sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Totki łapią kontakt
0
wrócił stary dobry Higuain :)
0
jak Kane tego nie trafił?
6
Ja to dostaje problemów żołądkowych jak czytam niektóre komentarze. Za posty typu: będzie niewypał czy najgorszy transfer powinny być z automatu bany. Owszem, Dembele miał kilka złych zagrań ale mógł mieć też asystę. Cała drużyna zagrała słabo, Getafe postawiło ciężkie warunki i mamy co mamy. Z chłopaka będzie jeszcze pociecha. Pokładam w nim duże nadzieje
0
sędziowanie w La Liga to jest taka amatorka, że to jest niemożliwe. Jak w lidze w której grają takie potęgi jak Barcelona i Real może dochodzić do takich sytuacji, to jest kompromitacja Tebasa i reszty partaczy zarządzających tą ligą że tacy komedianci sędziują mecz.
5
I mnie to właśnie smuci, Ronald dostanie 3 bramki wypracowane przez kumpli z PSG i będzie królem, 6 ZP. Messi nie dostanie pomocy z Chelsea bo reszta będzie akurat kopać się w czoło. Scenariusz prawdopodobny. Zwróćcie uwagę na sektory w których porusza się ta dwójka, Cristiano właściwie nic nie musi kreować a Leo to właściwie już w środku pola musi robić bo reszta nic nie przyspiesza. Niestety ale dla januszy najważniejsze są bramki i reszta takich statystyk jak dryblingi czy kluczowe podanie nie mają dla nich znaczenia, bo przecież w piłce chodzi o bramki a nie jakieś tam pierdoły.
3
Trochę ochłonąłem po tym meczu, zdarza się, trzeba wziąć ten remis na klatę i grać dalej, Real miał takich meczów u siebie mnóstwo w tym sezonie że jak nie idzie to nie idzie, przykład z Villarreal gdzie powinni spokojnie po pierwszej połowie prowadzić a dostali gonga w końcówce na 0:1 i cześć. Getafe postawiło trudne warunki, zresztą to samo mieliśmy na wyjeździe z nimi. Zaczyna mnie irytować Alba, on już tak na siłe podaje czasami do Leo że to jest niesamowite, goście go odcinają a ten podaje na pałe. Niech on czasami spróbuje dryblingu bo praktycznie go nie używa.
0
Napiszę krótko, żenada, śmieszki z Realu a tu Atleti się zbliża, dalej liga pewna
0
jak tam Real, Karim się przełamał?
0
on zawsze spóźnia. Horngaher chyba ma to w dupie skoro dalej to robi.
1
Wiedziałem że tak będzie, byłem po prostu przekonany a po skoku Wellingera już byłem pewien że złota nie będzie.
0
zaczęli w sobotę a zakończą w niedziele, niesamowite....
0
mam pytanie, jakby tera odwołali to jak jest w przypadku medali kiedy jest dwójka exaquo, dają 2 srebra ?
0
najlepszy napastnik dla tej Barcelony < 3
3
Ivan dycha za dzisiaj, co on momentami przecinał to jakiś kosmos. Za bramkę też brawa ale to jak czytał grę. Jak będzie tak grał z Chelsea na SB to będzie dobrze.
0
Guedes dobry grajek, zaprosił Roberto na karuzele
24
Mats nie ogarnął, Iniesta musiał mu tłumaczyć
0
co za obrona Jaspera, kosmos po prostu
0
Leo na PO
0
Messiego pilnuje 3 a oni do niego podają na strate
0
Co za wykończenie, bardzo trudna piłka
0
czy całkowicie to nie do końca bo trochę więcej precyzji i mogliśmy przegrywać, warto dodać że Valenica parę razy fajnie wyszła z kontrą
2
Valverde niech zmieni pozycje Gomesowi ale niech go zmieni bo on jest bezużyteczny na ten moment, to podanie na stratę, kryminał, Leo jawnie holuje tą piłkę bo nie chce z nim grać.
0
dla mnie nie, jest po prostu nędzna forma, snujemy się jak zbite psy.
2
oszczędnie w półfinale CdR, ty tak na serio?
6
Gomes za to podanie powinien dostać zmiane
2
Gomes podsumował
0
Suarez, matko boska
15
nie wiem skąd te zdziwienie, przecież jest -19 :D
2
duch sędziowania w La Liga unosi się nad Anfield