1

w przypadku wyjazdu na Bernabeu to nie, tam będzie taka nawałnica że Juve nie wyjdzie z własnej połowy

1

Juve musi dzisiaj strzelić min 3 bramki przy czym Real nie może nic już strzelić, inaczej na Bernabeu będą jechać w formie wycieczki

0

Juve żeby myślało o awansie musi strzelić 3 bramki i nie stracić żadnej, jak Real 2 wtrula to Juve może się pakować

0

jak tam znawcy, Ronaldo jest osłabieniem Realu czy jednak nie?

4

chcę zobaczyć minę MarioVeba który obstawiał 2:0

0

szybko poszło....

0

dzięki za info, mimo wszystko Bayern dzisiaj wygra, w najgorszym wypadku remis.

0

Alaba ma kontuzje?

12

piękna odpowiedź , orać tą mendę aż miło.

5

przy Albie chyba warto wspomnieć o "pięknym podaniu" które napędziło pierwszą bramkę Sevilli. Katastrofalny występ naszej defensywy, normalnie godny poziomu 2 ligi podkarpackiej

5

wczoraj to najgorzej zagrała defensywa, środek pola wcale nie lepiej. Miał przebłyski podobnie jak reszta graczy z przodu ale jako drużyna wyglądaliśmy bardzo źle. Sevilla kontrowała nas jak serią z kałacha, byliśmy fatalnie ustawieni, pressing kompletnie się nie sprawdzał, może na tym te dziennikarzyny powinni się skupić

0

no obrona to to wyglądała dzisiaj chwilami jak za późnego Lucho. Pique z Umititim momentami wyglądali jakby pierwszy raz grali na obronie.

7

ależ mnie zmartwiła gra Iniesty w drugiej połowie, wyglądał jak oldboy grający na orliku.

1

Nie mam kurna pytań..............

3

chyba se powieszę plakat Nzonziego nad łóżkiem, Busi by się takiego recitalu nie powstydził

10

Spieprzyliście nam Wielkanoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Nzonzi masakrator, gość jest przekozacki dzisiaj, kasuje Inieste i Messiego jak jakichś juniorów

9

dobrze że Sevilla się kompromituje w tych kontrach bo by 4 nam wcisnęli

0

Nzonzi co za dzik, z Busim na dwóch DM'ów byłaby miazga

1

Pique kompromitacja, choć Leo wcześniej skasowany jak gówniarz

3

co my wyprawiamy w tym meczu, fizycznie to my wyglądamy jak rozdeptane gówno

17

chyba się żegnamy z ligą bez porazki.....

2

polecam na spokojnie zobaczyć bramkę Sevilli i zobaczyć co odwalił Pique do spółki z Paulinho. Valverde powinien im wypalić z liścia z ten sabotaż

2

Roberto to chyba poczuł się za pewnie, gra dzisiaj niechlujnie jak grajek z 2 ligi.

0

Pique.....

0

Pique co za amator, dobrze wiedział że tam jest gościu

0

ja rozumiem że brak Messiego, rotacje na bokach obrony ale ten wynik to kompromitacja Argentyny. Higuain to jest parodysta, nie wierzę w to że on nie zasabotuje na mundialu. Ich wygraną na mundialu rozpatruje w kategoriach cudu. Ewentualnie Messi załączy god mode i Masche będzie czyścił jak 4 lata temu. Na resztę nawet nie liczę bo to że Di Maria czy Aguero będą kopać się w czoło biorę jako pewniak.

0

Korea remontada mode on

5

temu parodyście nie można ufać, zrobi tak znowu w ważnym meczu i tyle

0

Kamil, brakuje mi opisać jego wyczyny w tym sezonie. Co za przekot...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?