0

Viktor Kassai po raz kolejny sie skompromitował

0

Muł właśnie pokazał klase

2

nie ma to jak gówno grać i prowadzić :D

1

oj wystawiasz się na hejt :D, tak jak lubię Suareza tak ta statystyka jest zawstydzająca

5

Manchester jest fatalny, co za dramat grają to sie w pale nie mieści

0

SIIIIIIIIIIIIIIII

1

Sezon temu Real skompromitował sie w lidze, a LM psim swędem zdobyli po kuriozalnych błędach Ulreicha czy Kariusa, im tak żre czasami że niczego można być w ich przypadku pewnym..

2

Niesamowicie się wczoraj wkurwiłem, Suarez kilka prób i zero goli, Icardi jak jedna i gol, Malcom to samo :D

38

jak Real Solariego zdobędzie LM to jadę w Bieszczady :D

3

jak ktoś napisał mina w stylu "No i z czego się cieszysz.." :)

0

dużo, gra jest naprawdę długo, zacząłem w dniu premiery, skończyłem dopiero dzisiaj o 1 w nocy :D. Nie grałem jak maniak oczywiście ale fabuła jest długa.

0

Problem polega na tym że większość graczy stanowią dzieci którę chciałby naparzanki not stop i akcji w stylu Call of Duty czy Battlefield. Nie twierdzę że są to złe gry ale jak czytam niektórych że RDR im się nie podoba bo jest za nudny i oni wymagają jakiś cudów to mi koncepcja siada. Co do GTA to ta seria zawsze mi się kojarzyła z czarnym humorem niż taką powagą jak w Red Dead Redemption, V fabularnie stała na najwyższym poziomie, bardziej mi się podobała niż IV.

4

Przed chwilą ukończyłem wątek fabularny RDR 2, nie jest to oczywiście moje pożegnanie z tą grą ale mogę już śmiało zrobić małe podsumowanie, grało mi się naprawdę fantastycznie, mechanika z odżywaniem siebie czy konia nie była tak męcząca jak mi się na początku wydawało, wręcz stała się rutyną, klimat dzikiego zachodu wylewa się wręcz z ekranu, mnóstwo smaczków lecz chciałbym tutaj pochwalić R* za to że gra była naprawdę poważna, mało tu momentów komediowych jak w serii GTA, możecie się śmiać ale zdarzyło mi się uronić niejedną łezkę w paru momentach, gorąco polecam tym którzy jeszcze się nie zdecydowali tego kupić :D

0

haha, żebyś kurna wiedział

1

od tego jest napastnik, Suarez dzisiaj owszem pracował ale był momentami niechlujny i zero goli przy kilku okazjach, Icardi miał tak naprawdę jedną szansę i wykorzystał ją bezlitośnie

0

bramkę zawalił Busi, nie ma prawa czegoś takiego zobić, Icardi fizycznie jest mocniejszy od Roberto więc można było w ciemno stawiać że wygra pozycje, bardziej mnie wkurzyło zachowanie Pique, zamiast zablokować Icardiego to się ustawił za Matsem, nie wiem kiedy się tego nauczył ale gdybym kibicował innemu klubowi to bym cisnął bekę niemiłosiernie

0

Brawo Busi, pięknie zawalił wysiłek drużyny, zamiast wywalić to oczywiście głupia strata.

Suarez multum prób- 0 goli
Icardi jedna próba- bramka
:)

0

Perisic odjechał Roberto jak bolid maluchowi :D

0

Coutinho z tym swoim strzałem jest tak przewidywalny że już chyba każdy go rozczyta

0

znając nasze szczęście, dostaniemy bramkę

0

Rakitic powinien dostać zmiane

24

to powinien być gol, Rakitc spierdolił to koncertowo

25

oj gdyby tak Dembele stracił jak Coutniho to hejt na La Rambli trwałby do końca tygodnia

0

Perisic ma autostradę na swojej stronie, Roberto śpi czy co?

0

fatalne podejmujemy decyzje kiedy idziemy do kontry, wszystko za szybko

3

Dembele spieprzył to jak junior

3

Luis Figo xDDD

2

jeju Luis, więcej precyzji

0

lol do kogo grał Suarez?

0

może rzucą jakimś świnskim ryjem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?