6

Klopp to jednak pan trener, traci takiego zawodnika jak Cou i mimo tego na 99% melduje się w finale LM

0

wystarczyło mieć takiego szybkiego gościa na rewanż, niestety ale z Romą koncertowo zawaliliśmy

0

ważny będzie okres przygotowawczy przed sezonem, on nam wiele powie, jeśli w następnym sezonie tego nie poprawi to na pewno pojawią się wątpliwości co do jego przyszłości w tym klubie. Dembele to piłkarz z ogromnym potencjałem ale wciąż nieopierzony którzy musi się dużo nauczyć, pod względem taktycznym szczególnie.

1

dlatego jak czytam o jakimś wypożyczeniu Dembele to się nóż w kieszeni otwiera, nie możemy dojść do sytuacji że prawe skrzydło znowu będzie martwe bo jak za Lucho graliśmy z MSN to prawa strona praktycznie nie istniała, jeszcze w 14/15 Leo grał częściej na prawej stronie i wtedy grał właśnie najlepiej, zmuszaliśmy przeciwników do rozszerzenia gry i wtedy było więcej miejsca. A tak gdy Leo gra w środku na 40 metrze od bramki przeciwnika to oni sobie zawężają grę, ustawiają dwie linie blisko siebie i możemy się posmyrać po jajkach. 4-2-3-1 z Leo,Suarezem ,Coutinho i Dembele będzie moim zdaniem optymalne tylko jeszcze ważna będzie pomoc ostatniej dwójki w defensywie. Bo mam wrażenie że to kuleje, zwłaszcza u francuza.

1

ależ ostatnio Zibi z Polem są orani, oby tak dalej, nie cierpię tych dwóch pajaców..

14

on ma coś z głową, naprawdę

14

podobno Mielcarski w studio powiedział że nie lubi takich karnych, prawda to? Jeśli tak to niesamowity debil.....

3

szkoda mi strasznie Bayernu, z takimi brakami naprawdę walczyli do ostatniego gwizdka, ciekaw jestem niesamowicie jakby to wyglądało z Robbenem na prawej, Vidalem w środku i Neuerem na bramce.

2

takie błędy jakie popełnił Rafinha czy Ulreich nie mogą się zdarzyć na takim poziomie, zwłaszcza ta wczorajsza sytuacja to było jakieś apogeum głupoty

0

na GD poproszę wpiernicz na tych farciarzach i każda bramka to potężne robo...

0

hummels miał meczówke....

0

jak na grę w 9(Lewy i Muller są tylko ciałem) to ten remis Bayerni nie jest zły

0

niesamowite..

0

ale to Varane zablokował

0

niestety ale te zmiany będą kluczowe

0

liga mistrzów, chyba liga siekiery i ognia patrząc na te balony

0

nie no Muller to jest paralityk, antypiłkarz

0

Ronaldo za tą akcje wezmę cie na browara

3

z Mullerem to można puchar intertoto wygrać

2

Ulreich będzie bohaterem internetu dzisiaj

0

a no tak przepraszam, z duchem gry lecimy :D

0

była analiza ręki Marcelo? Bo przegapiłem studio

25

hahahaha, sędziowie zaczynają show

0

brakuje tego prawego skrzydła, z Mullera taki skrzydłowy jak ze mnie papież

0

Lewy rusza się jak wóz z węglem

0

Lewy co za kasztan

0

no i debilna decyzyjność pod polem karnym

0

Muller jest beznadziejny

0

ależ bez Casemiro Real ma dziury

0

no pięknie krył Benzeme

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?