2

Ja bym jeszcze zaorał Camp Nou i posadził ziemniaki :(

0

Alba i Suarez, dwóch nadwornych pajaców tej drużyny, i pierwsi do dyskusji z arbitrem za które potem muszą pokutować.

0

No co za dzban

2

Bardzo podobał mi sie Malcom, pomimo tej zmarnowanej setki niesamowicie aktywny i w drugiej połowie sie zrehabilitował i dołożył gola. dzięki niemu oraz Semedo który też dzisiaj zagrał bardzo dobrze nasza prawa strona hulała aż miło. Na przeciwnym biegunie Coutinho- normalnie dramat, masa błędnych decyzji. I jaki on jest wolny to ja nie mam pytań, nie ma co mu grać prostopadłej piłki bo pewnie nawet Pique by go spokojnie dogonił i skasował. Sam Gerard dzisiaj po profesorsku, oh gdyby on tak grał w każdym meczu. O Suarezie zostało chyba już wszystko napisane, dodam tylko że gość powinien naprawdę sie kontrolować bo mam wrażenie że mu często styki w głowie sie przegrzewają

0

Najgorsze to zdecydowanie środek pola w pierwszej połowie. Gdyby Vinicius miał lepszą decyzyjność to na drugą połowę schodzilibyśmy ze stratą 2 bramek przynajmniej

0

Messi wszedł i szczerze bez rewelacji, Suarez to dzisiaj doprowadza mnie do szału

0

Ależ siedliśmy, Real blisko 2 bramy

0

Carvajal xDDDDDD

0

Jak wturlamy jeszcze jedną to będzie ok

3

pakiet Casemiro :D

0

Lahon co wychwycił :D

0

PO tym co tu zobaczyłem, nie wiem czy chciałbym z tobą ubić muchę w kiblu

0

Widać żę te końcowe minuty z Valencią nie były przypadkowe. Siedliśmy fizycznie. Takich dziur dawno nie widziałem

0

Malcom>Coutinho, pomimo tej zmarnowanej setki. Brazol to mnie załamuje, kiedy on sie obudzi w tym sezonie?

2

Busquets za tego stojanowa zmiana po przerwie

0

Suarez to jest pijany chyba. Co on robi to sie do książki nadaje :D

0

Gdyby Vinicius miał lepszą decyzyjność to byłoby bardzo nieciekawie

1

Tutaj to nikt nie wie co sie dzieje

0

Ten kto manitował przed meczem ma IQ na poziomie złotej rybki :D

0

Benzema i Vasquez kontra 6 naszych. I tak padła bramka. Nasza obrona to jest taki śmietnik że nie mam słów

0

Brawo panowie, Brawo Suarez

1

Suarez matko boska, spieprzył to jak junior

0

Może zmówili sie żeby wywołać gównoburze na La Rambli i notatniku :D

0

A ja jestem bardzo ciekaw nastawienia Realu, czy sie na nas rzucą czy raczej sie okopią i będą grać kontry. Pamiętam jak w pierwszym klasyku Zizou wyglądali na początku pokracznie i mieli problem z pressingiem a i tak w końcówce pocisnęli nas grając w 10. Właśnie tego spokojnego Realu najbardziej sie obawiam bo z reguły wtedy wychodzą z najlepszym wynikiem

1

2 minuty, co za błazen

2

Coutinho to nadaje sie do gry do 70 min, potem chłopa znika z boiska

0

A kysz, przecież to 5 zawodnik

1

Cud że Valencia nie zamknęła tego meczu już teraz :D

0

Niestety ale Suarez również bardzo słabo, dawać Boatenga :D

4

Messi głupią stratą prawie położył mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?