sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pique wrócił do formy, ostatnio jest naprawdę świetny
7
Suarez teraz biegł jakby miał przywiązany wagon z węglem :D
2
Mats ty kocie, wpadło by to gdyby nie on :D
1
Navas z tym swoim stylem moim zdaniem idealnie pasuje do Realu, dla mnie bardzo niedoceniony bramkarz
0
Nie za dobry taki :D
7
Ramos chyba nie tak chciał sie wykartkować :D
0
oj, Messi będzie musiał sie tłumaczyć Thiago :D
2
Ostatnie życzenie: niech strzela Suarez
0
Oni to chyba dzisiaj nawet nie trafią do domu...
1
Kiedy wydaje sie żę nie da sie gorzej zmarnować setki niż Boateng, wchodzi Suarez i mówi: potrzymaj mi piwo :D
0
Zanim ktoś zhejtuje Suareza, specjalnie nie trafił by pocieszyć Boatenga :D
2
Piątek oszalał :D
1
Duch Cristiano unosi sie na Camp Nou :D
5
Messi w stylu Ronaldo, oprócz gola z karnego padlina :D
1
Leo gra z kontuzją, przecież on do tej piłki miał bliżej...
1
Tak samo jak tobie czytanie komentarzy
0
Przecież sam wyraził podobno swoje zadowolenie z tego faktu :D
0
Messi chyba dalej gra z urazem, i niektóre jego reakcje pokazują że ewidentnie jest coś nie tak, jakby był czymś zdenerwowany
0
Był tam karny na Boatengu?
0
Mam ból dupy ale był dzisiaj po prostu lepszy
0
Kamil będzie 3
0
Wolny bardzo słabo dzisiaj
1
Ładnie ich rozklepali, Wolny to normalnie crack dzisiaj :D
0
Coutinho w zamyśle przechodził jako zastępstwo Iniesty z tym że w praktyce to są dwaj różni piłkarze. Iniesta oprócz ofensywnych zalet był też dobry a nawet bardzo dobry w kwestii ustawiania się, pressingu i zamykania rywalom przestrzeni. Jak obserwuje Brazylijczyka to odnoszę wrażenie że on nie posiada żadnej z tych cech. Jest zdecydowanie bardziej bezpośredni od Iniesty, częściej zapędza sie do przodu zostawiając dziury i w defensywie wiele ustępuje Hiszpanowi. Nie wiem czy będzie jeszcze w stanie to ogarnąć.
0
Kurwa uwielbiam cie, podszywski są kozackie.
6
I po dwumeczu
2
Gościu który przeszkadzał był na spalonym tylko teraz kwestia interpretacji czy przeszkadzał konkretnie czy nie, sędzia sie wyborni niestety
0
Ajax niewiarygodne tempo, ale jak nic nie wturlają to Real wycierpi i w przejmie w końcu inicjatywę. Nie ma szans żeby to utrzymać przez cały mecz
0
Zara Mbappe ich rozstrzela :D
0
Po dwumeczu