sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi niestety jeden z najsłabszych na boisku
1
Odriozola gwałci Albę okrutnie
0
widzieliście teraz to krycie, powinno być już 2:0, Busi nie wyszedł na boisko
16
nie mogę z was, bramkę zawala Paulinho a tu pretensje do Gomesa
6
niech ten Sociedad już spada z tej ligi bo mam dość tych meczów na Anoeta....
2
brama na konto Paulinho, nie pokrył gościa
0
rozdarte serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
1
i to jest właśnie najśmieszniejsze, po tej remontadzie byłem niemal pewny że nas uniesie to tak mocno że jakoś doczłapiemy się do finału, a potem powtórka z rozrywki i znowu granie bez ambicji. Iniesta wtedy z Juve wyglądał jak oldboy grający na orliku. Tak Lucho zepsuł naszą pomoc że do dzisiaj mnie to jeszcze trzyma.
0
Villarreal zagrał moim zdaniem słabe spotkanie, Real to powinien wychodzić na drugą połowę z minimum 2 bramkami do przodu. Na ich nieszczęście Ronaldo jest teraz w najgorszej formie od paru lat i zaczyna przypominać wóz z węglem.
0
gościu się trochę zagalopował, współczuje rodzicom takiego dziecka.
0
Zidane'a naprawdę sabotuje i przy okazji robi sobie krzywdę wstawiając Marcelo do składu. Gościu znowu zawalił bramę, zobaczcie sobie na spokojnie co on przy tej bramce robi. W tamtym sezonie wg mnie najlepszy gracz Realu obok Modricia a w tym kabareciarz który powinien wylądować na trybunach.
1
Ronaldo powinien mieć 3 bramki, nie ma żadnej....
0
Kamil bardzo słabo, czyżby zmęczenie czy tak loty mu tutaj nie leżą. Chciałem bardzo żeby zdobył to złoto w lotach ale po tych skokach boję się czy on w 10 będzie.
13
odnoszę wrażenie że jak Leo się pokłóci z Antonellą to idzie się wyżalić Albie
1
Alvarez mina typu: Co ja robię tu?
0
Ronaldo nie strzela goli, Real traci pkt. Jego stosunek strzałów do goli w lidze wygląda niedorzecznie. Takiego słabego sezonu w lidze to nie miał a Real wygląda momentami jak jakieś Getafe.
1
najlepsze to było jak komentatorzy Eleven chwalili go dzisiaj za to że biega, kurtyna.....
0
Aspas by się wstydził
2
Maxi Gomez, w końcu się objawił
0
Isco kapitalna asysta do Bale'a
0
Gustavo Cabral co za parodysta
1
Gomez co za kasztan, zamiast strzelać to stracił, a bramkarz też powinien pójść do końca
0
dla mnie Messim Celty jest Aspas, Wass to taki Iniesta
11
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Tu3oXMwLeNaTw5eUhNptm7pAxiagbh2e.jpg
nie wiem czy było, ale wrzucam podsumowanie tego turnieju 4 skoczni
0
Kamil ma taką minę jakby do niego dotarło że wygrał 4 konkursy albo się dowiedział że Coutinho odchodzi :)))
1
mamy hannavalda :D
Jakie emocje
0
Amman to mnie tak w 2010 zdenerwował że daj spokój, znowu Adasiowi przeszkodził w zdobyciu złota. I jeszcze ta kontrowersja z tymi wiązaniami. Nie wierzę w to że nie pomagały mu w ogóle
1
Kamil robi mi nadzieje na powtórzenie Hannavalda , wczoraj takie skoki żeby być w czołówce a tera petarda w próbnej. Kraft powoli się budzi, znowu będzie groźny.
0
jutro Kubacki wygrywa i odbiera szansę Kamilowi na powtórzenie wyczynu Svena, rzekłem :)
1
kalendarz fc_barcelona_1899 < 3 < 3 < 3. Reszta również świetna. Naprawdę jestem pełen uznania dla autorów za pracę którą wykonali.