0

jakie straty Bayernu, tak nie można

0

Lewy niech idzie na ryby

1

niestety ale Rafinha zabił ten mecz a nawet dwumecz

5

Casemiro żółtko, co tu sie......

1

ale Lewy miałby asystę.....
...do Benzemy

2

Ronald niezły sabotaż

1

muller chyba predzej swojaka strzeli

1

jeszcze sie przełamie i można zgasić światło

2

taka sytuacja, weteran Ribery sam na sam i poplątały się korzenie, młody nieopierzony Asensio wchodzi i w analogicznej sytuacji nie bierze jeńców i strzela na 1:2....

5

Ronaldo ostatnio widziany na lotnisku w Marakeszu

1

no i dobranoc, Rafinha ty głąbie

0

James jest świetny, on jest jedyną nadzieją Bayernu dla mnie

6

hahaha, sędzina za dyche kompromitacja

0

nie no Varane ma jakiś magnez

8

oo cie chu.. tomahowk

0

choć trzeba przyznać, ta bramka dla Bayernu to szmata wyższych lotów, Navas niezły ręcznik w tej sytuacji

1

napiszę inaczej, od Realu trzeba być skutecznijeszym

1

będzie 3 LM z rzędu, mierdzie tak żre w ewentualnym finale w Liverpoolu wypadnie Salah z Firmino

2

dzisiaj akurat powiem jak typowy visca łebek, Real ma takiego farta że jak wturlają na 1:2 to pakuje się i jadę w Bieszczady

1

i Lewy oczywiście w środek

0

ale ładna brama

6

powinno być już 3:0

1

Kuipers gdzie kartka ty głąbie

0

tera Ronald na 1:1 bo takie coś trzeba strzelać

0

Boateng jednak nie myśli

1

James co za piłeczka

3

Jupp wyszedłby poklaskać to może ruszą

1

Real przyjechał murować ale zaraz przejmą inicjatywę bo zauważyli że Bayern gra w slow motion

0

Bayern musi zrobić małe przemeblowanie na skrzydłach, niektórzy mają już swoje lata

0

przestańcie się gotować i oglądajcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?