sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupę farta :D
1
chyba ty
1
Gdyby Rakieta stracił tak jak Vidal to już by tu wrzało :D
13
Coutinho [*]
1
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
0
No to już wiadomo dlaczego zagrał żenująco :D
1
Coutinho jest żałosny, nie dość że stracił jak junior to jeszcze nie powalczył w odbiorze, a obrona standardzik, zdobędziemy LM jak świnia niebo
0
Semedo w tej akcji był w ciemnej dupie, albo przejąłby gracza który wbiegał w pole karne albo odpuścić i kryć Sarabie
1
Pięknie go kryli, nie wiem kto ich tego nauczył ale wyglądało bardzo ciekawie
0
Pique wyborna forma
4
Pique co raz starszy a dalej zachowuje sie momentami jakby pierwszy raz grał w piłke
0
Po co czekać do lata, wystarczy że z Realem zagra słabo i już sie zacznie :D
2
Pique już sie szykuje do kolejnego La Decision :D
0
Niewiarygodne że wystarczy jakikolwiek atak drużyny przeciwnej i pod naszą bramką jest niesamowita panika
0
Klatus z El Jarkiem szykują już analizę. Jutro będzie UEFALONA i ESCANDALO :D
0
oby to nie był staw skokowy
0
Pique włączył formę shakiro-pośladkową
0
Pięknie pilnował strzelca Pique, Alba[*]
2
Dembele najadł sie gumijagód?
1
Mam nadzieje że Coutinho nie zejdzie jako pierwszy, bo to go jeszcze bardziej dobije, musi sie przełamać.
1
Suarez xD
3
Cou niestety najgorszy na boisku, w porównaniu do Dembouza przepaść, fatalna decyzyjność, i jest bardzo wolny. Alena za to na plus
0
Sprawdzaj, sprawdzaj, nie krępuj sie, na zdrowie :D
0
Alba znowu odleciał
10
Zobaczcie jak Roberto wracał przy tej kontrze, spacerkiem
1
co ten Busquets wyprawia
5
Dembele włączył tryb terminatora
1
Odwróć tabele, Polacy na czele :D
0
jakiś Wąsek jest lepszy, Horngaher out :D
1
Kompromitacja