sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakie straty Bayernu, tak nie można
0
Lewy niech idzie na ryby
1
niestety ale Rafinha zabił ten mecz a nawet dwumecz
5
Casemiro żółtko, co tu sie......
1
ale Lewy miałby asystę.....
...do Benzemy
2
Ronald niezły sabotaż
1
muller chyba predzej swojaka strzeli
1
jeszcze sie przełamie i można zgasić światło
2
taka sytuacja, weteran Ribery sam na sam i poplątały się korzenie, młody nieopierzony Asensio wchodzi i w analogicznej sytuacji nie bierze jeńców i strzela na 1:2....
5
Ronaldo ostatnio widziany na lotnisku w Marakeszu
1
no i dobranoc, Rafinha ty głąbie
0
James jest świetny, on jest jedyną nadzieją Bayernu dla mnie
6
hahaha, sędzina za dyche kompromitacja
0
nie no Varane ma jakiś magnez
8
oo cie chu.. tomahowk
0
choć trzeba przyznać, ta bramka dla Bayernu to szmata wyższych lotów, Navas niezły ręcznik w tej sytuacji
1
napiszę inaczej, od Realu trzeba być skutecznijeszym
1
będzie 3 LM z rzędu, mierdzie tak żre w ewentualnym finale w Liverpoolu wypadnie Salah z Firmino
2
dzisiaj akurat powiem jak typowy visca łebek, Real ma takiego farta że jak wturlają na 1:2 to pakuje się i jadę w Bieszczady
1
i Lewy oczywiście w środek
0
ale ładna brama
6
powinno być już 3:0
1
Kuipers gdzie kartka ty głąbie
0
tera Ronald na 1:1 bo takie coś trzeba strzelać
0
Boateng jednak nie myśli
1
James co za piłeczka
3
Jupp wyszedłby poklaskać to może ruszą
1
Real przyjechał murować ale zaraz przejmą inicjatywę bo zauważyli że Bayern gra w slow motion
0
Bayern musi zrobić małe przemeblowanie na skrzydłach, niektórzy mają już swoje lata
0
przestańcie się gotować i oglądajcie