sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
to jeszcze nie koniec, przed nami Real który odrabia do nas pkt.....
1
przynajmniej Rysiu Piątek wygrał :D
32
Barca remis, nasi w skokach słabo, niech jeszcze Real wygra po hattricku CR'a i można skakać z krawężnika......
0
Tande lol
0
Szczęsny to pił z Hajto? Następny mówi o detalach
1
Kubacki wyglądał jakby miał lecieć pod rekord a tu nagle klaps
0
tak jak się z tobą nie zgadzam tak dzisiaj już tak, liniowy się skompromitował w tej sytuacji, w drugiej połowie w analogicznej sytuacji jego kolega liniowy już to puścił i padła bramka Suareza
11
fantastycznie, na ten moment środek obrony stanowi:
Pique który albo zagra dobrze albo jak junior
Masche który już jedną nogą jest poza klubem i ma swoje lata
Verma któremu klasy odmówić nie można ale w każdej sytuacji może się połamać.
Jeśli Samu wypada na długo to Valverde: czeka najtrudniejszy okres w Barcelonie.
0
ale to był zawodnik Pique a nie Roberto, obaj zachowali się źle ale Pique szczególnie, z każdą kolejną sekundą Gomez miał więcej miejsca na strzał
23
ktoś mi wytłumaczy dlaczego Pique przy bramce na 2:2 nie doskoczył do Gomeza tylko zabawił się w bramkarza? Przecież to jest zachowanie na poziomie ekstraklasy. Co się z nim dzieje w tym sezonie to jest niepojęte.
0
a daj spokój, śmieszki dzieciaków z tej strony z Madrytu i CR'a w listopadzie a potem weryfikacja jest brutalna, przypomniam że następny mecz z Villarreal na wyjeździe, strata pkt jest bardzo prawdopodobna.
0
dzuiękuje Barcelono i sędzia za zwalony weekend. Odechciało mi się już cokolwiek .
0
gdyby nie Mats to nawet nie byłoby 1 pkt
0
Leo, why?
0
już zaczyna się gra na chaos, Ernesto reaguj do jasnej cholery
0
fajnie wracał Busi przy tej bramce, co za żenujące zachowanie.
0
Umtiti przy bramce Aspasa kryminał, zachował się po prostu strasznie
0
oglądałem kiedyś taki archiwalny materiał, Helmut Duckadam się chyba nazywał.
0
może dlatego że Iniesta nie jest już gotowy na 90 min? W drugiej połowie to on już oddychał rękawami.
0
to swoją drogą ale dlaczego ścinał bezsensownie do środka bardzo blisko Umtitiego zostawiając coraz więcej miejsca Guedesowi? Wyglądało to tak jakby pierwszy raz grał na boku obrony.
0
druga połowa koncertowo przegrana psychicznie, po straconej bramce to był taki chaos jak w 3 sezonie Lucho
0
Dele won błagam
0
Leo no nareszcie
0
z Leo w takiej formie to my nie strzelimy
2
tak oglądam tą bramkę Valencii w replayu i to co odwalił Rakitic z Semedo to się nawet do kabaretu nie nadaje
0
posypaliśmy się w drugiej połowie, Leo dostosował się do Suareza
0
Leo, chłopie......
0
Messi gra niezłą kupę w drugiej odsłonie
0
ale Semedo nie ogarnia
1
a idź pan w ciul, powinni przegrywać a prowadzą, panie Perez melduje wykonanie zadania.