2

krytyką powiadasz? :)

0

co oni robią teraz? Umtiti myślami poza boiskiem

0

ale mamy farta, Real by się nie powstydził

0

ale ile głupich strat on miał, chyba rekord jakiś chce pobić

1

Semedo najlepszy, to chyba wiele mówi o naszej grze, Leo może nie jest najgorszy ale jednym z najgorszych jest na pewno

11

na Leganes głębokie rotacje bo my umieramy na boisku

1

own goal wrócił.....

1

nie o to chodzi, podejmuje bardzo złe decyzje

0

Iniesta[*]

0

Messi kolejna bezsensowna strata.....

0

i wy chcieliście CIty dla Realu w 1/2 LM, obrone mają kabaretową

1

czegoś mi brakuje w naszej grze, sam nawet nie wiem czego...

2

dla mnie karny

0

nie było spalonego chyba

11

najlepsze to było jak przed przewrotką Ronaldo zasabotowali Chiellini z Buffonem. Ta dwójka powinna się spalić ze wstydu. Takiego kryminału to się w 2 lidze nie robi a oni odwalili coś takiego w 1/4 LM.

0

Cristiano po tej przewrotce stwierdził że po wykładce już nie będzie strzelał

0

Cuadrado co za kasztan, Ronald też człowiek

1

no i sobie facebooka i portale na dzisiaj można darować, mierdki będą tak spamować że wszędzie będzie ich słychać

1

mam chyba deja vu z zesłego roku, Ronald się skończył, śmieszki a ten wyjaśnia w LM w fazie pucharowej kolejną drużyne.

0

tu zara manita będzie

6

Chiellini z Buffonem co za zjazd

1

ładnie dołożył do pustaka, pośmieszkowane z jego prób przewrotek

3

ale wam pozamykał buźki

9

Modric bez kartki, bardzo ciekawe

1

dar przebitki drogi kolego

0

nie no Higuain zejdź chłopie

1

nie no jak patrzę na pączka to mam odruch wymiotny

0

Chiellini sie obsrał

1

dziwne że Ronaldo się nie wywalił przy tym zderzeniu z Asamoah, szam mat hejterzy

0

i mogło być po wszystkim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?