sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja bym jeszcze zaorał Camp Nou i posadził ziemniaki :(
0
Alba i Suarez, dwóch nadwornych pajaców tej drużyny, i pierwsi do dyskusji z arbitrem za które potem muszą pokutować.
0
No co za dzban
2
Bardzo podobał mi sie Malcom, pomimo tej zmarnowanej setki niesamowicie aktywny i w drugiej połowie sie zrehabilitował i dołożył gola. dzięki niemu oraz Semedo który też dzisiaj zagrał bardzo dobrze nasza prawa strona hulała aż miło. Na przeciwnym biegunie Coutinho- normalnie dramat, masa błędnych decyzji. I jaki on jest wolny to ja nie mam pytań, nie ma co mu grać prostopadłej piłki bo pewnie nawet Pique by go spokojnie dogonił i skasował. Sam Gerard dzisiaj po profesorsku, oh gdyby on tak grał w każdym meczu. O Suarezie zostało chyba już wszystko napisane, dodam tylko że gość powinien naprawdę sie kontrolować bo mam wrażenie że mu często styki w głowie sie przegrzewają
0
Najgorsze to zdecydowanie środek pola w pierwszej połowie. Gdyby Vinicius miał lepszą decyzyjność to na drugą połowę schodzilibyśmy ze stratą 2 bramek przynajmniej
0
Messi wszedł i szczerze bez rewelacji, Suarez to dzisiaj doprowadza mnie do szału
0
Ależ siedliśmy, Real blisko 2 bramy
0
Carvajal xDDDDDD
0
Jak wturlamy jeszcze jedną to będzie ok
3
pakiet Casemiro :D
0
Lahon co wychwycił :D
0
PO tym co tu zobaczyłem, nie wiem czy chciałbym z tobą ubić muchę w kiblu
0
Widać żę te końcowe minuty z Valencią nie były przypadkowe. Siedliśmy fizycznie. Takich dziur dawno nie widziałem
0
Malcom>Coutinho, pomimo tej zmarnowanej setki. Brazol to mnie załamuje, kiedy on sie obudzi w tym sezonie?
2
Busquets za tego stojanowa zmiana po przerwie
0
Suarez to jest pijany chyba. Co on robi to sie do książki nadaje :D
0
Gdyby Vinicius miał lepszą decyzyjność to byłoby bardzo nieciekawie
1
Tutaj to nikt nie wie co sie dzieje
0
Ten kto manitował przed meczem ma IQ na poziomie złotej rybki :D
0
Benzema i Vasquez kontra 6 naszych. I tak padła bramka. Nasza obrona to jest taki śmietnik że nie mam słów
0
Brawo panowie, Brawo Suarez
1
Suarez matko boska, spieprzył to jak junior
0
Może zmówili sie żeby wywołać gównoburze na La Rambli i notatniku :D
0
A ja jestem bardzo ciekaw nastawienia Realu, czy sie na nas rzucą czy raczej sie okopią i będą grać kontry. Pamiętam jak w pierwszym klasyku Zizou wyglądali na początku pokracznie i mieli problem z pressingiem a i tak w końcówce pocisnęli nas grając w 10. Właśnie tego spokojnego Realu najbardziej sie obawiam bo z reguły wtedy wychodzą z najlepszym wynikiem
1
2 minuty, co za błazen
2
Coutinho to nadaje sie do gry do 70 min, potem chłopa znika z boiska
0
A kysz, przecież to 5 zawodnik
1
Cud że Valencia nie zamknęła tego meczu już teraz :D
0
Niestety ale Suarez również bardzo słabo, dawać Boatenga :D
4
Messi głupią stratą prawie położył mecz