0

ale Leo to zepsuł, szkoda

1

Zaza pajac

1

sędzia już by był w drodze na Syberię :D

8

jak się nie połamie to tak :D

0

nienawidzę tych zwierząt na Mestalla, mam nadzieje że ktoś z naszych strzeli i ich uciszy

0

ale spokojnie, EL Jarek, Klatus i inne hala pajace dadzą gifa jak dostaniemy karnego z dupy przy stanie 3:0 dla nas i powiedzą że my kradniemy

1

gość powinien zostać zwolniony zaraz po zakończeniu meczu

7

SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Rakitic.....

0

Gladbach u siebie zawsze Bayernowi sprawiało problem więc mnie ich wynik aż tak nie dziwi

27

o faken, jutro trzeba wygrać bo inaczej po lidze :)

0

szach-mat hejterzy, nie ma przełamania z karnego :D

0

Malaga na bokach zostawia duże dziury, Real tą 3 wciśnie

0

niezły ręcznik z Casilli

1

dobra przyznaje się, to ja włączyłem Real....

0

kończ pan ten mecz

0

Suarez podsumował

0

co ten Digne zrobił?

7

Suarez ma wolne miejsce żeby podejść bliżej to podaje do krytego Leo..

0

ja pitole Umtiti, co za kot

0

ale Dybala objechał Semedo :/

0

Valencia sporo farta ma , Espanyol jedzie ładnie

2

kiedyś przeczytałem że on powinien być w składzie węgla :)

1

Carrasco co za młot, gościu mu wychodzi a ten się kiwa

0

Ronaldo i jego piętka

49

Torres i Gameiro zrobili więcej niż Griezmann przez 75 minut

0

pojedynki szachowe są ciekawsze od tego widowiska

1

Griezmann to zjazd zalicza czy sabotuje? Co za marny występ

0

Atleti gra w slow motion

0

Isco i Marcelo dzisiaj to smooth criminal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?