sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kompletnie nie zdziwię się jak Real jeszcze wyciągnie remis
3
a ja mogę, forma Pikeja która jest na poziomie Rowu Mariańskiego, przyćmił sabotaż z Gironą, za drugą bramkę ławka/trybuny na 2-3 mecze żeby sie ogarnął
1
w 4-3-3 Rakitic jest parodią piłkarza, w 4-4-2 jest w swoim żywiole, 4-2-3-1 z Leo na 10, Cou i Demebele po bokach, Rakieta, Vidal na pivocie i lecimy
0
oj Sevilla będzie groźna w tym roku
0
Andre Silva co za crack
0
najśmieszniejsze jest to że Leganes zamurowało środek a my jak osły we mgle gramy środkiem, jeśli zagrażaliśmy to tylko po akcjach z bocznego sektora, a my jak konie środkiem, no przecież to jest nie do ogarnięcia
0
jaka ława, trybuny i tyle
7
Wiecie co jest najgorsze, że mieliśmy po golu na 2:1 jeszcze sporo czasu by strzelić co najmniej 1 gola, a my mieliśmy tak kurewski problem by stworzyć cokolwiek, autentycznie jestem zażenowany tą sytuacją
0
to nie jest dzień Piketa, zawalił nam koncertowo
2
czy Pique dzisiaj użyje w końcu mózgu który posiada czy nie bardzo?
0
winić Valverde za sabotaż Pique, no chyba że wiedzieliście że on coś takiego zrobi to winszuje
0
Pique :D
0
co ta obrona odwaliła to ja nie mam pytań :D
0
ciężki do oglądania mecz dla kibica Barcelony, Leganes postawiło trudne warunki ale ten Ruben Perez powinien wylecieć
0
bardziej pytanie kogo krył Roberto?
0
Mallenco zapłon tankowca przy tym spalonym :D
2
ale bramka, uwielbiam tego gościa :D
25
smuci brak Bartry, i ten Masche na stoperze, na DM'a za Busiego
1
oho, narzekanie na skład czyli 3 pkt dzisiaj :D
1
ja pamiętam jak często kupowałem dżem truskawkowy sorella w butelce, razem z chałką lub drożdżówką było genialne, produkt oczywiście wycofali i jestem w ciemnej du... :(
0
coś nieprawdopodobnego co się z nim stało, niezły ręcznik.
3
Niestety ale sukcesy Realu są wpisane jak wygląda sezon Barcelony, jeśli odwieczny rywal wygrywa 3 razy z rzędu najbardziej prestiżowe rozgrywki(w jakim stylu to już temat na inną dyskusje) a klub z tych rozgrywek po raz kolejny odpada w żałosnym stylu to kibice są wkurzeni i żądają głów. Sam nie należę do fanów Ernesto ale im dalej w las tym co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że to piłkarze bardziej zawalili koncertowo ten rewanż, każdy razem z Messim zagrali mecz niegodny barw których reprezentują..
1
to prawda a nawet powiem więcej, Valverde strzelił sobie w stopę tym ustawieniem z Semedo na PO i Roberto na boku pomocy, nie pamiętam żebyśmy wcześniej tak grali a ich współpraca w tym dwumeczu wyglądała tragicznie, Sergi miotał się tam bez wyraźnego pomysłu, zwłaszcza że na rewanż Roma wyszła bardzo wysoko i zabrakło chyba jakiegoś szybkiego skrzydłowego który będzie idealny do kontr..
3
z Busim się niestety zgodzę, w bardziej zwartym zespole jest genialny bo polega na dobrym ustawieniu się gdzie ma przeciąć podanie, w momencie gdy jest bardziej ofensywne ustawienie ma więcej do pokrycia i zaczynają się problemy i kiedy kontra wejdzie w późną fazę to Busquets jest już bezużyteczny, z Pique to osobna kwestia, on zawsze w pojedynku 1vs1 z napastnikiem ma przewalone bo do zwrotnych nie należy i trzeba liczyć na Opatrzność Bożą
0
problem polega na tym że wielu głosujących patrzy przede wszystkim na LM gdzie Leo krótko mówiąc był gorszy od takiego Ronalda, z Romą wynik poszedł w świat jawiący się jak pośmiewisko, cała reszta goli czy asyst ich nie interesuje, dla nich najwyraźniej strzelanie goli, kreowanie przeciwko ogórom nie robi wrażenia. Zobacz sobie po pierwszej kolejce LM, Leo hattrick i Ronald czerwo, od razu śmieszki z tego drugiego i memy
0
jakoś to przełknę bo lubię Modricia :D
0
Escándalo :D
2
Wiem ale chodziło mi o umniejszanie strzelenia karnego jakby to było coś banalnego zwłaszcza że Leo miał swojej karierze rzuty karne na wagę złota które przestrzelił, patrz Chelsea 2012 czy Chile na Copa America
3
karny to też gol, Leo jak kompletował hattricka z Realem w 2014 to po 2 karnych tak więc nie przesadzaj
2
1-3 w CdR w sezonie 2012/2013 gdy trenował nas tymczasowo Roura