0

meczy to koza :D

1

Suarez do kogo teraz zagrywał ? :D

1

odejście Leo Barcelona odczuje zdecydowanie mocniej niż Real odejście Ronaldo

3

Każda akcja Valencii, praktycznie każda akcja Valencii śmierdzi bramką

0

Guedes ostatnio nie zachwycał, a objechał Pique jak juniora

0

Pique na prezydenta :D

1

Bayern chyba stwierdził że Bundesliga musi być ciekawsza :D

2

bardzo fajny opis Arthura, pomocnik o "barcelońskich" walorach daje bardzo dużo, spokój i przetrzymanie wtedy kiedy trzeba, na ten moment to nie jest poziom Xaviego ale jeśli mamy bić się o LM to musimy opanować środek, Barcelona wygrywała te rozgrywki tylko wtedy kiedy dominowała nad rywalem, nie mamy takiego "farta" jak Real że możemy sie ślizgać i liczyć na cud, z Romą liczyliśmy sie uda przetrwać ale wyszło jak zwykle..

0

niestety, LM to najbardziej prestiżowe rozgrywki, większość praktycznie ma w dupie gole strzelane ligach krajowych, nagrody takie jak ZP z reguły są wyłanianie poprzez LM lub jak w tym roku po MŚ..

1

Pójście na raz wślizgiem w polu karnym to najgorsza rzecz jaką może zrobić obrońca, to jest 50/50, albo zablokujesz albo jesteś na grzybach, tak to se można robić w ekstraklasie. Kane z tego co mi wiadomo ma lepszą prawą nogę więc raczej zszedłby do środka a Semedo wleciał wślizgiem tak jakby Kane lutnął by po krótkim który Mats i tak pilnował, poza tym nieudany wślizg jak już wcześniej wspomniałem zostawia cie bez szansy na zatrzymanie przeciwnika więc sam se otwórz oczy człowieku.

4

ulubiony argument fanbojów Cristiano, więcej goli w rundzie pucharowej :D

0

Zdecydowanie Semedo super, zwłaszcza przy bramce Kane'a zachował sie super

1

Semedo takimi zachowaniami jak przy bramce Kane'a oddala sie od bycia podstawowym PO, takiego kryminału na tym poziomie to sie nie robi.

8

Leo królu, bez ciebie nic

1

Pique skandaliczna forma, Lucas odjechał mu jak bolid, Lenglet królu

1

obrona jest tragiczna, z takim ustawianiem i kryciem będzie ciepło co mecz

0

jaki niefart

0

kiedyś na tej stronie przeczytałem od pewnego użytkownika że Kane to drewno, chciałby zobaczyć minę tego pana gdy objechał Semedo jak juniora i wsadził bramę.

3

Semedo jak junior

13

to jest kurwa niewiarygodne :D

23

Ivana ratuje golazo bo ogólnie gra słabo, jedna strata ala sabotaż. Arthur bardzo dobrze

1

Tottenham pomylił boisko z ringiem chyba, wlepić im czerwo to sie może ogarną

4

a może faktycznie skupiamy się na LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

4

jak jest pastwisko zamiast boiska to i mogą być krowy zamiast kibiców

1

Strejlau :D

0

Lloris przy tej bramce poszedł po Hot-Doga :D

0

i pomyśleć że niecałe 2 lata temu Legia zremisowała z Realem Zidane'a 3:3 gdzie nawet przez chwilę udało im się prowadzić :D

1

źródłem problemów defensywie jest fatalna forma Pique więc przestań trollować

1

Jeśli mecz Bilbao ma być naszą Anoetą jak za Lucho z pierwszego sezonu to niech tak będzie, więc po tryplet :D

0

Rakiecie to się przyda odpoczynek bo końcówkę spotkania miał fatalną, jakby odczuwał skutki jakiegoś niedotlenienia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?