2

"dude these numbers are cursed "

0

inna sprawa że oni są genialni w kontrze więc taki skład daje im więcej miejsca na rozpęd, co byś nie zrobił i tak jest źle :D

0

Bayern za ofensywnie, żeby się to nie zemściło, oby Jupp miał racje. ZIdane zagęszcza środek więc Bayern raczej będzie skrzydłami fruwał

1

jako fan serii far cry polecam, jest dużo do robienia tak więc śmiało bierz, wielkim fanem gowa nie jestem ale slasher konkret.

0

serce mówi 3:1, rozum niestety 0:2 dla Realu...

0

ciekaw jestem dzisiejszego meczu, Bayern dzisiaj będzie musiał wygrać batalie w środku pola, trochę mam obawy o łysego i Ribery'ego czy kondycyjnie wytrzymają dzisiejszy mecz. Real dzisiaj jedną na 99% ukłuje i pewnie zrobi to Ronald...

0

na dwóch nie ale w 2014/2-15 nie mieli żadnego i przegrali wszystko, w następnym Zidane postawił na Casemiro i dzięki temu odzyskali równowagę

0

prędzej Messi przejdzie do Realu niż Casemiro dostanie czerwo

0

nie zdobył, wszystkie LM które zdobywali mieli w kadrze akurat jednego DM'a, a Di Maria z Kroosem zagrał w SPH w 2014 tylko z Atleti. W 2016 Zidane postawił na Casemiro bo w 2014/2015 kiedy Barcelona zdobywała tryplet Realowi brakowało kogoś takiego jak przecinak i walczak w środku pola

0

dalej nie wiem co Lovren zrobił przy tej bramce na 5:1

0

Liverpoolowi załączyło się frajerstwo

0

to co 5:1 dzisiaj i 4:0 w drugim dla Romy

3

nikt mi tak nie poprawia humoru na tej stronie jak ty i twoje posty, dzięki chłopie

0

KO, Salah włączył tryb terminatora

0

jak Liver nie padnie po takiej intensywności to klękajcie narody

0

Klopp to przekot, Liverpool świetnie dzisiaj wygląda, świetnie się ustawiają jako drużyna.

0

w tej chwili jest jednym z najlepszych na świecie bo dla mnie w sporcie zespołowym jak piłka nożna wybieranie najlepszego piłkarza nie jest takie proste :D

8

ale niektórzy odlecieli, żebyście na niego kurew nie rzucali w ewentualnym finale z Realem jak zmarnuje parę setek i z poziomu ZP spadnie do poziomu 2 ligi angielskiej

0

w Rzymie Barcelona nie wyszła na boisko, Roma ograła koszulki bo Messiego i spółki nie było

0

co za pressing Liverpoolu, jak Barcelona Pepa z prime time

2

i pomyśleć że on przestawiał Pique i Umtitiego jak chciał, nie wiem co się odwaliło w Rzymie do tej pory....

0


Tak jeszcze do pośmieszkowania dla wszystkich przed meczem, jak na nauce jazdy trochę przygazować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Vidal to akurat niesamowity walczak lecz niesamowicie tykająca bomba, patrząc na poprzednie starcie w LM niemal w ciemno można stawiać że by wyleciał

1

Jasper co piłę zagrał przy pierwszej bramce, takich brakło w pamiętnym meczu w LM o którym już się nie wolno wypowiadać bo zaraz jest się jechanym....

1

bramkarz nie jest problemem tylko obrona która momentami zaczyna kryć powietrze i zostawia za dużo miejsca

31

uwaga, wyciekło tajne nagranie przemowy Ernesto tuż przed meczem z Romą do piłkarzy:

0

coś w tym jest, Ronald tera naładowany a Leo wygląda na wyprutego sezonem...

0

na prawej stronie było takie lotnisko że dajcie spokój, przed Semedo jeszcze wiele pracy

15

wejście Messiego kompletnie niepotrzebne, tera bronimy w 8

0

ale Semedo obniżył loty ostatnio, wygląda niepokojąco źle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?