0

Kontuzja Firmino była dla nas zbawienna, mielibyśmy jeszcze większe problemy

0

Bronimy wyniku, FOR FRODO !

0

Rakitic za ten powrót do zmiany razem z COutinho

1

Gramy na kontry
Nie ma Dembele
https://i.imgur.com/sohWhy9.png

0

Pasowałoby przejąć minimalnie kontrolę bo w takim układzie bramka dla The Reds będzie kwestią czasu

0

Wyjście z pod pressingu u nas nie istnieje

2

Ale jadą po Suarezie na lfc, Messi już powinien wg nich grać w tańcu na lodzie

0

Wszedłem, jadą po Suarezie, COu i Messim że są symulantami

1

Niestety ale w takich meczach Messi z Suarezem musza grać w obronie cały czas a nie na 70%

0

Ale Mane ucieka Roberto i Pique, za wolni są na niego

0

Van Dijk na grzybach

2

Pique brawo

9

Ja już mam dość tych złych przyjęć Suareza, on ma z drewna korki czy jak?

0

Nie powiem że mnie skład Live zaskoczył, może Kloppisko coś przygotował? Ten gość jest nieobliczalny i cholera wie co mu siedzi w głowie. Bronić na pewno nie będzie bo to nie w jego stylu.

2

Myślisz że Klopp dostał maila od nadciągającej kupy że spotkanie w spodniach? Zawsze myślałem że to krejzol który na obsranie sobie nie pozwoli.

4

Obyśmy dzisiaj wygrali bez straty bramki, mając na uwadzę naszą "fantastyczną" grę na wyjazdach musimy wykorzystać atut Camp Nou i brak Firmino, Arnolda i Hendersona. Mane i Salah mentalnie ten mecz wytrzymają więc nasza obrona i DM muszą być maksymalnie skoncentrowani. W szczególności Pikej oraz nasz marzyciel Busi który lubi sobie czasami przysabotować

17

Wciąż lepiej od Suareza :D. To jest prawdziwy dramat

0

Dlatego śmieszy mnie wyśmiewanie kibiców Liverpoolu patrząc na to co tu niektórzy wypisują

1

Ale zdajesz sobie sprawę z tego że nie ma Kane i Sona czyli głównych armat Spurs, jak na takie braki grają dobry mecz

4

Ajax ładnie zaczął ale tera Spurs przejął inicjatywę

8

Neres to ma dobrego dealera

0

Perez z Zizou muszą zrobić konkretne przemeblowanie w Madrycie, mam spore wątpliwości czy sam Hazard wystarczy, to klasowy piłkarz ale tam trzeba czegoś więcej.

1

Brakuje gola na 1:1 i zdziwionej miny Pique

13

To jak Alba teraz pominął Dembele było po prostu żałosne, wolał podać do Messiego który był odcinany. Oczywiście skończyło sie na stracie i możliwości kontry

0

Rakitic xD

0

La Zabawa w obronie

1

Dembele to ma czasami takie odpały jakby był bratem Suareza :D

0

Vidal kocham cie, ty dziku < 3

8

Że też Vidala nie da sie sklonować, dać takich dwóch na indywidualne krycie Mane i Salaha i chłopaki chcieliby po 10 minutach zejść z boiska

0

Vidal to by chyba biegał nawet z zerwanym więzadłami :D, gość jest nie do podrobienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?