4

https://x.com/Kowal___30/status/982561475138064384
dość duża różnica jeśli chodzi o liczbę minut, nawet wyłączając odpadnięcie Realu z CdR

3

nie wiem dlaczego Paco nie dostał szansy w tym meczu, Luis zagrał katastrofalnie.

7

będzie rekord wrzutek dzisiaj

0

Koke jest beznadziejny, niesamowity zjazd

0

jak liniowy nie widział Vitolo na własnej połowie, nie miał prawa tego nie widzieć, co za ślepy kalafior....

0

pulisic co strzelił....

84

myślicie że jak Rakitic padnie nieprzytomny na boisku to Ernesto go zmieni?

0

straciliśmy kontrolę nad tym co sie dzieje, Suarez natychmiast do zmiany

9

Verma < 3 < 3 < 3

0

dramatyczna może nie jst ale słaba to na pewno, fatalne podania, zwłaszcza to z końcówki gdzie gościu dostał piłkę przy wolnym przedpolu, do tego zmarnowana setka.

1

Verminator mi imponuje, co to jest za gość

15

Paco na boisko, wystarczy tego niechlujstwa Suareza

5

MarioVeb wywołał wilka z lasu, Pogba dwie brameczki na ten moment

0

swoją drogą ciekawe że Rakieta tak tragicznie nie wyglądał, z kolei Iniesta już po pierwszej połowie wyglądał jak dziadek grający rekreacyjnie.

1

przydałoby się zmienić Ivana w drugiej połowie

1

typowa Sevilla na wyjazdach, z Bayernem też dostaną na Allianz oklep

1

tak, zagrają między meczami MŚ...

0

dałbym odpocząć Samowi też i wpuścić Mine, jak porototwać to na całego, Leonowi trzeba jednak dać zagrać bo w rytmie to on nie jest i trzeba go przywrócić do formy

2

jakby coś takiego odwalił to nawet dałbym mu ZP za to :D

1

a tak żeby było śmiesznie, jak już zakładać takie tezy to po całości :)

0

patrząc na to jakie bramy po pinballach my strzeliliśmy wczoraj to nie zdziwię się jak w ewentualnym GD w 1/2 lub finale LM Ronaldo strzeli samobója po rożnym wykonywanym przez Messiego :>

2

wygranie 3 klasyków to by była piękna sprawa, mierdki facebookwe pochowałyby się do nor chociaż w sumie nawet jakbyśmy zremisowali z nimi w lidze to tragedii by nie było.

14

fajnie że Suarez w końcu się przełamał, ta seria w LM trwała zdecydowanie za długo

0

o cie, niezły towar tam muszą mieć

0

przebiegliśmy podobno tyle samo co Real wczoraj z Juvenutsem, dość ciekawa sprawa bo myślałem że mniej tego było.

0

co tera odwalił Andre xD

0

Alba przestawiony jak pachołek

35

Mats najpierw koncertowo spartolił a potem koncertowo obronił, jak go nie kochać

4

Paulina, Valdek ty śmieszku

0

nie no, jak tak się stanie to wtedy jadę w Bieszczady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?