sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeśli będziecie oglądali jeszcze raz skrót to zobaczcie 1 bramkę dla Rayo kilka razy i będziecie sie łapali za głowę na przedpole które było puste, Busi zrobił tutaj taki kryminał że szkoda słów
Druga bramka to biernośc Alby przy wrzutce, kolejny raz to widzę jak kryje na radar dalekosiężny przy wrzutce, zresztą to samo było przy bramce nr.1, Pique uciekł koleś a Roberto nie krył swojego i miał pecha że piłka akurat tak sie odbiła
3
Meczu akurat nie miałem szans obejrzeć, zobaczyłem wynik i powiem szczerze wcale się nie zdziwiłem, takie mecze z takim przeciwnikiem będą się zdarzać jeszcze nie raz, i mam nieodparte wrażenie że to bardziej wina piłkarzy niż Valverde, lekceważenie rywala, relaksacja bo co takie "kmioty" mogą nam zrobić a potem 2 razy bach i trzeba się ogarnąć i gonić.
0
jeśli Real awansuje do fazy pucharowej LM to poproszę dla nich Juventus
2
to był najsłabszy Real od wielu lat, Perez razem z Lopeteguim rozpieprzyli tą drużynę, pojechać ten Real to był obowiązek, nawet bez Messiego
0
To i tak nic, wejdź sobie na konkurencyjną stronę, tam wyzywają Dembele od intelektualnych kretynów i debili, na dodatek robi to admin strony, więc jakiś tam poziom trzymamy :)
1
Nacho jest zdecydowanie wolniejszy niż Odriozola, a Alba to przecież sprinter, dla mnie to było taktyczne harakiri ze strony Lopeteguiego, mógł dać tego drugiego na PO a Nacho na ŚO za jednego z sabotażystów: Ramosa i Varane'a ale w sumie to nie nasz problem, ja bym w sumie tak zrobił :D
0
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego w klasyku nie wystąpił Odriozola? Bo w sumie nie wiem czy ten temat był poruszany ale on chyba był pewniejszym wyborem na PO niż Nacho nie sądzicie?
0
ja też, to było przegięcie pały, ja sam nie jestem fanem Denisa ale nigdy bym nie życzył komuś kontuzji, to już jest przekroczenie pewnej granicy.
0
jeden już zrobił edycje komentarza, ale w historii można sprawdzić
3
ja rozumiem że można kogoś w kadrze nie lubić, ale żeby życzyć komuś kontuzji to już jest dno, z miejsca permban dla takiego kretyna a temu kretynowi polecam się rozpędzić i walnąć głową w ścianę, to coś sie poprzestawia
0
sma here, R* zaskoczyło mnie pozytywnie, rozgrywka bardzo stonowana, spokojna, klimat to wychodzi z ekranu, fabuła jest naprawdę świetna, to na niej skupiam swoją uwagę, bo naprawdę mnie pochłonęła, na przyjemności przyjdzie czas później, jest jeszcze multiplayer który będzie niedługo dostępny. Jedyne czego bi brakuje to gry w kości z pierwszej części, najlepsza minigierka ever
0
w akcji bramkowej Marcelo wszystko wyglądało fatalnie, Isco dostał autostradę, a Marcelo wszedł sobie na spokojnie, a potem jak nas przycisnęli to się do książki nadaje, dlatego ten mecz na pewno jest gorszy od manity z 2010, tam Real nawet nie pierdnął, tutaj było dwukrotnie blisko 2:2, na szczęście Real ma Benzeme bo kto wie jakby ten mecz się skończył i zamiast świętować Valverde byłby zwalniany..
0
ciekaw jestem jakby ten się potoczył gdyby Benzema przy stanie 2:1 wtedy trafił do bramki, Ćwiąkał dobrze to wtedy ujął: "To powinien być gol", Karim na szczęście dla nas udowodnił że wcale tak nie jest, ale Pique krył w tej sytuacji fatalnie i ja bym niestety obniżył mu jeszcze za to ocenę
0
na ten moment nie ma chyba innego sposobu oprócz tego żeby zapłacić na stacji kolejowej która jest oznaczona pocztą, ona nie znika dopóki nie zapłacisz ;/, jestem już w 4 rozdziale i nic sie nie zmieniło w tej kwestii
2
takie zachowanie to sie ceni, mnie śmieszków na twitterze i więcej skupienia i będzie lepsza gra, Pique w formie będzie potrzebny by sięgnąć po LM, Suarez chyba wrócił do formy i mam nadzieje że ją utrzyma..
0
super sie łowi w RDR 2, podobnie jak w Far Cry 5 ale mam wrażenie że łatwiej, może jest to zależne od przynęty którą masz bo niektóre ryby lgną tylko do naturalnej jak chleb czy ser a niektóre tylko na sztuczną
1
i brawa dla Gorzowa
0
Perez Neymara to se kupi co najwyżej w FIFIE, mieli Hazarda na wyciągnięcie ręki i dali dupska koncertowo
0
jak widzę Marcelo szturmującego naszą prawą stronę to mam palpitacje serca, gość chyba najgroźniejszy w szeregach Realu.
1
Też was zastanawia ta postawa Barcelony na początku drugiej połowy? Z Interem było to samo, siedli na nas jak szpak na czereśni a dzisiaj to nawet ze zdwojoną siłą, dobrze że Benz jest komediantem bo remis był bardzo blisko
0
po bramce Marcelo siedli na nas okrutnie, i bądźmy szczerzy, mieliśmy farta bo Modric trafił w słupek a Benzema zamiast w bramkę to w trybuny, Arthur był wtedy najsłabszy na boisku i Real to zauważył i wykorzystał, mieliśmy bardzo dużo szczęścia
75
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45092021_1912651375484257_1972756462773993472_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=329accbd18d3050128df282d287ca4f4&oe=5C81A187
xD
0
nerwówkę w drugiej połowie zawdzięczamy niestety Arthurowi, to on był wtedy najsłabszym na boisku i Real to zauważył, plus krycie Pique i mieliśmy ciepło w spodniach,
0
na forum Realu dali ostateczny wynik 12:1, ci to mają poczucie humoru
1
Benzema podsumował
0
ale akcja Dembele :D
0
Suarez do boksu
0
Pique niech całuje Benzeme po stopach, kolejny babol na jego konto a ja tu po jednym meczu czytam że on do formy wrócił
6
Rafinha zmiana, natychmiast
2
wystarczyło że Julen dał 3-5-2 i nie wiemy co sie dzieje, Valverde chyba przysnął