sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
odnoszę wrażenie ale chyba wychodzi brak rotacji, Chelsea jest sporo szybsza więc wniosek nasuwa się sam...
3
dzień w którym Leo skończy karierę to dzień w którym będę ryczał jak dzieciak, nie ma słów by opisać co on dla tej Barcelony zrobił
0
Leo Leo Leo
0
no Andre chłopaku, daj z siebie wszystko...
0
są zajechani, Busi to nie wiem kiedy odpoczął
1
dawno nie widziałem takiej intensywności jeśli chodzi o gości na CN, masakra co Chelsea ciśnie
1
Suarez mógł zakończyć mecz
0
wynik jest jak najbardziej ok ale w obronie zostawiamy za duże dziury, Busi dzisiaj jest powolny cholernie
1
trochę nam los oddaje za 2012, Chelsea mogła mieć nawet 2 bramki, my 3 sytuacje:2 gole
0
Busi za łatwo daje się ogrywać...
1
Skomina co za kasztan
0
ale fatalnie motorycznie wyglądamy, Busi jak wóz z węglem
7
jeśli miałbym dać komuś eliksir młodości bez wahania dałbym Inieście i Messiemu
7
Messi co zrobił, masakrejszyn
1
Dembele !!!!!!!!!!!!!
1
ale wchodzą środkiem jak w masło
0
ale Hazard objechał naszych, mogliby się trochę ogarnąć
0
Niech Kamil buduje swoją przewagę w Raw Air i PŚ na tych skoczniach bo niedługo Vikersund a tam już Norwegowie raczej będą rozdawać karty. Wiadomo że raczej będzie tam w czołówce ale te latawce są niebezpieczne na mamutach
0
jak w tamtym sezonie odpalił na wiosnę i zdobył to co się im dziwić, wystarczy że zagrasz świetnie fazę pucharową LM i masz ZP, w tym sezonie są jeszcze MŚ więc jak nawet CR zdobędzie z Realem LM ale Leo rozwali system na MŚ i Argetyna podniesie puchar to Messi zgarnia balona
1
Jest już tu drugi sezon, i ja kompletnie nie widzę u niego żadnego progresu, dla swojego dobra powinien po sezonie poszukać dla siebie klubu bo odnoszę wrażenie że ten klub przerósł jego mentalność..
0
właśnie na progu wyszedł fatalnie, ten skok już od początku był zepsuty. Plus te warunki jakie miał równa się takiej próbie.
0
Kamil na progu spartolił, warunki warunkami ale na progu zepsuł
1
kurna, na Hazarda wyjdzie Andre, cały na biało. To może być ciekawy pojedynek ale po meczu pewnie trzeba będzie go wykręcić z murawy
0
jeszcze się gościu rzuca, 5 meczów zawieszenia powinien dostać
0
ja tylko będę lamentował jak obronią LM, chciałbym żebyśmy ich wylosowali w 1/4 i wywalili. Ale najpierw Chelsea...
7
w tak akcji bramkowej Realu najlepsze było czytanie gry Modricia, najpierw świetny przechwyt a potem to podanie, Luka to jeden z nielicznych zawodników Realu którego bym chciał w Barcelonie
2
nawet jeśli nie byłoby to związane z Anto to Leo dzisiaj nie powinien grać, chłop ma być motorycznie gotowy na rozwałke w LM.
2
mysłałem że po tamtej wygranej pójdziemy jak burza i przeszkodzimy Realowi w obronie LM. Weryfikacja przyszła już w kolejnej fazie z Juve gdzie w dwumeczu nie strzeliliśmy żadnej bramki a sami przyjęliśmy 3.
4
tera to Juve grało murarkę ale jak z Realem grali to poszli na wymianę ciosów i zostawiali przestrzenie że mógł jumbo jet wylądować.
8
nie wiem dlaczego ale nie cierpię Juve, im to mogę kibicować jak grają z Realem, tak fajnie Totki grały ale w pewnym momencie siedli