1

San Andreas miało chyba najlepsze mini-gry. Było tego od groma, nawet koszykówka, chociaż hazardowe były też dobre, IV razem z DLC były też świetne zwłaszcza kręgle czy air hockey, RDR to wiadomo: kości, poker, rzut podkową :D

0

GTA 5 było świetne ale odniosłem wrażenie że mało potencjału z singla zostało wykorzystane, Online to co innego, jest wiele fajnych rzeczy ale żeby to kupić to trzeba tak grindować że się odechciewa

1

jedynka to najlepsza gra jaką grałem na konsoli, a jak patrzę na dwójkę to już wiem że nie ma mnie dla świata przez pierwsze 2 tygodnie :D. Już nie moge się doczekać aktywności pobocznych: domino, poker, szkoda żę nie ma tej gry w kości(moja ulubiona gra hazardowa z pierwszej części) ale nie można mieć wszystkiego, no i napady na pociągi czy bank zapowiadają się genialnie..

15

bardzo przykra statystyka, poprzednia edycja Suareza to tak samo wielkie rozczarowanie

3

Kurek po Złotą Piłke :D

0

ja pokładam nadzieje tylko w Leo, Valverde zaczyna podejmowac dziwne decyzje dotyczące składu.

1

on chciał łapać a w siatkówce tego nie można :D

1

pełen serwis

3

Oblak prawie zrobił Kariusa

0

pan na poziomie Leo i Cristiano

3

jeśli teraz gramy bardzo dobrze to ja nie chcę widzieć jak będziemy grali słabo :D

1

ja naprawdę boję się pojedynku Andre Silvy z Pique, powinni ten mecz puścić po 22...

0

kapitalna forma, obowiązkowo na Tottenham

14

Sevilla w obecnej formie opitoliłaby nas bez mydła

0

Jest kryzys, trzeba to przetrwać

7

Rakieta niestety dramat, zabrał praktycznie cały doliczony czas

4

Ivan podsumował swój występ

1

Pique odpalił tryb bez zasad jak w FIFIE 19 :)

36

Leo odpoczął 45 minut i biega jak po amfetaminie :D

14

to obijanie słupków i poprzeczek przestało być śmieszne

0

Pique jak obsrany junior

0

Messi z wolnego na 1:1 i pójdzie z górki :D

0

Leo wszedł i zaczęliśmy cisnąć, o bramkę jestem spokojny

2

Leo za Vidala? Przecież grał dobrze

3

Pique sam sie do składu wstawił? Jeśli trener wystawia zawodnika który w ostatnich meczach zawala bramki jak jakiś junior to jest to wina trenera

0

pragnę przypomnieć że przed nami będą trudniejsze mecze, ja naprawdę nie mam pojęcia jaki zestaw ŚO na Totków byłby optymalny..

9

kolejna bramka zawalona przez Pique, grande Ernesto

0

masakra co on pisze czasami, przydałaby się taka opcja że całkowicie blokuje danego użytkownika że nawet nie widzę jego avataru

1

ale piłka od Vidala, Xavi by sie nie powstydził :D

0

Semedo sie Messi włączył :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?