sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
54
rozklepane jak pośladki striptizerki
1
Co Suarez zrobił to się do książki nadaje
0
sędzia jest słaby, niech jedzie zbierać truskawki
4
piękne podanie Arthura
0
Rakieta na obronie, można umierać :D
0
W końcu Busquets przestał sie wydurniać i zagrał jak profesor
0
Boateng, Morales i Bardhi, koszmar Barcelony
0
Co za lej w środku pola, brawo Lenglet
3
Levante ma szybkich skrzydłowych a Barcelona tym ustawieniem zostawia autostradę na bokach
1
Dembele na obronie rozwala system
1
Dokładnie, Leo i tak się będzie się cofał a Vidal to taki typ pomocnika na wejście z drugiej linie w pierwszą.
3
rozkładam ręce i jestem samolotem :D
4
Może chciał nam coś przekazać :D
7
Japser mógłby spokojnie grać w pierwszym składzie w miejsce Ter Stegena, naprawdę nie będę zaskoczony jeśli postanowi odejść.
0
HESOYAM
0
UEFALONA, oh wait..
Perez posmarował, o kurna, Perez jest po naszej stronie
2
W ZP licza się tylko LM a w tym roku jeszcze MŚ, ludzie którzy głosują nie patrzą na cały rok tylko na te najważniejsze rozgrywki, w przypadku Leo widzą odpadnięcie w fatalnym stylu z Romą a na MŚ strzelił jedną bramkę i miał dwie asysty
3
u nas dawno do wrzutek z gry sie nie ustawia, nawet Suarez gra zawsze przed polem karnym w momencie gdy jest możliwość dośrodkowania.
0
Modric, czy to ty ?
1
Leo niech weźmie rutinoscorbin bo jakiś niewyraźny
1
Sędzia zagrał klepe z Villarrealem :D
5
Kurła, kiedyś to było
0
Ale gorzej to wyglądało z Realem, jak nas przycisnęli to wyglądaliśmy jak drużyna z ekstraklasy
0
Bardziej Real, tam Modric z Benzemą mieli piłki na remis
0
Słabiutka pierwsza połowa Coutinho, gościa nie ma na boisku
0
Gramy nieźle, coś wpadnie
1
Wass na boku obrony rozwala czaszke
1
Mocarna Valencia :D
1
Wystarczy że jedną notę miałby lepszą...
2
Jaki pech 0,2 pkt, ale brawo dla Piotrka, to już inny zawodnik, skok dobry ale widać że chce więcej, che wygrywać