sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
krytyką powiadasz? :)
0
co oni robią teraz? Umtiti myślami poza boiskiem
0
ale mamy farta, Real by się nie powstydził
0
ale ile głupich strat on miał, chyba rekord jakiś chce pobić
1
Semedo najlepszy, to chyba wiele mówi o naszej grze, Leo może nie jest najgorszy ale jednym z najgorszych jest na pewno
11
na Leganes głębokie rotacje bo my umieramy na boisku
1
own goal wrócił.....
1
nie o to chodzi, podejmuje bardzo złe decyzje
0
Iniesta[*]
0
Messi kolejna bezsensowna strata.....
0
i wy chcieliście CIty dla Realu w 1/2 LM, obrone mają kabaretową
1
czegoś mi brakuje w naszej grze, sam nawet nie wiem czego...
2
dla mnie karny
0
nie było spalonego chyba
11
najlepsze to było jak przed przewrotką Ronaldo zasabotowali Chiellini z Buffonem. Ta dwójka powinna się spalić ze wstydu. Takiego kryminału to się w 2 lidze nie robi a oni odwalili coś takiego w 1/4 LM.
0
Cristiano po tej przewrotce stwierdził że po wykładce już nie będzie strzelał
0
Cuadrado co za kasztan, Ronald też człowiek
1
no i sobie facebooka i portale na dzisiaj można darować, mierdki będą tak spamować że wszędzie będzie ich słychać
1
mam chyba deja vu z zesłego roku, Ronald się skończył, śmieszki a ten wyjaśnia w LM w fazie pucharowej kolejną drużyne.
0
tu zara manita będzie
6
Chiellini z Buffonem co za zjazd
1
ładnie dołożył do pustaka, pośmieszkowane z jego prób przewrotek
3
ale wam pozamykał buźki
9
Modric bez kartki, bardzo ciekawe
1
dar przebitki drogi kolego
0
nie no Higuain zejdź chłopie
1
nie no jak patrzę na pączka to mam odruch wymiotny
0
Chiellini sie obsrał
1
dziwne że Ronaldo się nie wywalił przy tym zderzeniu z Asamoah, szam mat hejterzy
0
i mogło być po wszystkim