sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Anglia jest zdecydowanie lepsza i powinna nawet wyżej prowadzić, Sterling [*]
5
Coutinho coś ty zrobił?
1
Hazard niestety to samo, ostatnie podanie kuleje u nich niesamowicie
13
De Bruyne w drugiej połowie niestety parodysta...
1
co za nurek
0
Roma to nie był ewenement, to była po prostu nasza fatalna gra na wyjazdach w LM..
0
ja napisałem że wygląda jak najlepsza 9 świata, być nim a wyglądać to jednak duża różnica, przynajmniej dla mnie..
0
najpierw to Tite musi ściągnął tego parodystę Jesusa i dać kogoś do środka bo Brazylia ma w kontrach lej po bombie w pomocy
1
a się naczytałem tutaj od ekspertów że jest słaby
15
Lukaku wygląda jak najlepsza 9 świata
0
Fellaini: z czuba to każdy umie
2
Umtiti kolejny babol
1
co podziurawił to jego :)
0
w łapki z Fekirem :D
5
nawyki obrońcy mu się włączyły
0
taktyczny :D
1
ja bym to szczelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Mbappe zmarnował ciasteczko Giroud :D
0
w końcu spuchła :D
8
gen Liverpoolu zadziałał :D
2
jego trzeba zostawić, może to nowy Ramos
0
ale to Lingard skasztanił, kosmos
0
ci Kolumbijczycy to jednak debile, Mina też
3
ten Snachez to jest chyba debilem, sędzia stoi obok niego jak ten ewidentnie fauluje a ten sie kłóci że nie było
1
Szpaku za wysoko, no nieźle
5
Lukaku zrobił tutaj świetną robotę
2
zwróćcie uwagę na pressing De Bruyne przy tej 2 bramce, to była jawna kompromitacja
2
Pique na pewno grał w ręczną :D
1
Chorwacja widzę zaczyna na pełnej
1
Hiszpania pięknie grała w trybie slow motion, prawie zasnąłem na tym meczu ale na szczęście karne mi to wynagrodziły, zwolnienie selekcjonera było gwoździem do trumny, jeśli ktoś myślał że w tak krótkim czasie Hierro coś zbuduje to był albo niepoprawnym optymistą albo głupi...
Co do Pique to już kolejne głupie zachowanie po którym cały świat się z niego śmieje, król internetu..