0

to było niesamowite...

0

w końcu Busi odpocznie

0

pewnie do boksu zejdzie Dembele albo Cou a Pike dogra do końca

0

Ernesto ma to na własne życzenie

2

oj, mierdy z Eleven w studio smutne

0

Busiego powaliło z tym pressingiem, zaczął jak napastnik

0

bo gramy szerzej a to z automatu wymusza na na przeciwniku rozciągnięcia formacji, zresztą Coutinho też to robi

10

Dembele posłał sondę za piłką Ramosa

0

można włączyć

0

Busi piękna strata, Umtiti profesura i Ter Stegen na grzybach

2

ciężko powiedzieć, przy pierwszym strzale zdecydowanie Busi, dał się za łatwo ograć, przy drugim zawalił Roberto swoim wybiciem, przy trzecim gdzie był gol można się do Busiego przyczepić że jak już podszedł bliżej mógł bardziej agresywniej zaatakować ale tu bardziej zawaliło ustawienie drużyny. Willian stał już wcześniej zupełnie bez krycia

0

wynik lepszy niż gra, momentami myślałem że mecz puścili w slow motion.

0

chodziło mi o tego trika

8

jaka pomoc?

0

Alba co tera odwalił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

kolejny rok w LM marnujemy bo gramy wolno, wolno i bez błysku. Szkoda mi Messiego, marnuje chłopak swoje lata bo powinien mieć więcej LM, pewnie pójdzie hejt ale dla mnie to jest smutne.

0

gratulacje dla naszych zawodników za krycie przedpola, dałbym im wszystkim za to Złotą Piłke

2

hahahaha, kompromitacja w kryciu

1

Coutinho niewidoczny...

0

Messi to poda tą piłke czy nie...

0

Ivan jeszcze jeden ostry faul i do bosku zejdzie. Cakir nie będzie się tańczył

0

cicho, środek pola ma inne zadania, tylko nie za bardzo wiadomo jakie :D

0

Paulinho i Ivan do zmiany, ten drugi ze względu na żółtą kartkę bo mało brakło a mógł wyłapać czerwo. Chelsea mogła już mieć 2:0 przynajmniej.

4

Podsumowanie pierwszej połowy:
Xavi wróć, dalej Barcelonie brakuje rozgrywającego

0

Willian widzę od Messiego się uczy

0

Trzeba się pogodzić z tym że dawny Andres już nie wróci, jest za wolny, za mało mobilny. Dalej fajnie trzyma się przy piłce ale to już nie jest to. Przy kontrze wraca w trybie slow motion

0

Paulinho i Iniesta kupa

2

jak oni się dają jeździć temu Willianowi

0

czemu nie uderzał z prawej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?