0

brawo Dani, zjazd niezły...

0

Benz musi mieć niezłe taśmy na Pereza że wciąż siedzi w Realu

1

Di Maria ma gorszą decyzyjność od Neya a to już jest sztuka, co za jeździec bez głowy, jak ma tak grać w reprezentacji to niech da sobie spokój bo Leo siwych włosów nałapie.

0

może CR jakiegoś samobója zapakuje :D

1

Gomes nawet piłki nie potrafi przetrzymać, do segunda z nim

0

przecież to jest żółta, Manzano śpi sobie

0

Busi teraz jak kretyn ale na pewno honeiker go wybroni

0

Suarez to jest jednak inny stan umysłu, ma piłke i zamiast grać to macha rękami do sędziego, niech on sie już ogarnie bo na razie to przeszkadza

0

siedliśmy fizycznie, Atleti przejęło inicjatywe

1

Andre pięknie oddaje piłke Atleti

9

Kamil nie do zdarcia dzisiaj, kosmos, miazga i nokaut

0

How was Spain?

3

Gomes ma start do piłki gorszy niż ciężarówka stojąca na światłach pod górke

0

Święcicki powiedział co to było a Ćwiąkała, to po prostu Gomes

5

Ćwiąkała zaorał

1

akurat tera Leo go kopnął

0

tylko Leo, tylko on, bez niego byłoby przewalone

0

Manzano to w końcu da tą kartkę czy nie?

0

co ten Leo robi?

0

beka będzie jak Real zwali kupon

13

"Ja jednak nie mam zamiaru oceniać pracy arbitrów"

Mam nadzieje że wyprowadzicie mnie z błędu ale on przypadkiem nie oceniał pracy arbitrów po meczu z Alaves gdzie Messi strzelił gola z wolnego po spalonym Paco? Jeśli tak to niech on nawet nie mówi o hipokryzji bo tylko się ośmiesza i to po raz kolejny.

0

zamiast patelni to po rykoszecie

0

Kamil na razie bezkonkurencyjny w Lahti,

0

Pięknie niektórzy odlecieli po meczu i nie poradzili z całą sytaucją. Sam nie jestem zadowolony z tego remisu ale tak bywa. Lahon po raz kolejny gracz meczu. Ten gość czasami zachowuje się jakby sędziował zupełnie co innego.

0

Niech ten gość już stąd idzie, jest po prostu żenujący. I przy okazji niech weźmie Tebasa, Manzano i Mallenco ze sobą.

0

kurna gościu mówię o tym że robi się nieciekawie z przewagą a nie jak mecz wyglądał, czytać chyba nie umiesz. A to że sędziowie to ślepe pały to wiem nie od dzisiaj więc mi nie musisz takich oczywistości pisać.

0

robi się nieciekawie, śmieszki z Realu ale chyba niektórzy zapomnieli że to nie oni są głównym rywalem do mistrzostwa. Meczu nie oglądałem więc nie mam zamiaru się wypowiadać na temat jego przebiegu ale z tego co widze było nieciekawie. Jakby ktoś opisał coś więcej byłbym bardzo wdzięczny.

0

a Bartra na ławce, Lucho out.....

1

taa a potem przyszedłby Real i znowu dostaliby w dupkę jak zawsze w LM.

13

jak Luis chciał kartkę to trzeba było po którymś golu ściągnąć koszulkę i napiąć klatę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?