sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam mieszanie uczucia co do tego transferu ale powodzenia, jeśli pomoże nam w wygraniu LM(hehe) to niech nawet robi te cieszynki
1
@takisobiektos Dalej będziecie mu to wypominać? Weźcie już dajcie sobie z tym spokój bo to żenujące jest
2
Komentarz usunięty
3
@KamQiX Brak zmiennika na LO, brak gościa na pozycje 8(tam gdzie grał Iniesta bo Coutinho to wolny elektron który niżej grać nie może ze względu na fatalną grę w zamykaniu przestrzeni rywalom i inicjacji pressingu). Griez to słabszy Messi więc stawianie go na lewą stronę to kastrowanie jego potencjału. Tam pasuje Ney ale po to tej szopce którą odwalił nie chcę widzieć jego osoby w tym klubie. Sane czy Son są skrojeni idealnie pod tą pozycje ale to raczej transfery sci-fi. Mam nadzieje że De Jong odpali bo jeśli tak to będzie to duże wzmocnienie do naszego smutnego jak mina Valverde środka pola :D. Dalej jednak brakuje ofensywnego pomocnika na pozycje 8 o którym wspomniałem wcześniej który z drugiej lini będzie wchodził w pierwszą.
4
@Kapitan hawk Jakby tak dać piłkarzom Barcelony czy Realu komentarze do poczytania z naszej i notatnikowej strony to by sie złapali za głowę chyba :D
0
@Rewolucja123 Może oglądali na pirackim streamie i mieli niewyraźny obraz
0
@ryba84 Polecam samemu go dodać, będziesz miał spokój
0
@robsesh Valverde zostaje, to jest pewne. I najbliższym sezonie dowiemy sie czy zostanie na dłużej. Jeśli wygra LM to na pewno
0
@ryba84 Valdi ma swoje wady ale naprawdę uważasz że to on był największą winą za porażki z Romą i Liverpoolem? Sami piłkarze chcą żeby został więc albo wiedzą że to oni zwalili albo boją sie że jak tu przyjdzie ogarnięty trener to zrobi taki wicher że wylecą stąd z hukiem. A doskonale wiemy że sie tak nie stanie bo nikt tak nie zrobi. Co do tej kadry to na pewno mamy dobrą? W ataku jest Messi, Suarez który w lidze strzela a w LM jest memem, Dembele który częściej jest kontuzjowany, Cou który chyba wpadł w depresje, Malcom czyli czarnoskóry Pedro którego Valverde nie chciał. W pomocy nie mamy żadnego ofensywnego pomocnika który zastąpiłby Inieste, mamy 2 box to box czy Rakitica i Vidala, Busiego który najlepsze lata ma za sobą i tera często popełnia irytujące błędy i Arthura który jeszcze aspiruje do tego by wbić do pierwszego składu. Mam nadzieje że De Jong da nam w końcu dynamiki to tego smutnego jak pizda środka.
2
@JimMorrisonFCB Co nam po fizyczności skoro Busi rusza sie jak wóz z węglem a Rakitic też demonem prędkości nie jest
2
@Chwytliwy Messi pewnie sam ma w dupie ten cały plebiscyt. Oddałby by pewnie wszystkie te indywidualne nagrody by wygrać z repką Mistrza Świata albo Copa America. Swoją drogą ciekawe że ludzie bardziej przeżywają jakieś złote piłki niż przykładowo naszą fatalną grę na wyjazdach przez które nie potrafimy wygrać LM.
0
@KamQiX Może nie setka ale Messi powinien to strzelić, Higuain mógł sie spytać w który róg uderzyć, do tego ten Palacios. Dodając do tego CA z 2015 i 2016 roku to wychodzi że Argentyna to ekipa frajerów. Dojść trzy razy do finału i za każdym jebanym razem zesrać sie metr przed kiblem to trzeba umieć
29
@macio_944 Ernesto na to: A może opcja E z Busim, Rakiticem i Vidalem?
0
@lukasz947 Do większości nie mam co sie przyczepić ale ta wzmianka o ojcu, aż sie prosi zapytać: ile ty masz lat?
0
@lukasz947 Tym ostatnim komentarzem pokazałeś swój poziom. Nie należę do sympatyków Mario ale za to powinieneś dostać bana...
0
@Stoiczkow Jestem naprawdę zaskoczony tymi słowami Messiego, nie ukrywam że był jednym z ostatnich ludzi których bym posądził o takie słowa. Albo ma naprawdę mocne dowody na to albo ostro odleciał po ostatnich niepowodzeniach i wylała sie z niego frustracja.
0
@Chwytliwy Niestety ale wpierdole jakie dostajemy na europejskiej arenie spowodowały że coś pękło u niektórych pod kopułą
35
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66071467_455466525003267_2096745365381316608_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQmYot5uM327M1r6MryL8CYz4ClSCp1Sv9eTmrH3OFbox9jtw_vzZk3ZudoCtW5xaKs&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=923a8b59c044acf15572bb0caa489041&oe=5DAEF84D
ta mina Messiego :D
0
@Gaucho Jeśli będzie piłkarzem w przyszłości to jak nic pójdzie do Realu, czy Leo już w wywiadzie mówił że idolem Mateo jest Cristiano?
0
@A_Gomesinho_21 Messi grał na środku a na prawej wtedy śmigał Pedro więc nie był tam sam.
0
@Rewolucja123 Najśmieszniejsze jest to że Valverde już testował Cou na środku pola i wyglądało to bardzo źle, brak zrozumienia, dziury które wykorzystywał byle ogór i nas jechał bez mydła. Było to po prostu nie do zaakceptowania, ale już że niektórzy porównują pozycje 10 do do pozycji 8 którą miałby u nas grać Cou i wg nich jest tak samo jest groteską
2
@Rewolucja123 https://i.imgur.com/r0vXT4X.jpg
5
@Bernard777 Dlaczego gra Alexander Arnold w Liverpoolu? Wystarczyło zobaczyć jak grał z nami i nas wyruchał przy bramce na 4:0. Gość jest naprawdę świetny
2
@Chwytliwy Robben był w gazie wtedy, pech dla niego że trafił na Masche w życiowej formie który go zgasił jak peta w półfinale
0
@Encore Marcelo zdecydowanie, chłop nawet w przedostatnim sezonie gdzie widać było zjazd forym potrafił wturlać bramki Juve, Bayernowi na wyjeździe . A w sezonie 16/17 to był masakrator. Alba to w LM na wyjeździe nas zasabotował
4
@bixmix Ja po ostatnich latach mam dość futbolu, za dużo nerwów mnie już to kosztuje, jeszcze kilka lat i serce mi pójdzie i będzie amen. Niby to tylko sport ale zacząłem sie nim interesować jak byłem szczylem jeszcze. Tyle meczów obejrzanych , tyle mini turniejów rozegranych ale ostatnie lata to jest jakaś masakra. Też bym chciał żeby ten nieszczęsny Leo wygrał coś z tą reprezentacją ale pewnie za rok znowu sie zesrają metr przed kiblem.
1
Z ciekawości wszedłem na pierwszy obrazek na troll football no i oczywiście można było postawić dom że będzie taki
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/65743340_1174250082778355_8665640017726537728_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQlUTNvozid1Hss-anij6wZ-1SldijrPznKuJmvDVjFpskE-SJcZbXe-7INr-E0DoOc&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=6ab5c7e065de8dc2799f6418ea44666d&oe=5DAF8B55
0
@BigShaq Gładkie 2:0 dla Brazylii, chyba że Leo jakiegoś GOD mode odpali ale on w repce gra na takiej spinie że raczej będzie to słaby występ.
0
@BarcaInfo W 14/15 był moim zdaniem bardziej kluczowy niż Leo w LM bo w fazie pucharowej strzelił więcej. Leo rozwalił system z Bayernem na CN a tak Ney po cichutku kładł w pozostałych meczach rywali na deski. 3 gole z PSG, 3 gole z Bayernem(z czego dwie na Allianz gdzie Bayern ostro nas cisnął) i jeden gol w finale z Juve na dobicie.
2
@budas123023 No to sie wyjaśniło w końcu. Rakitc powinien dostać bana na fryzjera