sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Williams ma Barcelone na kuponie :D
0
Bilbao bez żadnego respektu jedzie jak chce
1
większość było niezadowolonych, zdarzały się przypadki że było ok ale odniosłem wrażenie że było więcej negatywnych opinii o składzie, sam pamiętam napisałem że był płacz i będą 3 pkt, nie przewidziałem jednak że Pique zasabotuje :)
1
z Leganes także był płacz i zdobyliśmy przepiękne 0 pkt, także nie bądź taki pewny. Mi się tam skład podoba, jedynie Pique dałbym na ławę i zamiast niego Vermaelena ale mam nadzieję że sie ogarnie i przestanie popełniać koszmarne błędy w defensywie..
0
widać że myślami jest poza boiskiem, za kryminał który odwalił przy drugiej bramce Leganes powinien dostać ciepłe miejsce na ławce albo na trybunach żeby przemyśleć czy mu sie jeszcze chce grać, jeśli dzisiaj wyjdzie w podstawie i znowu zawali, uznam że Ernesto robi to specjalnie by go zniszczyć psychicznie :)
0
Co to ma być za amatorszczyzna że transfery nie są konsultowane ze sztabem? Mam nadzieję że to jest plotka
1
tak jak lubię Busiego tak uważam że jego braki motoryczne są co raz bardziej widoczne, nigdy nie był sprinterem ale teraz jak jest jakakolwiek kontra przeciwnika to on jest poza kadrem. Posiadanie dwóch wolnych pomocników w 4-3-3 to hara-kiri
0
chyba ty zwariowałeś, gość jest w tak opłakanej formie że w meczu z Leganes przeszedł samego siebie i walczy z Ramosem i Marcelo o miano większego sabotażysty..
2
ja w online już dawno nie grałem, może i dobrze bo bym chyba pierd..ca umysłowego dostał :D
0
no ja w demie stosuje tylko nieustanny pressing i ustawienie kompaktowe w 4-4-2 wąsko z ŚPO, wtedy mam jako tako kontrolę nad meczem, na skrzydłach boczni obrońcy robią zamęt a w środku 4 ogarniętych pomocników którzy w miarę ogarniają grę z piłką i bez. Wkurza mnie że AI gra cały czas po skrzydłach i wrzucają, programistą był chyba Zizou :D
0
przecież wystarczyło żeby wybił w prawo a nie w lewą stronę gdzie nadbiegał zawodnik Leganes. Na tym poziomie nie widziałem takiego debilizmu, przebił normalnie Ramosa z Espanyolem a wydawało się to niemożliwe..
0
Obejrzałem jeszcze raz ten skrót z wczorajszego meczu(tak, jestem masochistą) i dalej za cholerę nie ogarniam tego co Pique chciał zrobić przy bramce na 2:1, może mi jego obrońcy wytłumaczą. Ja rozumiem że można mieć słabą formę ale w takiej sytuacji podać w poprzek to trzeba naprawdę nie mieć mózgu, mógł najzwyczajniej w świecie wywalić na rzut rożny to nie, popisał sie największym sabotażem od czasu gdy sprezentował gola Aspasowi kiedy dostaliśmy lanie od Celty 4:1
5
spokojnie, zarząd trzyma rękę na pulsie i dał przedłużenie Busiemu, niedługo mam nadzieje że Pique i Suarez także je otrzymają
0
skoro odniosłeś się do meczu z Roma to wytłumacz mi dlaczego po bramce Manolasa nagle zaczęliśmy grać a wcześniej jedyne na co było nas stać to wywalanie po autach i tracenie piłek?
1
jeśli naszym jedynym problemem jest taktyka to Valverde jest do natychmiastowego wywalenia, ja odnoszę wrażenie że problem jest inny, syndrom tłustych kotów widać i to wyraźnie...
3
nie wiem, pisałem ironicznie w nawiązaniu do jego formy
1
zacznijcie odróżniać konstruktywną krytykę od hejtu bo tu już nic nie można napisać bo zaraz strażnicy drużyny i moralności od razu wyzywają od sezonowców i że się nam w dupach przewraca.
3
mam nadzieje że Pique również przedłużą
1
Pique w tej formie to powinien o tego 3 walczyć razem z Vermaelenem
0
Ja mam zdanie takie że formacja ma dużo do tego jak piłakrz gra i jak się po boisku porusza, sezon temu nie grał tego co gra teraz, za Lucho grał tak w sezonie 16/17 gdzie grał chyba najgorzej w swojej karierze w Barcelonie, teraz znowu wróciliśmy do tego i znowu jest piach
Co do zadań defensywnych dla skrzydłowego to mam nadzieje że żartujesz? Jeśli skrzydłowy nie wypełnia obowiązków w defensywie to drużyna jest karykaturalna, za Lucho w sezonie 14/15 Leo i Ney wracali bardzo często do defensywy i wyglądaliśmy po względem taktycznym naprawdę świetnie, im dalej w las tym kur.. broniliśmy bez 3 zawodników i nas ogarnięta drużyna ciśnie, zrozum że to nie może tak wyglądać że część drużyny broni a reszta jest na grzybach, wtedy takie kompromitacje jak z Romą, PSG czy Juve na wyjazdach będą co roku..
2
To napisał jeden z użytkowników konkurencyjnego portalu z którym się zgadzam:
Messi teoretycznie odpowiada teraz za przestrzeń na skrzydle, ale dalej nie zmienił swojego podejścia do gry obronnej. Wymusza to na Rakiticu wyjście wyżej, by asekurować brak Messiego w obronie. Gdy Rakitic nie da rady zaasekurować Messiego i minie go piłka, to Roberto ma zostawioną ogromną przestrzeń do pokrycia. Dlatego też wychodzi wyżej, zawężając obszar gry. Ma to sens, ale jak minie go piłka to robi się prawdziwy dramat, bo Pique jest zostawiony sam i musi zejść do skrzydła. A Gerrard na taką grę jest zwyczajnie za wolny. W 442 takie luki się nie tworzyły, bo Dembele/Paulinho zabezpieczali ten sektor, a w środku obok Busquetsa stał Rakitić, którego teraz brakuje. Czyli na prawej mieliśmy 2 ludzi więcej do bronienia.
Przejdźmy teraz do środka. Rakitić gra teraz wyżej, więc brakuje go jako DM obok Busquetsa, a sam Sergio nie jest w stanie pokryć takiej strefy. Tak jak w przypadku Pique, zwyczajnie jest na to za wolny. Dodatkowo musi mieć na uwadze Coutinho, który w defensywie ustawia się bardzo słabo i go asekurować. Gdy Brazylijczyk miał do pokrycia jedynie boczny sektor to te braki nie były aż tak widoczne i dało się je zamaskować. Teraz wychodzą znacznie bardziej, przez co zamiast rygla w środku mamy dziurę.
Zostaje lewa strona. Gdy Rakitić stał obok Busquetsa ten często schodził głębiej, aż na pozycję stopera. Wtedy Umtiti przechodził na lewą stronę asekurując ofensywnego Albę. Teraz Sergio nie może zejść aż tak głęboko, więc Umtiti tak jak Pique jest zostawiony z bardzo dużą strefą do pokrycia. Radzi sobie z tym nawet nieźle, ale też tu jesteśmy słabsi w defensywie. Dodatkowo Dembele w 433 ma mocno ograniczone zadania defensywne, przez co gdy podłączy się boczny obrońca rywali , Alba zostaje praktycznie sam na dwóch. Bo na pomoc Cou nie może liczyć, skoro ten nie ogarnia nawet gdzie ma się ustawić w swoim sektorze w środku.
0
Gra piach bo znowu gramy systemem 4-3-3 który mu nie leży, nie widzisz tego? Znowu jest ustawiony wysoko i znowu na prawej stronie jest dziura, znowu musi asekurować skrzydło gdzie nie ma Messiego, znowu zostawia Busquetsowi za duży korytarz do pokrycia...
0
leżymy taktycznie ale mentalnie chyba też, Pique myślami to jest chyba na dyskotece albo na poker stars...
2
Znowu wrócił temat sprzedaży Ivana, ludzie musicie zrozumieć że znowu gramy systemem który już za późnego Lucho okazał się kompletną klapą i w którym Ivan czuje się po prostu źle, jakoś w poprzednim sezonie w 4-4-2 grał bliżej Busquetsa i grał dobrze, do tego pomysł z Dembele, Cou na jednej stronie stronie się nie sprawdza, znowu nie ma balansu między lewą a prawą stroną. Narzekanie na Roberto ale on praktycznie cały czas ma akcje 2 na 1 w ataku czy w obronie, w tej kwestii nie zbawi nas Semedo czy Kimmich czy Alves w swoim prime time, tam ktoś musi z nim współpracować, Leo na prawym skrzydle to jest tylko teoretycznie, pojawi się tam ze 3 razy i potem znowu na 30 metrze od bramki przeciwnika.
4
4-3-3 z Leo w składzie wytrąca nam wszystkie argumenty, znowu wracamy do tego prymitywa za Lucho gdzie na prawej stronie jest dziura i Rakieta który ustawiony jest wyżej znowu zaczyna grać kaszanę, Roberto znowu ma ogromną przestrzeń do pokrycia i jest znowu sam, takie same problemy będzie miał też Semedo. Coutinho który jest crackiem też na tym cierpi bo on jest stworzony do gry bliżej bramki a widzę go co raz częściej głęboko w środku pola, on miał w zamyśle zastąpić Ineiste ale to nie jest ten typ pomocnika, owszem ofensywnie usposobiony ale jest od niego bardziej bezpośredni i gorszy w defensywie. 4-2-3-1 z Leo na 10, Cou i Dembele po bokach a na pivocie gra Busquets z Rakiticiem/Vidalem wyglądało by lepiej.
32
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42573047_2079800419002512_3086650750613323776_n.jpg?_nc_cat=103&oh=859c87fdd2135ad5c6b08250aafc5467&oe=5C23805B
1
4vs1 i spieprzyli, Sevilla mogła spokojnie im manitę włożyć
0
jak Sevilla to wypuści to frajerów roku już znamy :D
1
spalony
14
Modric wiedział co mówi kiedy nie chciał VARU xD