1

Pique wrócił do formy, ostatnio jest naprawdę świetny

7

Suarez teraz biegł jakby miał przywiązany wagon z węglem :D

2

Mats ty kocie, wpadło by to gdyby nie on :D

1

Navas z tym swoim stylem moim zdaniem idealnie pasuje do Realu, dla mnie bardzo niedoceniony bramkarz

0

Nie za dobry taki :D

7

Ramos chyba nie tak chciał sie wykartkować :D

0

oj, Messi będzie musiał sie tłumaczyć Thiago :D

2

Ostatnie życzenie: niech strzela Suarez

0

Oni to chyba dzisiaj nawet nie trafią do domu...

1

Kiedy wydaje sie żę nie da sie gorzej zmarnować setki niż Boateng, wchodzi Suarez i mówi: potrzymaj mi piwo :D

0

Zanim ktoś zhejtuje Suareza, specjalnie nie trafił by pocieszyć Boatenga :D

2

Piątek oszalał :D

1

Duch Cristiano unosi sie na Camp Nou :D

5

Messi w stylu Ronaldo, oprócz gola z karnego padlina :D

1

Leo gra z kontuzją, przecież on do tej piłki miał bliżej...

1

Tak samo jak tobie czytanie komentarzy

0

Przecież sam wyraził podobno swoje zadowolenie z tego faktu :D

0

Messi chyba dalej gra z urazem, i niektóre jego reakcje pokazują że ewidentnie jest coś nie tak, jakby był czymś zdenerwowany

0

Był tam karny na Boatengu?

0

Mam ból dupy ale był dzisiaj po prostu lepszy

0

Kamil będzie 3

0

Wolny bardzo słabo dzisiaj

1

Ładnie ich rozklepali, Wolny to normalnie crack dzisiaj :D

0

Coutinho w zamyśle przechodził jako zastępstwo Iniesty z tym że w praktyce to są dwaj różni piłkarze. Iniesta oprócz ofensywnych zalet był też dobry a nawet bardzo dobry w kwestii ustawiania się, pressingu i zamykania rywalom przestrzeni. Jak obserwuje Brazylijczyka to odnoszę wrażenie że on nie posiada żadnej z tych cech. Jest zdecydowanie bardziej bezpośredni od Iniesty, częściej zapędza sie do przodu zostawiając dziury i w defensywie wiele ustępuje Hiszpanowi. Nie wiem czy będzie jeszcze w stanie to ogarnąć.

0

Kurwa uwielbiam cie, podszywski są kozackie.

6

I po dwumeczu

2

Gościu który przeszkadzał był na spalonym tylko teraz kwestia interpretacji czy przeszkadzał konkretnie czy nie, sędzia sie wyborni niestety

0

Ajax niewiarygodne tempo, ale jak nic nie wturlają to Real wycierpi i w przejmie w końcu inicjatywę. Nie ma szans żeby to utrzymać przez cały mecz

0

Zara Mbappe ich rozstrzela :D

0

Po dwumeczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?