0

odnoszę wrażenie ale chyba wychodzi brak rotacji, Chelsea jest sporo szybsza więc wniosek nasuwa się sam...

3

dzień w którym Leo skończy karierę to dzień w którym będę ryczał jak dzieciak, nie ma słów by opisać co on dla tej Barcelony zrobił

0

Leo Leo Leo

0

no Andre chłopaku, daj z siebie wszystko...

0

są zajechani, Busi to nie wiem kiedy odpoczął

1

dawno nie widziałem takiej intensywności jeśli chodzi o gości na CN, masakra co Chelsea ciśnie

1

Suarez mógł zakończyć mecz

0

wynik jest jak najbardziej ok ale w obronie zostawiamy za duże dziury, Busi dzisiaj jest powolny cholernie

1

trochę nam los oddaje za 2012, Chelsea mogła mieć nawet 2 bramki, my 3 sytuacje:2 gole

0

Busi za łatwo daje się ogrywać...

1

Skomina co za kasztan

0

ale fatalnie motorycznie wyglądamy, Busi jak wóz z węglem

7

jeśli miałbym dać komuś eliksir młodości bez wahania dałbym Inieście i Messiemu

7

Messi co zrobił, masakrejszyn

1

Dembele !!!!!!!!!!!!!

1

ale wchodzą środkiem jak w masło

0

ale Hazard objechał naszych, mogliby się trochę ogarnąć

0

Niech Kamil buduje swoją przewagę w Raw Air i PŚ na tych skoczniach bo niedługo Vikersund a tam już Norwegowie raczej będą rozdawać karty. Wiadomo że raczej będzie tam w czołówce ale te latawce są niebezpieczne na mamutach

0

jak w tamtym sezonie odpalił na wiosnę i zdobył to co się im dziwić, wystarczy że zagrasz świetnie fazę pucharową LM i masz ZP, w tym sezonie są jeszcze MŚ więc jak nawet CR zdobędzie z Realem LM ale Leo rozwali system na MŚ i Argetyna podniesie puchar to Messi zgarnia balona

1

Jest już tu drugi sezon, i ja kompletnie nie widzę u niego żadnego progresu, dla swojego dobra powinien po sezonie poszukać dla siebie klubu bo odnoszę wrażenie że ten klub przerósł jego mentalność..

0

właśnie na progu wyszedł fatalnie, ten skok już od początku był zepsuty. Plus te warunki jakie miał równa się takiej próbie.

0

Kamil na progu spartolił, warunki warunkami ale na progu zepsuł

1

kurna, na Hazarda wyjdzie Andre, cały na biało. To może być ciekawy pojedynek ale po meczu pewnie trzeba będzie go wykręcić z murawy

0

jeszcze się gościu rzuca, 5 meczów zawieszenia powinien dostać

0

ja tylko będę lamentował jak obronią LM, chciałbym żebyśmy ich wylosowali w 1/4 i wywalili. Ale najpierw Chelsea...

7

w tak akcji bramkowej Realu najlepsze było czytanie gry Modricia, najpierw świetny przechwyt a potem to podanie, Luka to jeden z nielicznych zawodników Realu którego bym chciał w Barcelonie

2

nawet jeśli nie byłoby to związane z Anto to Leo dzisiaj nie powinien grać, chłop ma być motorycznie gotowy na rozwałke w LM.

2

mysłałem że po tamtej wygranej pójdziemy jak burza i przeszkodzimy Realowi w obronie LM. Weryfikacja przyszła już w kolejnej fazie z Juve gdzie w dwumeczu nie strzeliliśmy żadnej bramki a sami przyjęliśmy 3.

4

tera to Juve grało murarkę ale jak z Realem grali to poszli na wymianę ciosów i zostawiali przestrzenie że mógł jumbo jet wylądować.

8

nie wiem dlaczego ale nie cierpię Juve, im to mogę kibicować jak grają z Realem, tak fajnie Totki grały ale w pewnym momencie siedli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?