sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ Wystarczy oglądać mecze, to nic trudnego, skoro u siebie potrafią grać a na wyjeździe grać taką kaszanę to sie nie rozchodzi o umiejętności ani o taktykę, przeciwnik strzela gola i flashbacki poprzednich wpierdoli mają przed oczami.
2
@Mario96w 7 goli straconych w 4 meczach, nie no jest super. Jakie będziecie jeszcze mieli wytłumaczenie? Obrona gra niepewnie, popełnia szkolne błędy i pokazuje brak koncentracji
4
@MichalZZZ Mentalność i kupa w spodniach
2
Pique przysnął ale i tak gola nie powinno być bo Gomez powinien wylecieć
0
No i standard w pomocy :D
0
@kiper09 Niech se wyobrażą że grają na Bernabeu
0
@MichalZZZ A na wyjeździe jak 6-letnia dziewczynka z misiem w ręku :D
0
@El dominatore Ale timing :)
0
Chyba nie ma takiego zawodnika który irytuje mnie bardziej niż Alba, ja naprawdę doceniam jego współpracę z Messim ale te jego dyskusje z arbitrem i ogólne pajacowanie przysłania jego dobre strony
PS. Jednak Suarez też sie do tego zalicza :D
0
Zawsze mnie cieszą bramki Pique bo zawsze komicznie je strzela :D
0
Ansu to dzisiaj wciąga Antka nosem, mam nadzieje że to wina tego że nie gra na swojej pozycji ale jeśli nie to będziemy mieli problem
0
Patrząc na to co robi nasza obrona to mecz z Borussią może być hokejowy
1
Alba dalej w lesie, kolejny gol na jego konto
0
Semedo [*]
0
Fati strzelił jak Wijnaldum nam na Anfield :D
0
Frenkie i Fati nokautują Valencie :D
0
@mekston Jak pisałem nie mam do zarzutu do Messiego za Anfield za samą grę, tylko że on mentalnie w momentach krytycznych na wyjazdach w LM łapie taki dół że jego rola w meczu już praktycznie nie istnieje. Jak już wyrównali stan dwumeczu i Leo miał wolnego to w ciemno można było stawiać że nie trafi, zaczyna mieć fatalną decyzyjność i podejmować dziwne decyzje. W sezonie 17/18 też nawalał wolne jak szalony, przyszedł mecz wyjazdowy z Romą i walił po trybunach. Chodzi mi wyłącznie o sam aspekt psychologiczny, to jest fakt że Leo na Camp Nou w fazie pucharowej to inny człowiek niż na wyjeździe. Jak zobaczyłem statystyki jakie ma w porównaniu do Cristiano to jednocześnie czułem smutek i wkurwienie że ten wyśmiewany tutaj "dostawiacz nogi" go zdystansował
0
@Chwytliwy 3 przewalone finały z rzędu w reprezentacji, oklepy w LM, tymczasem jego największy rywal Ronaldo 3xLM z rzędu, wygrane Euro. Możemy se pisać że Messiego to nie rusza ale rusza go na pewno, z resztą nas też. Jeśli w tym roku będzie znowu kompromitacja to idzie przerwa od piłki. Za dużo nerwów mnie to kosztuje
0
@mekston Z Liverpoolem miał sytuacje, zamiast uderzyć z prawej nogi to chciał kiwnąć Matipa, całe szczęście tam był spalony ale i tak koncertowo to spartolił niemniej niż Alba który też wtedy mógł strzelić. W drugiej połowie miał okazje po podaniu Rakitica. Co do problemu drużyny to niestety ale Messi cały czas wyręcza swoich kolegów, często sie cofa zamiast szukać wolnych korytarzy na prostopadłą. Reszta też oddając mu piłke ma komfort psychiczny. Na słabsze drużyny to działa ale w LM jest zderzenie ze ścianą, Messi splastrowany, reszta ekipy grając 95% czasu " Messi coś zrobi" musi wymyśleć coś samemu. Wywala error, pojawiają sie flashbacki z poprzednich lat, przeciwnik widząc szansę na pokonanie nas dociska 2 razy mocniej i skutek jest podobny od kilku lat. Lecimy z hukiem i sie zastanawiamy co jest nie tak, a problemy są zawsze te same
3
@mekston Faza pucharowa LM składa sie z dwumeczu, o ile na Camp Nou Messi strzela tak od 3 edycji w fazie pucharowej na wyjeździe strzelił zaledwie 1 gola(z Chelsea na Stamford Bridge). Sorry ale jeśli mamy liczyć tylko na mecz domowy to o LM możemy zapomnieć, statystyki ostatnich meczów wyjazdowych w fazie pucharowej od tych 3 edycji są druzgocące, 2 gole w tym jeden samobój i aż 15 goli straconych. Przecież to nas stawia w roli chłopców do bicia. I Messi też w tych meczach jest. Z PSG obok Gomesa najgorszy na boisku, Z Juve było lepiej ale marne pocieszenie, z Romą niewidoczny, z Liverpoolem sie starał i był jednym z najlepszych ale kiedy padły 2 szybkie bramki zaczął patrzyć w buty. I nie dziwie mu sie bo widok jak nas ekipa Kloppa dymała był na pewno nie do zniesienia
1
@DanielVeB Problem polega na tym że teraz wiele produktów jest sypana syfem niewiadomego pochodzenia i tak naprawdę nie wiemy co jemy.
2
@MesQueUnClub96 Kalifornia, odległe marzenie ale może kiedyś. Zawsze mnie tam ciągnęło
1
@puyol_presidend5 Nie znam przypadków że ktoś przeżył więcej niż 2 lata z rakiem płuc z przerzutami. Tak więc to jest kwestia czasu, to jest jak bycie żywym trupem, smutne i przerażające
0
Właśnie dowiedziałem sie że aktor który grał Teda w "Scrubs" ma zdiagnozowanego raka płuc z przerzutami do mózgu, wątroby, kręgosłupa i żuchwy na początku 2019 roku..
0
Jeden z najlepszych w Barcelonie, także jeden z architektów pierwszego trypletu
0
@Phatro Dałem go do ignora bo mnie już szlag jasny przez niego trafia, o ile ma racje w kwestii wyrzucania Dembele tak już jego ślepota i dodawanie pierdół żeby pasowało do jego tezy to już jest przegięcie. Dawno powinien wylecieć z permbanem tak samo ja pan nauczyciel ze słabością do Neymara.
0
@endriuuu2 Liverpool był najbardziej poważnym przeciwnikiem w tamtym sezonie. Ale widać było już z United że jest coś nie tak, Messi wtedy nas uratował bo paliło nam sie koło dupy, z Liverpoolem już było widać że z nim jest co raz gorzej mimo że strzelił te dwie bramki. Nasz system opiera sie na Messim który i rozegra i strzeli bo przecież reszta tego nie zrobi. Jedynie Suarez w lidze daje radę bo w LM jest komediantem
0
@koszol Dlaczego?
0
@MarioVeB! A może tak pilnuj swojego nosa, już ci kiedyś napisałem żebyś mi nie odpowiadał jak masz pisać te swoje oklepane posty
1
Może niech już on sie skupi na tenisie, znowu będzie forma shakiro-pośladkowa i pierwszy skład