sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://x.com/Kowal___30/status/982561475138064384
dość duża różnica jeśli chodzi o liczbę minut, nawet wyłączając odpadnięcie Realu z CdR
3
nie wiem dlaczego Paco nie dostał szansy w tym meczu, Luis zagrał katastrofalnie.
7
będzie rekord wrzutek dzisiaj
0
Koke jest beznadziejny, niesamowity zjazd
0
jak liniowy nie widział Vitolo na własnej połowie, nie miał prawa tego nie widzieć, co za ślepy kalafior....
0
pulisic co strzelił....
84
myślicie że jak Rakitic padnie nieprzytomny na boisku to Ernesto go zmieni?
0
straciliśmy kontrolę nad tym co sie dzieje, Suarez natychmiast do zmiany
9
Verma < 3 < 3 < 3
0
dramatyczna może nie jst ale słaba to na pewno, fatalne podania, zwłaszcza to z końcówki gdzie gościu dostał piłkę przy wolnym przedpolu, do tego zmarnowana setka.
1
Verminator mi imponuje, co to jest za gość
15
Paco na boisko, wystarczy tego niechlujstwa Suareza
5
MarioVeb wywołał wilka z lasu, Pogba dwie brameczki na ten moment
0
swoją drogą ciekawe że Rakieta tak tragicznie nie wyglądał, z kolei Iniesta już po pierwszej połowie wyglądał jak dziadek grający rekreacyjnie.
1
przydałoby się zmienić Ivana w drugiej połowie
1
typowa Sevilla na wyjazdach, z Bayernem też dostaną na Allianz oklep
1
tak, zagrają między meczami MŚ...
0
dałbym odpocząć Samowi też i wpuścić Mine, jak porototwać to na całego, Leonowi trzeba jednak dać zagrać bo w rytmie to on nie jest i trzeba go przywrócić do formy
2
jakby coś takiego odwalił to nawet dałbym mu ZP za to :D
1
a tak żeby było śmiesznie, jak już zakładać takie tezy to po całości :)
0
patrząc na to jakie bramy po pinballach my strzeliliśmy wczoraj to nie zdziwię się jak w ewentualnym GD w 1/2 lub finale LM Ronaldo strzeli samobója po rożnym wykonywanym przez Messiego :>
2
wygranie 3 klasyków to by była piękna sprawa, mierdki facebookwe pochowałyby się do nor chociaż w sumie nawet jakbyśmy zremisowali z nimi w lidze to tragedii by nie było.
14
fajnie że Suarez w końcu się przełamał, ta seria w LM trwała zdecydowanie za długo
0
o cie, niezły towar tam muszą mieć
0
przebiegliśmy podobno tyle samo co Real wczoraj z Juvenutsem, dość ciekawa sprawa bo myślałem że mniej tego było.
0
co tera odwalił Andre xD
0
Alba przestawiony jak pachołek
35
Mats najpierw koncertowo spartolił a potem koncertowo obronił, jak go nie kochać
4
Paulina, Valdek ty śmieszku
0
nie no, jak tak się stanie to wtedy jadę w Bieszczady