sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aspas jest przekozak, chętnie bym go widział u nas
0
gdzie był Semedo z Miną
0
szczerze po tym składzie spodziewałem się zdecydowanie gorszej gry zwłaszcza że na Balaidos wyglądamy ostatnio jak kabaret starszych panów, parę groźnych sytuacji było ale to ze względu na niedopuszczalne straty Denisa i Gomesa, jedna musiała się skończyć golem bo za dużo tego było.
0
sam nie wiem kto tu bardziej zepsuł, Gomes tym podaniem czy Dembele że nie zrobił kompletnie ruchu do piłki, to już nie pierwszy raz...
0
no Dani w sezonie trypletu Lucho był fenomenalny, jedynie co mnie wpienił to w meczu z Malagą gdzie do spółki z Bravo podarował Juanmiemu bramkę a tak był geniuszem, zwłaszcza z Bayernem i Realem na wiosne był kluczowy.
42
Z bólem serca ale oddać mu 10000 pokłonów i pożegnać z honorami, Andres jest co raz starczy i motorycznie nie daje rady. Zrobić huczne pożegnanie i życzyć powodzenia dalej.
5
cicho, nie można krytykować, Barcelona nie przegrała żadnego spotkania w lidze.....
2
to podaj te komentarze przez które jesteś za aborcją, może być nawet na privie
0
ja sam uważam Ronalda za komedianta ale patrząc na to jak on podchodzi do meczów to mi to imponuje, cholernie zmotywowany w LM bo wie że to najbardziej prestiżowe rozgrywki i tam sobie zagra parę spotkań i ZP.
0
ja podchodziłem do tego na spokojnie ale po tym co się stałow Rzymie to do tej pory jestem w szoku, zawiodłem się i to cholernie, mając Messiego odpadamy już 3 raz z rzędu w 1/4 LM. Mnie to po boli i cholernie.
3
patrząc na to co się stało w Rzymie to nie ci się nie dziwie, jeden mecz przegrany ale mecz istotny w przebiegu LM, i do tego sfrajerzony koncertowo.
0
tylko Valencia poczuła krew i zrobił się smród, wchodzili jak na miękko w nasze pole karne.
0
ale często biega dużo przy zrywach a to też męczy, Leo jest zajechany bo podejmuje złe decyzje, umysł już tak nie funkcjonuje jak wcześniej.
0
Leo jest zajechany, kompletnie do mnie nie przemawia teza że on na boisku odpoczywa. Niech mi ktoś wytłumaczy jak może ciało oraz mózg odpoczywać gdy gdy przebiega się nawet te 5-6 km na mecz, jakieś badania fakty bo dla mnie jest to kompletna bzdura.
7
Pique za to podanie do Moreno powinien dostać Złotą Piłke, co za komediant to jest niewiarygodne
0
ja chyba odnoszę wrażenie że tu tzw "starszyzna" wybiera skład, przecież Valverde nie jest ślepy i widzi że Busquets w tej formie nie powinien nawet zagrać z drużyna z Segunda
2
jeśli ten mecz przegramy to na własne życzenie, brak Dembele i kontuzjowany Busquets jest dla mnie totalnym nieporozumieniem, a jeśli Cou będzie biegał po prawej stronie to śmiechne jeszcze bardziej.
0
jak Valverde poleci po sezonie to tak, jeśli zostanie to w przyszłym sezonie gramy 4-4-2 ze środkowymi pomocnikami po bokach. Fajnie będzie.......
0
jeśli dzisiaj będzie 3:0 z tym składem to piszę ci na privie zwracam honor, ja osobiście dzisiaj widzę męczarnie. Busquets gra na blokadzie, Iniesta po 30 min będzie wypruty.
1
myślałem że Dembele wyjdzie dzisiaj w pierwszym składzie, naprawdę to dla mnie ogromny zawód
34
to co najbardziej zasmuciło to reakcja Semedo, przy bramce na 3:0 chłop padł na kolana, załapał się za głowę i wiedział od razu co się stało, po reszcie takiej reakcji nie widziałem, żadnego nerwa, nic.
58
to co się dzieje z Samem ostatnio to szok, ja gościa kompletnie nie poznaje, jak można ze ściany który gasił każdego jak zwykłego peta stać się piłkarzem bez ambicji i mieć totalnie wywalone na to co się dzieje. Zachowanie przy pierwszej i drugiej bramce to kryminał
2
Swoją drogą zastanawiające są nasze wyjazdy w LM, nawet za Pepa. Jest o tym artykuł ale podzielę sie tym tuaj. W lidze na wyjazdach z takim Realem czy Atleti walczymy i nie wyglądamy jak parodia drużyny, przychodzi LM i nagle wszyscy jak jeden mąż grają jak przebierańcy bez ambicji na poziomie polskiej ekstraklasy
6
po wczorajszym spektaklu w wykonaniu Barcelony nawet nie mam ochoty się już denerwować, znowu przeżywam deja vu
1
ciekawe czy jutro w katalońskich gazetach pojawi się escandalo
0
Real
0
lol, cco tu sie dzieje
0
żeby valverde poleciał to musiałby koncertowo teraz przegrać ligę i cdr, szanse na takie cuda są małe
0
nie ten sezon ale ten mecz, kolejny raz odpadamy w żenującym stylu z najbardziej prestiżowych rozgrywek i to kolejny raz w tej samej fazie, to jest dla mnie nie do zaakceptowania
7
sorry ale nie potrafię się z tobą zgodzić, mając 4:1 odpadliśmy jak ostatni frajerzy, mając takich piłkarzy przez ponad 80 min rozpaczliwie się broniliśmy i graliśmy na czas. Porażkę po pięknej walce można przyjąć ale to co się wydarzyło wczoraj przelało dla mnie czarę goryczy.