sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piękne zachowanie Ramosa
0
co to za dźwięki z kosmosu :D
0
fantastyczna, zawsze moimi ulubionymi koszulkami były te z pierwszego trypletu :)
0
Jakby to powiedział Mario, kolejny wróżbita :D
3
Pique zagrał jeden dobry mecz gdzie przy okazji nie pokrył gościa przy fenomenalnej paradzie Ter Stegena i już ma prawo oceniać innych? Dembele strzelał bardzo ważne bramki dzięki którym mamy 3 pkt(Sociedad, Valladoid) oraz walnął bramę na wagę SPH z Sevillą.
2
0
być może, już od początku akcji był na przegranej pozycji
0
wszystko fajnie ale niestety gol Muriela na jego konto
1
widzę bardzo skrajne opinie o Dembele, jedni piszą że zagrał dobrze, inni że fatalnie, co by nie powiedzieć każda strona ma rację, miał kilka piłek które powinny skończyć się bramkami ale też kilka fatalnych strat które nie przystoją na tym poziomie.
0
to nie wchodź tutaj, nikt ci przecież nie zmusza
2
nasza obrona w tym sezonie to normalnie śmietnik
1
Mats kocham cie, ty kocurze :D
0
Navas kręci dzisiaj Albą
0
autostrada na lewej obronie
0
piękne krycie Pique przy tej główce
1
Mats ty jeb.. kocurze :D
0
Suarez o sobie przypomniał :D
3
Dembele bezsensowna strata
2
Vidal z Rakiete po przerwie poproszę
1
Busquets to jest dobry myśliciel, zamiast wybić to na aut to podał Sevilli, prawie straciliśmy przez jego babola bramkę
0
co ten sędzia, VAR na grzybach
0
Benitez zasabotował wtedy składem, wyszli na nas bez DP i z parodystą Danilo na prawej obronie, ten mecz to los na loterii
0
chyba jednak nie wejdzie
0
Leo schodzi, niestety, wyglądało to strasznie...
1
kto go krył?
0
w końcu spuchli :)
1
Marcelo w ofensywie to najlepszy LO na świecie, Alba jest przy nim gorszy bo bazuje na w współpracy z Leo, gdy go nie ma to nie istnieje, natomiast Marcelo w defie jest komediantem i jak go czasami oglądam to drzwi do tesco stawiają większy opór :)
0
Xavi niech na ten moment nie przychodzi, za dużo w tej kadrze jest graczy z którym on grał, niech Pique i Busi pokończą kariery i niech przychodzi :D
8
tak jak Montoya miał romans z żoną Lucho tak chyba Malcom ma romans z żoną Ernesto :D, nie mogę po prostu uwierzyć w to że chłopak jest tak słaby na treningach, tu musi chodzić o coś innego..
0
MSN było genialne ale im dalej w las tym co raz gorzej, to z tym genialnym MSN zaliczyliśmy jedne z największych wtop w ostatnich latach, 4:0 z PSG, 3:0 z Juve i to dlatego że zaniedbaliśmy najważniejsza formację Barcelony czyli pomoc, każda ogarnięta drużyna gniotła nas okrutnie bo nie potrafiliśmy piłki wyprowadzić.