6

Anglia jest zdecydowanie lepsza i powinna nawet wyżej prowadzić, Sterling [*]

5

Coutinho coś ty zrobił?

1

Hazard niestety to samo, ostatnie podanie kuleje u nich niesamowicie

13

De Bruyne w drugiej połowie niestety parodysta...

1

co za nurek

0

Roma to nie był ewenement, to była po prostu nasza fatalna gra na wyjazdach w LM..

0

ja napisałem że wygląda jak najlepsza 9 świata, być nim a wyglądać to jednak duża różnica, przynajmniej dla mnie..

0

najpierw to Tite musi ściągnął tego parodystę Jesusa i dać kogoś do środka bo Brazylia ma w kontrach lej po bombie w pomocy

1

a się naczytałem tutaj od ekspertów że jest słaby

15

Lukaku wygląda jak najlepsza 9 świata

0

Fellaini: z czuba to każdy umie

2

Umtiti kolejny babol

1

co podziurawił to jego :)

0

w łapki z Fekirem :D

5

nawyki obrońcy mu się włączyły

0

taktyczny :D

1

ja bym to szczelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Mbappe zmarnował ciasteczko Giroud :D

0

w końcu spuchła :D

8

gen Liverpoolu zadziałał :D

2

jego trzeba zostawić, może to nowy Ramos

0

ale to Lingard skasztanił, kosmos

0

ci Kolumbijczycy to jednak debile, Mina też

3

ten Snachez to jest chyba debilem, sędzia stoi obok niego jak ten ewidentnie fauluje a ten sie kłóci że nie było

1

Szpaku za wysoko, no nieźle

5

Lukaku zrobił tutaj świetną robotę

2

zwróćcie uwagę na pressing De Bruyne przy tej 2 bramce, to była jawna kompromitacja

2

Pique na pewno grał w ręczną :D

1

Chorwacja widzę zaczyna na pełnej

1

Hiszpania pięknie grała w trybie slow motion, prawie zasnąłem na tym meczu ale na szczęście karne mi to wynagrodziły, zwolnienie selekcjonera było gwoździem do trumny, jeśli ktoś myślał że w tak krótkim czasie Hierro coś zbuduje to był albo niepoprawnym optymistą albo głupi...

Co do Pique to już kolejne głupie zachowanie po którym cały świat się z niego śmieje, król internetu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?