sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawo Dani, zjazd niezły...
0
Benz musi mieć niezłe taśmy na Pereza że wciąż siedzi w Realu
1
Di Maria ma gorszą decyzyjność od Neya a to już jest sztuka, co za jeździec bez głowy, jak ma tak grać w reprezentacji to niech da sobie spokój bo Leo siwych włosów nałapie.
0
może CR jakiegoś samobója zapakuje :D
1
Gomes nawet piłki nie potrafi przetrzymać, do segunda z nim
0
przecież to jest żółta, Manzano śpi sobie
0
Busi teraz jak kretyn ale na pewno honeiker go wybroni
0
Suarez to jest jednak inny stan umysłu, ma piłke i zamiast grać to macha rękami do sędziego, niech on sie już ogarnie bo na razie to przeszkadza
0
siedliśmy fizycznie, Atleti przejęło inicjatywe
1
Andre pięknie oddaje piłke Atleti
9
Kamil nie do zdarcia dzisiaj, kosmos, miazga i nokaut
0
How was Spain?
3
Gomes ma start do piłki gorszy niż ciężarówka stojąca na światłach pod górke
0
Święcicki powiedział co to było a Ćwiąkała, to po prostu Gomes
5
Ćwiąkała zaorał
1
akurat tera Leo go kopnął
0
tylko Leo, tylko on, bez niego byłoby przewalone
0
Manzano to w końcu da tą kartkę czy nie?
0
co ten Leo robi?
0
beka będzie jak Real zwali kupon
13
"Ja jednak nie mam zamiaru oceniać pracy arbitrów"
Mam nadzieje że wyprowadzicie mnie z błędu ale on przypadkiem nie oceniał pracy arbitrów po meczu z Alaves gdzie Messi strzelił gola z wolnego po spalonym Paco? Jeśli tak to niech on nawet nie mówi o hipokryzji bo tylko się ośmiesza i to po raz kolejny.
0
zamiast patelni to po rykoszecie
0
Kamil na razie bezkonkurencyjny w Lahti,
0
Pięknie niektórzy odlecieli po meczu i nie poradzili z całą sytaucją. Sam nie jestem zadowolony z tego remisu ale tak bywa. Lahon po raz kolejny gracz meczu. Ten gość czasami zachowuje się jakby sędziował zupełnie co innego.
0
Niech ten gość już stąd idzie, jest po prostu żenujący. I przy okazji niech weźmie Tebasa, Manzano i Mallenco ze sobą.
0
kurna gościu mówię o tym że robi się nieciekawie z przewagą a nie jak mecz wyglądał, czytać chyba nie umiesz. A to że sędziowie to ślepe pały to wiem nie od dzisiaj więc mi nie musisz takich oczywistości pisać.
0
robi się nieciekawie, śmieszki z Realu ale chyba niektórzy zapomnieli że to nie oni są głównym rywalem do mistrzostwa. Meczu nie oglądałem więc nie mam zamiaru się wypowiadać na temat jego przebiegu ale z tego co widze było nieciekawie. Jakby ktoś opisał coś więcej byłbym bardzo wdzięczny.
0
a Bartra na ławce, Lucho out.....
1
taa a potem przyszedłby Real i znowu dostaliby w dupkę jak zawsze w LM.
13
jak Luis chciał kartkę to trzeba było po którymś golu ściągnąć koszulkę i napiąć klatę