1

@chavez
Odpadliśmy po raz kolejny w żenującym stylu z LM trwoniąc kolejny raz 3-bramkową przewagę bramek, po bramce na 2:0 już była Roma vol.2. Może jest to mała granica ale jeśli ten zespół odwala to po raz kolejny to już znak że jest coś ewidentnie nie tak i trzeba coś zmienić.

1

@SeeleyBooth
W przypadku wygrania CdR tryplet już jest, mamy przecież już tytuł "frajera roku"

4

@sidzej Bez przebudowy nie ma szans, to już tak mocno siedzi w głowie że to zawsze wyjdzie, musi odejść trzon piłkarzy, w szczególności Busquets oraz Rakitic. Bez rewolucji jak za Pepa nie ma szansy żadnej na LM. Oprócz tego musi powrócić gra w której działają obie flanki, nie może być takiej patologii jak teraz że prawe skrzydło jest martwe, Messi praktycznie tam nie gra a Roberto i Semedo nie dają nawet połowy tego co dawał Alves który nawet sam miałby tam problemy. Albo ustawiamy Leo na fałszywej 9 i po bokach będziemy mieli skrzydłowych z golem albo 4-2-3-1 z Leo na 10 i bocznymi pomocnikami którzy będą zapierdzielać w pressingu.

0

@Bartek22
Sprzedać to trzeba obu, ich czas w tej drużynie minął, Busquets u Valverde zanototwał zjazd do bazy a Rakitic nigdy nie był rozgrywającym, świetnie wywiązywał się ze swoich obowiązków jak na prawej szalał Leo z Danim. Musimy mieć działające obie flanki, ostatni raz było to w sezonie 14/15, wtedy znowu zawładnęliśmy Europą zgarniając w świetnym stylu na wiosnę drugi tryplet. Albo odzyskamy środek pola i motywacje albo LM możemy zostawić w strefie marzeń.

0

Sorry ale czas sie pożegnać, jeśli nie chce operacji to jego sprawa ale nie ma sensu opierać na nim roli podstawowego stopera. Z obecnym sposobie kuracji jego występy zawsze będą stały pod znakiem zapytania

20

Dawać go do Barcelony i gramy 4-4-2 z nim, Rakiticem, Busim i Vidalem, 4 jeźdzców Apokalipsy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Uwielbiam te utarte frazesy, jak za Ryjka ala "Musimy ciężko pracować". Nie wiem co mnie bardziej wkurza, ich gra czy te wywiady. Trzeba zrobić czystkę jeśli chcemy coś znaczyć w rozgrywkach europejskich bo wielkość nie pokazują mecze z Betisem czy Levante. Te towarzystwo wzajemnej adoracji już LM nie zdobędzie, zwłaszcza z Valverde, musiałby sie stać jakiś cud na miarę tego co było w Seefeld na małej skoczni.

1

Wystarczy przywołać statystyki:
Paryż 4:0
Turyn 3:0
Liverpool 4:0
Roma 3:0

W ostatnich trzech sezonach w LM na wyjazdach 2 bramki: 1 gol Messiego, 1 gol samobójczy. My jesteśmy chłopcem do bicia w tych meczach i żadne wygrywanie krajowych rozgrywek tego nie zmienia. To nie jest przepaść tylko jakiś gigantyczny pogrom

0

Patrząc na te nasze "występy" na wyjazdach gość napisał w punkt. Messi na CN w LM a na wyjazdach to zupełnie inny piłkarz, każdy blamaż na wyjazdach wygląda podobnie

3

https://i.imgur.com/TJwoHH7.png

https://i.imgur.com/5uesyi3.png

https://i.imgur.com/9p7Ghpg.png
https://i.imgur.com/HsyLts4.png

Jest to post napisany przez użytkownika z innej fanowskiej strony, z bólem serca zgadzam sie z nim w 100%, polecam poczytać

3

Naprawdę liczyliście na pokaz mocy z naszej strony? Z naszych już zeszło powietrze po tej hańbie z Liverpoolem, dograjmy ten sezon i liczmy na cud w następnym

0

Pique powrót do formy shakiro-pośladkowej

0

Cillesen mógł to obronić, szkoda

4

Busquets powinien mieć na drugie imię strata

0

Ja uważam że pozostanie jego na stanowisko to ogromny błąd, to już są dwie ogromne rysy które w każdym ważnym meczu wyjazdowym wyjdą. Kolejny sezon będzie jeszcze gorszy niż poprzedni nawet gorszy niż ostatni Enrique, przewalimy wszystko jak za Martino. Real pewnie zgarnie ligę,

7

Problem polega na tym że styl, powtarzam STYL tej drużyny był już dawno temu piętnowany ale wynik sie zgadzały. Po raz kolejny niestety wszystko piętnuje ten jeden mecz który wygląda zawsze tak jak nasza gra na wyjazdach, rok temu było pisanie że piłkarze zlekceważyli rywala, teraz jednak okazuje sie to bzdurą. Rywal który może gorszy piłkarsko jedzie na pełnej piz... a my sie przyglądamy jak ładują nam bramki, jak chcą, gdzie chcą i kiedy chcą. Mieliśmy wyścignąć wnioski po meczu z Romą. Rok temu decydujący gol po rożnym, w tym roku decydujący gol po rożnym, coś trzeba dodawać? Jak sie spalają to niech coś z tym zrobią bo po raz kolejny jednym meczem stajemy sie pośmiewiskiem w całym piłkarskim świecie.

I wiem że jest to niesprawiedliwe ale zobacz jak wiele osób ma teraz z nas bekę. Cały ten trudny wysiłek drużyny został po prostu stracony znowu w ten sam żałosny sposób. Po raz kolejny tracimy zaliczkę 3 goli przebijając nawet to co było rok temu. Liverpool pojechał nas bez swoich najlepszych zawodników w międzyczasie w drugim meczu wykruszył im sie kolejny zawodnik. Po 2 golu byłem pewny że to już koniec. I na koniec powiem że w krajowych rozgrywkach to my będziemy na pole position ale LM z obecnym trzonem kadry już raczej nie wygramy, te oklepy już im tak siedzą w głowach że tylko cudotwórca by to naprostował, Valverde nim na pewno nie jest.

2

Guardiola xD, Xavi za wcześnie a Koeman raczej nie zostawi repki, prawda jest taka że ciężko jest o dobrego trenera teraz, Valvi zostaje, jak zminimalizujemy rolę sytych kotów to będzie ok. Busi z Rakiticem na ławe i będą wchodzi na jakieś rotacje.

0

Buenos Aires

1

Było pewne że tak będzie, dobry wujek zawsze da ich do pierwszego składu

0

Lucas Moura oraz Origi, ten pierwszy za 3 bramki przeciw Ajaxowi a drugi za remontande na Anfield mając mniej minut niż taki Malcom

1

To właściwie tak sie zapytam, za co jest odpowiedzialny trener mój drogi w takich klubach jak Barcelona czy Real?

2

Oczywiście że tak powie, Erni to taki dobry wujek który ich za morde nie weźmie nawet wtedy gdy sabotują, bo Busi za swoją grę nie powinien sie pojawić w drugiej połowie, zarządowi nawet też pasuje bo nie będzie wymagał zmian tylko przytaknie ze stwierdzeniem że to wypadek przy pracy xD. Nie będzie żadnej rewolucji a nawet ewolucji. Znowu wyłowili Titanica i dali go w rejs z nadzieją że tym razem sie o górę lodową nie wypieprzy.

2

Messi posłał sonde za piłką Ramosa

1

Znowu nas chcieli zrobić w jajo, ta drużyna jest naprawdę memem

15

Ja na Busim, gościu jest skończony, nic z tego nie będzie

2

To już przestaje być śmieszne, Busquets wynocha,daj sobie spokój z graniem chłopie. Idź sobie gdziekolwiek

1

Busi musi sie zgłosić po podwyżke

0

Ale dno my gramy, matko. Busquets nie powinien grać w takich meczach, widać jak bardzo mu zależy

1

Drugi raz rzędu odpaść w kompromitującym stylu to trzeba umieć, do tego Valdi twierdzi że czuje sie na siłach żeby dalej pracować, zarządowi w to graj, zawodnikom również. Bo gdyby przyszedł tutaj gościu z jajami to zrobiłby taki wicher że kliku sytych kotów wyleciałoby na stratosfere. Dlatego zapomnijmy o jakichkolwiek zmianach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?