sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
San Andreas miało chyba najlepsze mini-gry. Było tego od groma, nawet koszykówka, chociaż hazardowe były też dobre, IV razem z DLC były też świetne zwłaszcza kręgle czy air hockey, RDR to wiadomo: kości, poker, rzut podkową :D
0
GTA 5 było świetne ale odniosłem wrażenie że mało potencjału z singla zostało wykorzystane, Online to co innego, jest wiele fajnych rzeczy ale żeby to kupić to trzeba tak grindować że się odechciewa
1
jedynka to najlepsza gra jaką grałem na konsoli, a jak patrzę na dwójkę to już wiem że nie ma mnie dla świata przez pierwsze 2 tygodnie :D. Już nie moge się doczekać aktywności pobocznych: domino, poker, szkoda żę nie ma tej gry w kości(moja ulubiona gra hazardowa z pierwszej części) ale nie można mieć wszystkiego, no i napady na pociągi czy bank zapowiadają się genialnie..
15
bardzo przykra statystyka, poprzednia edycja Suareza to tak samo wielkie rozczarowanie
3
Kurek po Złotą Piłke :D
0
ja pokładam nadzieje tylko w Leo, Valverde zaczyna podejmowac dziwne decyzje dotyczące składu.
1
on chciał łapać a w siatkówce tego nie można :D
1
pełen serwis
3
Oblak prawie zrobił Kariusa
0
pan na poziomie Leo i Cristiano
3
jeśli teraz gramy bardzo dobrze to ja nie chcę widzieć jak będziemy grali słabo :D
1
ja naprawdę boję się pojedynku Andre Silvy z Pique, powinni ten mecz puścić po 22...
0
kapitalna forma, obowiązkowo na Tottenham
14
Sevilla w obecnej formie opitoliłaby nas bez mydła
0
Jest kryzys, trzeba to przetrwać
7
Rakieta niestety dramat, zabrał praktycznie cały doliczony czas
4
Ivan podsumował swój występ
1
Pique odpalił tryb bez zasad jak w FIFIE 19 :)
36
Leo odpoczął 45 minut i biega jak po amfetaminie :D
14
to obijanie słupków i poprzeczek przestało być śmieszne
0
Pique jak obsrany junior
0
Messi z wolnego na 1:1 i pójdzie z górki :D
0
Leo wszedł i zaczęliśmy cisnąć, o bramkę jestem spokojny
2
Leo za Vidala? Przecież grał dobrze
3
Pique sam sie do składu wstawił? Jeśli trener wystawia zawodnika który w ostatnich meczach zawala bramki jak jakiś junior to jest to wina trenera
0
pragnę przypomnieć że przed nami będą trudniejsze mecze, ja naprawdę nie mam pojęcia jaki zestaw ŚO na Totków byłby optymalny..
9
kolejna bramka zawalona przez Pique, grande Ernesto
0
masakra co on pisze czasami, przydałaby się taka opcja że całkowicie blokuje danego użytkownika że nawet nie widzę jego avataru
1
ale piłka od Vidala, Xavi by sie nie powstydził :D
0
Semedo sie Messi włączył :D