sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
meczy to koza :D
1
Suarez do kogo teraz zagrywał ? :D
1
odejście Leo Barcelona odczuje zdecydowanie mocniej niż Real odejście Ronaldo
3
Każda akcja Valencii, praktycznie każda akcja Valencii śmierdzi bramką
0
Guedes ostatnio nie zachwycał, a objechał Pique jak juniora
0
Pique na prezydenta :D
1
Bayern chyba stwierdził że Bundesliga musi być ciekawsza :D
2
bardzo fajny opis Arthura, pomocnik o "barcelońskich" walorach daje bardzo dużo, spokój i przetrzymanie wtedy kiedy trzeba, na ten moment to nie jest poziom Xaviego ale jeśli mamy bić się o LM to musimy opanować środek, Barcelona wygrywała te rozgrywki tylko wtedy kiedy dominowała nad rywalem, nie mamy takiego "farta" jak Real że możemy sie ślizgać i liczyć na cud, z Romą liczyliśmy sie uda przetrwać ale wyszło jak zwykle..
0
niestety, LM to najbardziej prestiżowe rozgrywki, większość praktycznie ma w dupie gole strzelane ligach krajowych, nagrody takie jak ZP z reguły są wyłanianie poprzez LM lub jak w tym roku po MŚ..
1
Pójście na raz wślizgiem w polu karnym to najgorsza rzecz jaką może zrobić obrońca, to jest 50/50, albo zablokujesz albo jesteś na grzybach, tak to se można robić w ekstraklasie. Kane z tego co mi wiadomo ma lepszą prawą nogę więc raczej zszedłby do środka a Semedo wleciał wślizgiem tak jakby Kane lutnął by po krótkim który Mats i tak pilnował, poza tym nieudany wślizg jak już wcześniej wspomniałem zostawia cie bez szansy na zatrzymanie przeciwnika więc sam se otwórz oczy człowieku.
4
ulubiony argument fanbojów Cristiano, więcej goli w rundzie pucharowej :D
0
Zdecydowanie Semedo super, zwłaszcza przy bramce Kane'a zachował sie super
1
Semedo takimi zachowaniami jak przy bramce Kane'a oddala sie od bycia podstawowym PO, takiego kryminału na tym poziomie to sie nie robi.
8
Leo królu, bez ciebie nic
1
Pique skandaliczna forma, Lucas odjechał mu jak bolid, Lenglet królu
1
obrona jest tragiczna, z takim ustawianiem i kryciem będzie ciepło co mecz
0
jaki niefart
0
kiedyś na tej stronie przeczytałem od pewnego użytkownika że Kane to drewno, chciałby zobaczyć minę tego pana gdy objechał Semedo jak juniora i wsadził bramę.
3
Semedo jak junior
13
to jest kurwa niewiarygodne :D
23
Ivana ratuje golazo bo ogólnie gra słabo, jedna strata ala sabotaż. Arthur bardzo dobrze
1
Tottenham pomylił boisko z ringiem chyba, wlepić im czerwo to sie może ogarną
4
a może faktycznie skupiamy się na LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
4
jak jest pastwisko zamiast boiska to i mogą być krowy zamiast kibiców
1
Strejlau :D
0
Lloris przy tej bramce poszedł po Hot-Doga :D
0
i pomyśleć że niecałe 2 lata temu Legia zremisowała z Realem Zidane'a 3:3 gdzie nawet przez chwilę udało im się prowadzić :D
1
źródłem problemów defensywie jest fatalna forma Pique więc przestań trollować
1
Jeśli mecz Bilbao ma być naszą Anoetą jak za Lucho z pierwszego sezonu to niech tak będzie, więc po tryplet :D
0
Rakiecie to się przyda odpoczynek bo końcówkę spotkania miał fatalną, jakby odczuwał skutki jakiegoś niedotlenienia :D