0

Busi niestety jeden z najsłabszych na boisku

1

Odriozola gwałci Albę okrutnie

0

widzieliście teraz to krycie, powinno być już 2:0, Busi nie wyszedł na boisko

16

nie mogę z was, bramkę zawala Paulinho a tu pretensje do Gomesa

6

niech ten Sociedad już spada z tej ligi bo mam dość tych meczów na Anoeta....

2

brama na konto Paulinho, nie pokrył gościa

0

rozdarte serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

1

i to jest właśnie najśmieszniejsze, po tej remontadzie byłem niemal pewny że nas uniesie to tak mocno że jakoś doczłapiemy się do finału, a potem powtórka z rozrywki i znowu granie bez ambicji. Iniesta wtedy z Juve wyglądał jak oldboy grający na orliku. Tak Lucho zepsuł naszą pomoc że do dzisiaj mnie to jeszcze trzyma.

0

Villarreal zagrał moim zdaniem słabe spotkanie, Real to powinien wychodzić na drugą połowę z minimum 2 bramkami do przodu. Na ich nieszczęście Ronaldo jest teraz w najgorszej formie od paru lat i zaczyna przypominać wóz z węglem.

0

gościu się trochę zagalopował, współczuje rodzicom takiego dziecka.

0

Zidane'a naprawdę sabotuje i przy okazji robi sobie krzywdę wstawiając Marcelo do składu. Gościu znowu zawalił bramę, zobaczcie sobie na spokojnie co on przy tej bramce robi. W tamtym sezonie wg mnie najlepszy gracz Realu obok Modricia a w tym kabareciarz który powinien wylądować na trybunach.

1

Ronaldo powinien mieć 3 bramki, nie ma żadnej....

0

Kamil bardzo słabo, czyżby zmęczenie czy tak loty mu tutaj nie leżą. Chciałem bardzo żeby zdobył to złoto w lotach ale po tych skokach boję się czy on w 10 będzie.

13

odnoszę wrażenie że jak Leo się pokłóci z Antonellą to idzie się wyżalić Albie

1

Alvarez mina typu: Co ja robię tu?

0

Ronaldo nie strzela goli, Real traci pkt. Jego stosunek strzałów do goli w lidze wygląda niedorzecznie. Takiego słabego sezonu w lidze to nie miał a Real wygląda momentami jak jakieś Getafe.

1

najlepsze to było jak komentatorzy Eleven chwalili go dzisiaj za to że biega, kurtyna.....

0

Aspas by się wstydził

2

Maxi Gomez, w końcu się objawił

0

Isco kapitalna asysta do Bale'a

0

Gustavo Cabral co za parodysta

1

Gomez co za kasztan, zamiast strzelać to stracił, a bramkarz też powinien pójść do końca

0

dla mnie Messim Celty jest Aspas, Wass to taki Iniesta

11

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Tu3oXMwLeNaTw5eUhNptm7pAxiagbh2e.jpg

nie wiem czy było, ale wrzucam podsumowanie tego turnieju 4 skoczni

0

Kamil ma taką minę jakby do niego dotarło że wygrał 4 konkursy albo się dowiedział że Coutinho odchodzi :)))

1

mamy hannavalda :D
Jakie emocje

0

Amman to mnie tak w 2010 zdenerwował że daj spokój, znowu Adasiowi przeszkodził w zdobyciu złota. I jeszcze ta kontrowersja z tymi wiązaniami. Nie wierzę w to że nie pomagały mu w ogóle

1

Kamil robi mi nadzieje na powtórzenie Hannavalda , wczoraj takie skoki żeby być w czołówce a tera petarda w próbnej. Kraft powoli się budzi, znowu będzie groźny.

0

jutro Kubacki wygrywa i odbiera szansę Kamilowi na powtórzenie wyczynu Svena, rzekłem :)

1

kalendarz fc_barcelona_1899 < 3 < 3 < 3. Reszta również świetna. Naprawdę jestem pełen uznania dla autorów za pracę którą wykonali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?