54

rozklepane jak pośladki striptizerki

1

Co Suarez zrobił to się do książki nadaje

0

sędzia jest słaby, niech jedzie zbierać truskawki

4

piękne podanie Arthura

0

Rakieta na obronie, można umierać :D

0

W końcu Busquets przestał sie wydurniać i zagrał jak profesor

0

Boateng, Morales i Bardhi, koszmar Barcelony

0

Co za lej w środku pola, brawo Lenglet

3

Levante ma szybkich skrzydłowych a Barcelona tym ustawieniem zostawia autostradę na bokach

1

Dembele na obronie rozwala system

1

Dokładnie, Leo i tak się będzie się cofał a Vidal to taki typ pomocnika na wejście z drugiej linie w pierwszą.

3

rozkładam ręce i jestem samolotem :D

4

Może chciał nam coś przekazać :D

7

Japser mógłby spokojnie grać w pierwszym składzie w miejsce Ter Stegena, naprawdę nie będę zaskoczony jeśli postanowi odejść.

0

HESOYAM

0

UEFALONA, oh wait..
Perez posmarował, o kurna, Perez jest po naszej stronie

2

W ZP licza się tylko LM a w tym roku jeszcze MŚ, ludzie którzy głosują nie patrzą na cały rok tylko na te najważniejsze rozgrywki, w przypadku Leo widzą odpadnięcie w fatalnym stylu z Romą a na MŚ strzelił jedną bramkę i miał dwie asysty

3

u nas dawno do wrzutek z gry sie nie ustawia, nawet Suarez gra zawsze przed polem karnym w momencie gdy jest możliwość dośrodkowania.

0

Modric, czy to ty ?

1

Leo niech weźmie rutinoscorbin bo jakiś niewyraźny

1

Sędzia zagrał klepe z Villarrealem :D

5

Kurła, kiedyś to było

0

Ale gorzej to wyglądało z Realem, jak nas przycisnęli to wyglądaliśmy jak drużyna z ekstraklasy

0

Bardziej Real, tam Modric z Benzemą mieli piłki na remis

0

Słabiutka pierwsza połowa Coutinho, gościa nie ma na boisku

0

Gramy nieźle, coś wpadnie

1

Wass na boku obrony rozwala czaszke

1

Mocarna Valencia :D

1

Wystarczy że jedną notę miałby lepszą...

2

Jaki pech 0,2 pkt, ale brawo dla Piotrka, to już inny zawodnik, skok dobry ale widać że chce więcej, che wygrywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?