sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coutinho dramat na ten moment, chłop kompletnie nie ogarnia najprostszych założeń taktycznych
0
Cakir kartek zapomniał?
0
brawo Jordi, a go pochwaliłem za poprzednie mecze
0
Ja pisze o poprzednich sezonach: Turyn, Paryż.
0
niestety ale ja ogólnie przez naszą słabą grę na wyjazdach jestem niespokojny. Roma to nie wyjątek bo już wcześniej dostawaliśmy w cymbał.
0
Gościa nie da sie podrobić :D
31
Juz sobie to wyobrażam jak przeciwko nam Betis ma 2x większe posiadanie, dostają 3 bramki w plecy, a Xavi w wywiadzie pomeczowym:
Barcelona nie chciała grać w piłkę :D
0
Za akcje ze słupkiem Salaha- moim zdaniem jak najbardziej prawidłowa. Błąd który mógł nas dużo kosztować, zamiast 4 bramek Liverpool potrzebowałby tylko 2 do awansu w rewanżu.
1
Za kompromitujące zagranie zaraz po bramce na 3:0 to i tak za wysoko. Ten błąd mógłby być niesamowicie kosztowny w skutkach, bo zamiast 4 bramek Liverpool potrzebowałby tylko 2 do awansu w rewanżu.
10
Półfinały to sobie chyba upodobał, w środę takie emocje były że dopiero wczoraj po południu mnie puściło.
0
Jak bardzo pragnę ich upokorzyć w Anfield, wiem że to będzie piekielnie trudne ale jakbyśmy ich ostro pocisnęli to byłbym wniebowzięty. Ta hołota jest gorsza niż hala dzieci i visca łebki razem wzięci
2
Jestem oczarowany tym gościem, przychodził jako rzerwowy który miał czasami odciążyć naszych stoperów a tu takie zrządzenie losu. Musiał wejść bardzo szybko w rolę podstawowego stopera i poradził sobie z tym naprawdę świetnie. Wiadomo że są jakieś tam braki ale na tym etapie sezonu mało już kogokolwiek obchodzą. Tak więc Clement oby tak dalej, Mistrza Hiszpani już masz, teraz licze że poprowadzisz z resztą Barcelonę do zwycięstwa w LM i CdR
11
Alba w tym sezonie po prostu kosmos, w 11 sezonu ma być i nawet z tym nie handlujcie. Nie lubię go za zachowanie ale jest elementem tej układanki dzięki której jesteśmy w drodze po kolejne 2 puchary.
0
Dlaczego umniejszają Barcelonie? To proste do zdiagnozowania, Barca w ostatnich latach, zwłaszcza za Pepa czy 1,5 sezonu u Lucho zachwycała piękną grą ofensywną gdzie leciała ze wszystkimi na ostro. Teraz jak porównują to do Barcy Ernesta to układa im sie obraz ekipy która zatraciła swój styl i opiera sie na czymś czym rzadko albo wcale nie grała. Sam jestem niespokojny kiedy nas spychają do obrony bo Barcelona miała od dawna dar tracenia komicznych bramek.
0
Ja bardziej liczę na niego niż na Cou, nie wiem dlaczego ale Brazol mnie rozczarował, spodziewałem się czegoś więcej. Wczoraj jak uciekał od piłki to mnie do szewskiej pasji doprowadzał
0
Chciałbym żeby z Celtą zagrał Dembele, on musi wrócić do normalnego grania. Bardzo w niego wierzę i liczę że w końcu przestanie sie wygłupiać jak wczoraj w końcówce bo do kontr gościu jest idealny.
84
Zezo jak zawsze w punkt
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/59320200_983342295203951_2233337909648293888_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=1ea8617a81803d93bc4c99e5a390a665&oe=5D6C157E
18
Ten wczorajszy gol to było coś niesamowitego, w takim momencie strzelić. Jak Leo tylko załącza ten swój tryb to koniec.
3
No szczególnie tym pięknym wybiciem przy stanie 3:0 kiedy Salah trafił w słupek. Busi mógł nasz wczoraj pięknie załatwić, nie pierwszy raz z resztą gra bardzo dobry mecz i jednym zagraniem potrafi zniweczyć cały swój wysiłek oraz drużyny
0
Mnie mocno zawiódł Coutinho, za często uciekał od piłki. Wiele osób musi sie z tym pogodzić że to nawet nie będzie pół Iniesty. Na skrzydłowego jest za wolny a na pozycje ofensywnego pomocnika jak Andres jest za słaby w ustawianiu sie do pressingu i odcinaniu rywala. Tu kluczowy będzie Dembele. Albo sie ogarnie i przestaną go nękać kontuzje albo będziemy mieli poważny problem. Bo dla mnie Coutinho nie spełnia roli którą powinien. Dlatego tak bardzo jestem wkurzony na Neymara. Bo moim zdaniem Ernest by go ogarnął od strony taktycznej idealnie.
0
Dlatego że na nas sie patrzy inaczej, wszystko sprawiła Barca Pepa która dominowała i grała po prostu magiczny futbol.
2
Ja ciekaw jestem czy prowadzenie gry Liverpool było spowodowane tym że tak chciał Ernest czy po prostu mamy słabszych motorycznie piłkarzy. Bo niestety ale wczoraj mieliśmy w pewnych momentach farta i to konkretnego. Mane i Salah powinni to byli trafić. Tak niewiele zabrakło byśmy ten mecz odbierali w zupełnie inny sposób. Wiadomo że 3:0 z Live w półfinale najbardziej prestiżowych rozgrywek to coś pięknego ale ja jestem człowiekiem który nie ogląda meczów na flashscore tylko patrzę przez pryzmat wszystkich sytuacji i wszystkich niuansów które se dzieją. Liverpool moim zdaniem prowadził grę wczoraj i tak naprawdę niewiele im zabrakło bo na Anfield jechać w lepszych nastrojach
3
Kocham go, oby niczego nie odwalił w rewanżu, mam nadzieje że zdobędzie z nami w końcu upragnioną LM.
5
Busi to mógł nas załatwić przy stanie 3:0, na jego szczęście Raki wybił piłke a potem Salah dostał maila od nadciągające kupy i trafił w poprzeczkę
1
D10S, prowadź po trzeci tryplet < 3 < 3 < 3
3
Vidal ty dziku, chłopie graj tu jak najdłużej, by w tym roku w końcu wygrał tą LM, widać jak tego pragnie, on płuca wypruje w rewanżu. Spraw żeby nie odwaliła sie druga Roma
0
Ale rakowisko na LFC. Wiadomo że przesadzili ale po takim meczu na ich miejscu też bym sie zagotował nieźle. Ciekawe czy pokory trochę nabiorą, raczej wątpie ale cóż, nadzieja jakaś tam jest.
0
To nie na moje nerwy, LM to jednak inny poziom emocji niż te mecze w lidze. Przecież jakbyśmy grali finał z Realem to bym zszedł na zawał
0
Salah gra na transfer do nas?
0
Nie wierzę, D10S