sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawdziwy test dla De Ligta, będzie musiał wyłączyć Ronaldo żeby awansowali.
2
Zasłużenie proszę Pana, bo oni nie potrafią grać w piłke
0
Oni będą cholernie groźni, jeśli mieliby kogoś wylosować to najlepiej niech to będzie Juve.
0
Najgorzej będzie trafić na Liverpool i City bo to będą 2 ekipy które będą pressingiem lecieć cały mecz. Tu kluczowa będzie dyspozycja Arthura i Busquetsa, jeśli oni zagrają dobrze to ich ogramy bo Leo z najlepszymi ekipami Premier League akurat nie zawodzi.
Potem Juve i Tottenham. Allegri na 100% będzie próbował wyłączać Messiego bo te starcia z Juve są dla niego z reguły bardzo bolesne. Włosi zawsze traktowali go ostro nie odpuszczając mu nawet na chwilę, jedynie Real za Mou był gorszy pod tym względem. Włosi na pewno będą mieli momenty że będą cisnąć i będą również wrzucać na CR'a i Mandzu. Tutaj liczę na Pique i Lengleta, ten pierwszy akurat w powietrzu jest królem i jeśli nie będzie myślał o dupie Shakiry to Ronald może mieć problem. Bo on bazuje najbardziej teraz na szukaniu sobie miejsca w polu karnym.
0
No kurwa dzieci, szczególnie te, które porównują Lyon do Atletico. Bo chyba im umknęło co Messi wyprawiał jeszcze przed bramką na 3:1
4
Ależ Busi był dzisiaj irytujący to głowa mała, a za tą stratę na środku boiska przy stanie 2:1 to powinien dostać od Erniego w łeb w szatni. Wg mnie najgorszy dzisiaj na boisku.
0
Vidal kochany, nie pozwól żeby odwaliła sie druga Roma, on zrobi wszystko, ten wślizg to potwierdza.
0
Gdyby to nie wpadło to bym chyba zrobił harakiri
0
Bronić wyniku, za FRODA
0
Powiedzmy sobie szczerze, Leo gra w drugiej połowie po prostu fatalnie, chłop myślami chyba jest w domu z dzieciakami i Antonellą
4
Busi zejdź, jak masz sabotować to idź na ławke bo my tu gramy o 1/4
0
Najwyraźniej VAR ma w dupie sytuacje jak tą z Lengletem
1
Saurez się właśnie podsumował, leżał jakby go ogniem piekielnym smażyli, gościu go poklepał a ten od razu wstał, co żenua
0
Zaczyna sie nerwówka, Suarez mógł skończyć na 3:0
10
Messiemu to dzisiaj nie siedzi nic oprócz karnego, mógł mieć już 3 bramy
0
Bayern jest w stanie strzelić dwie bramki Liverpoolowi, pytanie czy jeszcze coś stracą..
2
W Lyonie broni Kepa?
3
Valverde może sobie skakać na rzęsach ale jeśli zawodnicy nie pokażą woly walki tylko odstawią stojanowa ala Atletico wczoraj to nawet najlepsza taktyka nic nie da.
1
No nie do końca, już znalazłem parę kwiatków że klasyczne dwa gole po wrzutce i karny.
6
Ronaldo mnie wkurza, pewnie wielu na tej stronie za to że jest bucem, ale mentalnie ten gość to kozak. W ostatnich 5 sezonach LM wygrał 4 razy a dalej ma taką motywacje że to sie w pale nie mieści.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7105590.html
Mogłem postawić, ja pierdziele :(
0
Powiedzmy sobie szczerze, jeśli taki mecz zagrałby Messi to wielu na tej stronie piało by z zachwytu i pisali by tak samo.
0
CR człowiekiem z miasta, nowa ksywa. Pasuje idealnie
1
Atleti co za przegrywy, kolejny kandydat do tytuły frajerów roku
12
Kołtoń doszedł
0
Atleti zara samo sobie strzeli, i wyręczą Ronaldo
0
I co, wrzuta i gol?
0
Bardziej bym powiedział że nie ma Barcelony, nie ma co rozpatrywać jednostek skoro nie działa drużyna
0
Ale przynajmniej w mur trafił :D
0
Można zapalić wirtualną świeczke, Atleti dzisiaj odpada