sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jak można tak grać dobrą pierwszą połowę i grać tak dramatyczną drugą
0
i przestaliśmy grać, brawo Pique
2
Real jest dramatyczny, bez ambicji i bez pomysłu, tylko dzięki naszej słabszej decyzyjności nie mają już 3 lub 4 bramek w plecy, obyśmy im nie podali pomocnej dłoni bo jesteśmy akurat w tym mistrzami
0
podania niektóre mamy tak dramatyczne że hej
14
Arthur < 3
Rafinha [*]
16
Ronaldo i Zidane wiedzieli kiedy uciekać :D
2
w takim razie ZP wędruje do Cristiano, i ma więcej od Leo
0
było blisko, Tibo to wyczuł
0
karny, mam nadzieje że VAR zadziała
0
taktyka Realu to strzały z dystansu i od biedy wrzuty
0
Pique przyprawia mnie o zawał
0
kurna początek meczu a tu już ferownie wyroku, jeszcze nie ma końca meczu
0
Ramos zabawił się w bramkarza :D
0
za Ancelottiego może by nas zdominowali ale teraz każdy z pomocy jest cieniem samego siebie, Modric zaliczył taki zjazd że aż go nie poznaje, jeszcze przez to przegra ZP na rzecz Ronalda
0
Ja to ciekaw jestem czy to będzie gra roku, z niecierpliwością czekam też na multi, na pewno będzie co robić i liczę że będzie możliwość pracowania jako farmer, pracownika saloonu czy poszukiwacza złota. Potencjał w online jest niesamowity i mam nadzieje że tego nie spartolą, bo jeśli pójdzie to w stronę mikro-transakcji jak w GTA Online to srogo się zawiodę.
0
odblokowałem to już, wędkowałeś już może, jest to dostępne od razu czy trzeba przejść jakąś misje fabularną?
0
też początkowo miałem problem się przestawić, trzeba pozmieniać w ustawieniach czułość celowania
0
RDR 2 świetna produkcja, jedyny mankament który nie czyni tej gry dla mnie niemal idealnej to mechanika związana z wymogiem jedzenia posiłków czy regeneracji wytrzymałości, jeśli chodzi o naszego bohatera to faktycznie nie jest to uciążliwe na ten moment tak nasz koń szybciej się męczy i staje się głodny że trzeba te zapasy mieć cały czas przy sobie, cieszę się jednak niezmiernie że przeciwnicy zostawiają zawsze coś ciekawego przy sobie kiedy ich ograbiamy więc zawsze można coś potem sprzedać, teraz tylko czekam aż odblokuje mi się możliwość łowienia ryb i trzeba zarzucić wędkę :D
Gra w domino wymiata, takie proste a jakie przyjemne, szkoda że nie ma tej gry w kości z pierwszej części bo tak to byłbym w siódmym niebie, nie ma chyba lepszej minigry w sandboxach niż Liars Dice
0
Ogrywa już ktoś z was RDR II, jak wrażenia?
44
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44742988_544385476075869_4489845668914921472_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=dfa44c2a8cab71daff106539452ebe78&oe=5C8368F9
padłem :D
0
Atleti wydymane, coś niesamowitego
0
no nareszcie, brakowało mi tego u Alby, precyzyjnego zakończenia :D
3
może Rakitic ma nielimitowaną stamine :D?
7
Cou bardzo słabo dzisiaj :/
0
Bronić wyniku, za foresta :D
2
spokojnie, Leo wróci i będziemy już grali do niego wszystko co sie da
0
PSG w dupala
23
miny Dembele i Malcoma na ławce :D
0
po ostatnim patchu nie ma tak łatwo :D
2
wypad stąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)