sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
w przypadku wyjazdu na Bernabeu to nie, tam będzie taka nawałnica że Juve nie wyjdzie z własnej połowy
1
Juve musi dzisiaj strzelić min 3 bramki przy czym Real nie może nic już strzelić, inaczej na Bernabeu będą jechać w formie wycieczki
0
Juve żeby myślało o awansie musi strzelić 3 bramki i nie stracić żadnej, jak Real 2 wtrula to Juve może się pakować
0
jak tam znawcy, Ronaldo jest osłabieniem Realu czy jednak nie?
4
chcę zobaczyć minę MarioVeba który obstawiał 2:0
0
szybko poszło....
0
dzięki za info, mimo wszystko Bayern dzisiaj wygra, w najgorszym wypadku remis.
0
Alaba ma kontuzje?
12
piękna odpowiedź , orać tą mendę aż miło.
5
przy Albie chyba warto wspomnieć o "pięknym podaniu" które napędziło pierwszą bramkę Sevilli. Katastrofalny występ naszej defensywy, normalnie godny poziomu 2 ligi podkarpackiej
5
wczoraj to najgorzej zagrała defensywa, środek pola wcale nie lepiej. Miał przebłyski podobnie jak reszta graczy z przodu ale jako drużyna wyglądaliśmy bardzo źle. Sevilla kontrowała nas jak serią z kałacha, byliśmy fatalnie ustawieni, pressing kompletnie się nie sprawdzał, może na tym te dziennikarzyny powinni się skupić
0
no obrona to to wyglądała dzisiaj chwilami jak za późnego Lucho. Pique z Umititim momentami wyglądali jakby pierwszy raz grali na obronie.
7
ależ mnie zmartwiła gra Iniesty w drugiej połowie, wyglądał jak oldboy grający na orliku.
1
Nie mam kurna pytań..............
3
chyba se powieszę plakat Nzonziego nad łóżkiem, Busi by się takiego recitalu nie powstydził
10
Spieprzyliście nam Wielkanoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Nzonzi masakrator, gość jest przekozacki dzisiaj, kasuje Inieste i Messiego jak jakichś juniorów
9
dobrze że Sevilla się kompromituje w tych kontrach bo by 4 nam wcisnęli
0
Nzonzi co za dzik, z Busim na dwóch DM'ów byłaby miazga
1
Pique kompromitacja, choć Leo wcześniej skasowany jak gówniarz
3
co my wyprawiamy w tym meczu, fizycznie to my wyglądamy jak rozdeptane gówno
17
chyba się żegnamy z ligą bez porazki.....
2
polecam na spokojnie zobaczyć bramkę Sevilli i zobaczyć co odwalił Pique do spółki z Paulinho. Valverde powinien im wypalić z liścia z ten sabotaż
2
Roberto to chyba poczuł się za pewnie, gra dzisiaj niechlujnie jak grajek z 2 ligi.
0
Pique.....
0
Pique co za amator, dobrze wiedział że tam jest gościu
0
ja rozumiem że brak Messiego, rotacje na bokach obrony ale ten wynik to kompromitacja Argentyny. Higuain to jest parodysta, nie wierzę w to że on nie zasabotuje na mundialu. Ich wygraną na mundialu rozpatruje w kategoriach cudu. Ewentualnie Messi załączy god mode i Masche będzie czyścił jak 4 lata temu. Na resztę nawet nie liczę bo to że Di Maria czy Aguero będą kopać się w czoło biorę jako pewniak.
0
Korea remontada mode on
5
temu parodyście nie można ufać, zrobi tak znowu w ważnym meczu i tyle
0
Kamil, brakuje mi opisać jego wyczyny w tym sezonie. Co za przekot...