sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kontuzja Firmino była dla nas zbawienna, mielibyśmy jeszcze większe problemy
0
Bronimy wyniku, FOR FRODO !
0
Rakitic za ten powrót do zmiany razem z COutinho
1
Gramy na kontry
Nie ma Dembele
https://i.imgur.com/sohWhy9.png
0
Pasowałoby przejąć minimalnie kontrolę bo w takim układzie bramka dla The Reds będzie kwestią czasu
0
Wyjście z pod pressingu u nas nie istnieje
2
Ale jadą po Suarezie na lfc, Messi już powinien wg nich grać w tańcu na lodzie
0
Wszedłem, jadą po Suarezie, COu i Messim że są symulantami
1
Niestety ale w takich meczach Messi z Suarezem musza grać w obronie cały czas a nie na 70%
0
Ale Mane ucieka Roberto i Pique, za wolni są na niego
0
Van Dijk na grzybach
2
Pique brawo
9
Ja już mam dość tych złych przyjęć Suareza, on ma z drewna korki czy jak?
0
Nie powiem że mnie skład Live zaskoczył, może Kloppisko coś przygotował? Ten gość jest nieobliczalny i cholera wie co mu siedzi w głowie. Bronić na pewno nie będzie bo to nie w jego stylu.
2
Myślisz że Klopp dostał maila od nadciągającej kupy że spotkanie w spodniach? Zawsze myślałem że to krejzol który na obsranie sobie nie pozwoli.
4
Obyśmy dzisiaj wygrali bez straty bramki, mając na uwadzę naszą "fantastyczną" grę na wyjazdach musimy wykorzystać atut Camp Nou i brak Firmino, Arnolda i Hendersona. Mane i Salah mentalnie ten mecz wytrzymają więc nasza obrona i DM muszą być maksymalnie skoncentrowani. W szczególności Pikej oraz nasz marzyciel Busi który lubi sobie czasami przysabotować
17
Wciąż lepiej od Suareza :D. To jest prawdziwy dramat
0
Dlatego śmieszy mnie wyśmiewanie kibiców Liverpoolu patrząc na to co tu niektórzy wypisują
1
Ale zdajesz sobie sprawę z tego że nie ma Kane i Sona czyli głównych armat Spurs, jak na takie braki grają dobry mecz
4
Ajax ładnie zaczął ale tera Spurs przejął inicjatywę
8
Neres to ma dobrego dealera
0
Perez z Zizou muszą zrobić konkretne przemeblowanie w Madrycie, mam spore wątpliwości czy sam Hazard wystarczy, to klasowy piłkarz ale tam trzeba czegoś więcej.
1
Brakuje gola na 1:1 i zdziwionej miny Pique
13
To jak Alba teraz pominął Dembele było po prostu żałosne, wolał podać do Messiego który był odcinany. Oczywiście skończyło sie na stracie i możliwości kontry
0
Rakitic xD
0
La Zabawa w obronie
1
Dembele to ma czasami takie odpały jakby był bratem Suareza :D
0
Vidal kocham cie, ty dziku < 3
8
Że też Vidala nie da sie sklonować, dać takich dwóch na indywidualne krycie Mane i Salaha i chłopaki chcieliby po 10 minutach zejść z boiska
0
Vidal to by chyba biegał nawet z zerwanym więzadłami :D, gość jest nie do podrobienia