sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Mario zara wbije i napisze że robi świetną robotę i japa tam. Gość w LM jest pośmiewiskiem, 2 bramki w ostatnich dwóch sezonach LM jest po prostu parodią.
0
Czemu my nie potrafi normalnie odpaść, czemu jak odpadamy to z takim przytupem że wszędzie jest wręcz głośno. Wstyd, ci zawodnicy to kilka pensji na cele charytatywne powinni wpłacić
1
Taka ciekawostka na dobicie, Suarez ostatniego gola na wyjeździe strzelił 4 lata temu, z PSG w 1/4. Jesteśmy memem w tych rozgrywkach jeśli chodzi o ostatnie lata.
1
No tak, bo Ernest kazał Albie i Roberto podawać piłkarzom Liverpoolu pod nogi i kazać zmarnować setki naszym napadziorom
0
Jest winowajcą ale nie jest jedynym. To co odwalili niektórzy piłkarze jest karygodne. Właściwie nie powinni już zakładać tej koszulki bo ją zhańbili swoją postawą. To jak traciliśmy bramki było niedopuszczalne, ta ostatnia właściwie jest podsumowaniem tego meczu
8
Dlaczego Alba myć oceniany? Przecież on grał dla Liverpoolu wczoraj
1
Zmienić mogli to równie dobrze w tym, wiedząc doskonale co odwalili sezon temu. W tym sezonie postanowili to przebić, naprawdę wierzysz to że ta drużyna jest w stanie wygrać LM, z tym trenerem na ławce? I proszę nie pisz mi tu o czasach Anitca czy Van Gaala bo nie o to tu chodzi. To jest już kolejny raz kiedy ta drużyna przegrywa w tych rozgrywkach przez dokładnie te same problemy.
6
Powtórzę się bo chyba nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Przez takie mecze nikt już nie będzie pamiętał co kto wygrywał, takie mecze przedstawiają obraz drużyny, drużyny która po raz kolejny pokazała brak jaj i dała sie wydymać jak ostatni frajerzy. Gdybyśmy mieli kadrę na poziomie Sevilli to z mistrza cieszyłbym sie jak małe dziecko
0
Bramka na 4:0 idealnie pokazała gdzie była myślami ta ekipa. To właściwie było podsumowanie meczu, kandydat na mema miesiąca/roku i powód do śmiania w całym wszechświecie
0
Problem polega na tym że wtedy prezydentem był Laporta który zaufał Pepowi, teraz mamy obsrańca Barto który na coś takiego nie pójdzie
38
Wczoraj piłkarze splunęli mi w twarz, ja przez prawdopodobny dublet nie będę udawał że deszcz pada, i to po raz drugi z rzędu. Takie porażki sie pamięta bardziej niż kilka meczów ze średniakami z ligi krajowej. Bo takie mecze jak wczoraj oddzielają prawdziwych mężczyzn od panienek. To nie jest przypadek, że tak bywa. Poza tym nie porównuj tamtych czasów do tych, bo teraz mamy takich grajków, przychody za koszulek, wydajemy najwięcej na pensje zawodników, i mamy prawdopodobnie najlepszego piłkarza w historii .
4
Komentarz usunięty
0
Sam nie jestem fanem Valverde ale przy tej bandzie nie widzę nikogo kto by to poukładał, tam już są takie układy że to nie ma sensu. Musi odejść stara gwardia, dopiero wtedy możemy budować nowy projekt.
0
Dla tych którzy chcą nowego trenera, mam pytanie: kto ma niby przyjść? Ten Hag nie będzie miał posłuchu wśród tej bandy. Ci piłkarze to mam wrażenie już rządzą tym klubem za zasługi. Powrót Pepa nierealny, Klopp tak samo.
0
Najbardziej smutne to jest nasze wychodzenie spod pressingu, lekki pressing sprawia nam ogromne problemy. Liverpool cały czas próbował klepać jak my pressowaliśmy, my wywalaliśmy lagę do przodu jak pressowali oni. Alba zagrał taki kryminał że pensje powinien oddać na cele charytatywne.
Nie róbmy z Ernesta jako głównego winowajce. Po tym sezonie powinniśmy sie pożegnać z niektórymi piłkarzami. Z miejsca podziękował bym Busiemu i Rakitcowi.
0
Może przestaniemy w końcu nazywać jakieś inne drużyny totalnymi przegrywami skoro sami po raz kolejny sie skompromitowaliśmy. I co ciekawsze jeszcze bardziej niż w Rzymie tu byliśmy w bardziej uprzywilejowanej sytuacji. I naprawdę niektórzy powinni sobie darować komentarze czy Messi dostanie 6 ZP. To jest teraz najmniejszy problem, Valverde nie jest jedynym winnym tej porażki. Zawalił on jak i cała drużyna, zawodnicy bardziej. Alba z Rakiticiem zagrali chyba najgorsze spotkanie w tych barwach. A bramka na 4:0 to właściwie popis naszej nieudolności. Na tym poziomie to nie ma prawa sie zdarzyć.
1
Odpadamy po raz kolejny raz w kompromitującym stylu z najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich i to po raz kolejny w ten sam sposób a wy kwękacie coś o braku ZP dla Messiego? W tym momencie to jest dla nas jako kibiców tego klubu najmniejszy problem, uwierzcie mi
Za podsumowanie tego meczu można właściwie wybrać bramkę na 4:0. Na takim poziomie coś takiego nie ma prawa sie zdarzyć. No i wisienka na torcie to wpuszczenie Malcoma jako strażaka, nie dość że go Valverde gnoił i wsytawiał w meczach gdzie miał do pomocy Barcelonę B to jeszcze go wpuścił nie na tą stronę co trzeba. Jeśli Ernest poleci to nie może polecieć sam, wielu parodystów ma iść razem z nim. Bo po raz kolejny zaorali cały sezon jednym meczem. I to nie dlatego że odpadli tylko w jaki sposób to zrobili. Wstyd i jeszcze raz wstyd
0
Alba gra taki kryminał że powinien miesięczną pensje oddać na cele charytatywne
0
Nie
Smutne to jest to co my gramy, drugi raz rzędu wystawiamy sie pośmiewisko w najbardziej prestiżowych rozgrywkach świata
0
Ktoś ma coś do powiedzenia :D
0
Zapinajcie pasy bo będzie bardzo ciekawie
0
Oni dzisiaj na suchym chlebie jadą :D
0
Busi
0
Wzmianka o Vidalu, szalony czołg, chłopie wypruwaj płuca dalej
9
Alba na razie antybohaterem meczu, dała na tace bramę Origiemu i spieprzył dwie sytuacje, ta pierwsza to jest wisienka na torcie
1
Z Suarezem to sie nawet nie da grać kiedy jest w tej drużynie, ja bym mu chyba kiedyś lepe walnął z te machanie łapami :D
0
Cou absolutnie zasłużenie, chłopa nie ma na boisku
1
Rakitic[*], co my tworzymy dzisiaj w ataku momentami to sie do kompilki Benny Hilla nadaje
1
Messi chce stracić to co wypracował w poprzednim meczu?
6
Busi naszą jedyną nadzieją w pomocy, już i tak dał piłkę na zamknięcie dwumeczu ale Alba do spółki z Messim koncertowo ją zwalili