sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Klopp to jednak pan trener, traci takiego zawodnika jak Cou i mimo tego na 99% melduje się w finale LM
0
wystarczyło mieć takiego szybkiego gościa na rewanż, niestety ale z Romą koncertowo zawaliliśmy
0
ważny będzie okres przygotowawczy przed sezonem, on nam wiele powie, jeśli w następnym sezonie tego nie poprawi to na pewno pojawią się wątpliwości co do jego przyszłości w tym klubie. Dembele to piłkarz z ogromnym potencjałem ale wciąż nieopierzony którzy musi się dużo nauczyć, pod względem taktycznym szczególnie.
1
dlatego jak czytam o jakimś wypożyczeniu Dembele to się nóż w kieszeni otwiera, nie możemy dojść do sytuacji że prawe skrzydło znowu będzie martwe bo jak za Lucho graliśmy z MSN to prawa strona praktycznie nie istniała, jeszcze w 14/15 Leo grał częściej na prawej stronie i wtedy grał właśnie najlepiej, zmuszaliśmy przeciwników do rozszerzenia gry i wtedy było więcej miejsca. A tak gdy Leo gra w środku na 40 metrze od bramki przeciwnika to oni sobie zawężają grę, ustawiają dwie linie blisko siebie i możemy się posmyrać po jajkach. 4-2-3-1 z Leo,Suarezem ,Coutinho i Dembele będzie moim zdaniem optymalne tylko jeszcze ważna będzie pomoc ostatniej dwójki w defensywie. Bo mam wrażenie że to kuleje, zwłaszcza u francuza.
1
ależ ostatnio Zibi z Polem są orani, oby tak dalej, nie cierpię tych dwóch pajaców..
14
on ma coś z głową, naprawdę
14
podobno Mielcarski w studio powiedział że nie lubi takich karnych, prawda to? Jeśli tak to niesamowity debil.....
3
szkoda mi strasznie Bayernu, z takimi brakami naprawdę walczyli do ostatniego gwizdka, ciekaw jestem niesamowicie jakby to wyglądało z Robbenem na prawej, Vidalem w środku i Neuerem na bramce.
2
takie błędy jakie popełnił Rafinha czy Ulreich nie mogą się zdarzyć na takim poziomie, zwłaszcza ta wczorajsza sytuacja to było jakieś apogeum głupoty
0
na GD poproszę wpiernicz na tych farciarzach i każda bramka to potężne robo...
0
hummels miał meczówke....
0
jak na grę w 9(Lewy i Muller są tylko ciałem) to ten remis Bayerni nie jest zły
0
niesamowite..
0
ale to Varane zablokował
0
niestety ale te zmiany będą kluczowe
0
liga mistrzów, chyba liga siekiery i ognia patrząc na te balony
0
nie no Muller to jest paralityk, antypiłkarz
0
Ronaldo za tą akcje wezmę cie na browara
3
z Mullerem to można puchar intertoto wygrać
2
Ulreich będzie bohaterem internetu dzisiaj
0
a no tak przepraszam, z duchem gry lecimy :D
0
była analiza ręki Marcelo? Bo przegapiłem studio
25
hahahaha, sędziowie zaczynają show
0
brakuje tego prawego skrzydła, z Mullera taki skrzydłowy jak ze mnie papież
0
Lewy rusza się jak wóz z węglem
0
Lewy co za kasztan
0
no i debilna decyzyjność pod polem karnym
0
Muller jest beznadziejny
0
ależ bez Casemiro Real ma dziury
0
no pięknie krył Benzeme