisanie takich postów, jeśli Leo zagra partidazo na SB to znaczy że wszystko jest pod kontrolą skarbie ;)

0

Komentarz usunięty

1

Messi chyba chce dołączyć do Cristiano w walce na czyste konta, kolejny mecz bez gola. Fakt asystę ma ale troche mnie zaczyna to niepokoić.

0

Dlaczego Ivan ucieka od rozegrania tylko ucieka jako skrzydłowy? przez to nie mamy kontroli w środku

0

Paulinho to nie jest gość do kontrolowania środka pola. Cholernie brakuje na rozgrywającego, takiego krwi i kości. Rakitic też dzisiaj kompletnie nie ogarnia.

0

haha Leo

0

ale mieliśmy farta, EIbar było dwóch na jednego Umititiego i to zwalili.

7

ależ pięknie Eibar gra pressingiem, Rakitc i Paulinho nie wiedzą co sie dzieje

0

ale fart

0

na ten moment przeczytałem że Paulinho to żart....

0

Eibar w końcu padnie, pytanie ile mogą strzelić na tej intensywności

1

dobra Lewy wchodzi w drugiej połowie i znowu 5 bramek strzeli

8

kurde ale ten Johansson ma wąsa, za niego powinien mieć 20pkt.

0

do mnie to było? Jeśli tak to już ci tłumacze, napisałem ci że jest niewygodnym rywalem a nie że nie byle kim, nie zmieniaj moich słów, bo wychodzisz na kłamce

6

Eibar to bardzo niewygodny rywal, Iniesta jest potrzebny na pierwsze minuty żeby mieć kontrolę w środku. Valverde ściągnie go pewnie w drugiej połowie i wpuści Coutinho. Nie bój żaby.

0

Ja przez te emocje to chyba zejde szybciej z tego świata, serce naprawdę kiedyś mi nie wytrzyma i będzie amen. Kamil znowu się odbija z powietrza ale i tak daję rade. Co za człowiek :D

0

jak spędza czas w środku pola to się nie dziw, brakuje pary na ostatnich metrach.

0

weź nawet nie strasz ;D

0

ja to samo, jak widzę takie mecze jak wczoraj to moje życie skraca się o kolejne lata, muszę dać sobie z tym spokój bo jak tak dalej pójdzie to serce mi walnie i będzie amen. Będę chyba wchodził na flashscore'a po meczu i sprawdzał wynik. Przecież ta druga bramka to wpada raz na jakiś milion

7

Zdejmij środkowego napastnika, wprowadź PO, przesuń PO na środek pola i broniąc wyniku graj na wrzutki. Zidane musiał się nieźle brechtać kiedy na to patrzył. Eemry po raz kolejny pokazał że jest trenerem o mentalności średniaka.

2

Ja mentalnie już się przygotowuje na 3 LM z rzędu dla ekipy klaskacza. To co się dzieje w tych rozgrywkach z nimi to jest coś niesamowitego. Jak im się to uda przerzucam się na kręgle.

0

nie ale już są konretnymi podwalinami, bo ja do tej pory twierdzę że Real może wyeliminować tylko Barcelona. Ewentualnie Bayern Juppa który na pewno się nie obsra i się postawi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?