sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale Leo to zepsuł, szkoda
1
Zaza pajac
1
sędzia już by był w drodze na Syberię :D
8
jak się nie połamie to tak :D
0
nienawidzę tych zwierząt na Mestalla, mam nadzieje że ktoś z naszych strzeli i ich uciszy
0
ale spokojnie, EL Jarek, Klatus i inne hala pajace dadzą gifa jak dostaniemy karnego z dupy przy stanie 3:0 dla nas i powiedzą że my kradniemy
1
gość powinien zostać zwolniony zaraz po zakończeniu meczu
7
SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Rakitic.....
0
Gladbach u siebie zawsze Bayernowi sprawiało problem więc mnie ich wynik aż tak nie dziwi
27
o faken, jutro trzeba wygrać bo inaczej po lidze :)
0
szach-mat hejterzy, nie ma przełamania z karnego :D
0
Malaga na bokach zostawia duże dziury, Real tą 3 wciśnie
0
niezły ręcznik z Casilli
1
dobra przyznaje się, to ja włączyłem Real....
0
kończ pan ten mecz
0
Suarez podsumował
0
co ten Digne zrobił?
7
Suarez ma wolne miejsce żeby podejść bliżej to podaje do krytego Leo..
0
ja pitole Umtiti, co za kot
0
ale Dybala objechał Semedo :/
0
Valencia sporo farta ma , Espanyol jedzie ładnie
2
kiedyś przeczytałem że on powinien być w składzie węgla :)
1
Carrasco co za młot, gościu mu wychodzi a ten się kiwa
0
Ronaldo i jego piętka
49
Torres i Gameiro zrobili więcej niż Griezmann przez 75 minut
0
pojedynki szachowe są ciekawsze od tego widowiska
1
Griezmann to zjazd zalicza czy sabotuje? Co za marny występ
0
Atleti gra w slow motion
0
Isco i Marcelo dzisiaj to smooth criminal