3

to jeszcze nie koniec, przed nami Real który odrabia do nas pkt.....

1

przynajmniej Rysiu Piątek wygrał :D

32

Barca remis, nasi w skokach słabo, niech jeszcze Real wygra po hattricku CR'a i można skakać z krawężnika......

0

Tande lol

0

Szczęsny to pił z Hajto? Następny mówi o detalach

1

Kubacki wyglądał jakby miał lecieć pod rekord a tu nagle klaps

0

tak jak się z tobą nie zgadzam tak dzisiaj już tak, liniowy się skompromitował w tej sytuacji, w drugiej połowie w analogicznej sytuacji jego kolega liniowy już to puścił i padła bramka Suareza

11

fantastycznie, na ten moment środek obrony stanowi:

Pique który albo zagra dobrze albo jak junior
Masche który już jedną nogą jest poza klubem i ma swoje lata
Verma któremu klasy odmówić nie można ale w każdej sytuacji może się połamać.
Jeśli Samu wypada na długo to Valverde: czeka najtrudniejszy okres w Barcelonie.

0

ale to był zawodnik Pique a nie Roberto, obaj zachowali się źle ale Pique szczególnie, z każdą kolejną sekundą Gomez miał więcej miejsca na strzał

23

ktoś mi wytłumaczy dlaczego Pique przy bramce na 2:2 nie doskoczył do Gomeza tylko zabawił się w bramkarza? Przecież to jest zachowanie na poziomie ekstraklasy. Co się z nim dzieje w tym sezonie to jest niepojęte.

0

a daj spokój, śmieszki dzieciaków z tej strony z Madrytu i CR'a w listopadzie a potem weryfikacja jest brutalna, przypomniam że następny mecz z Villarreal na wyjeździe, strata pkt jest bardzo prawdopodobna.

0

dzuiękuje Barcelono i sędzia za zwalony weekend. Odechciało mi się już cokolwiek .

0

gdyby nie Mats to nawet nie byłoby 1 pkt

0

Leo, why?

0

już zaczyna się gra na chaos, Ernesto reaguj do jasnej cholery

0

fajnie wracał Busi przy tej bramce, co za żenujące zachowanie.

0

Umtiti przy bramce Aspasa kryminał, zachował się po prostu strasznie

0

oglądałem kiedyś taki archiwalny materiał, Helmut Duckadam się chyba nazywał.

0

może dlatego że Iniesta nie jest już gotowy na 90 min? W drugiej połowie to on już oddychał rękawami.

0

to swoją drogą ale dlaczego ścinał bezsensownie do środka bardzo blisko Umtitiego zostawiając coraz więcej miejsca Guedesowi? Wyglądało to tak jakby pierwszy raz grał na boku obrony.

0

druga połowa koncertowo przegrana psychicznie, po straconej bramce to był taki chaos jak w 3 sezonie Lucho

0

Dele won błagam

0

Leo no nareszcie

0

z Leo w takiej formie to my nie strzelimy

2

tak oglądam tą bramkę Valencii w replayu i to co odwalił Rakitic z Semedo to się nawet do kabaretu nie nadaje

0

posypaliśmy się w drugiej połowie, Leo dostosował się do Suareza

0

Leo, chłopie......

0

Messi gra niezłą kupę w drugiej odsłonie

0

ale Semedo nie ogarnia

1

a idź pan w ciul, powinni przegrywać a prowadzą, panie Perez melduje wykonanie zadania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?