0

@MarioVeB! Czyli finalnie nie zdobyliśmy, na dodatek zesraliśmy sie metr przed kiblem dostając 5 bramek od Levante. O tym nie zapominaj. I zanim mi odpiszesz to powiem ci że też nie jestem za powrotem Pepa, miał swój czas w tym klubie i wystarczy. Z obecnym składem powątpiewam czy osiągnąłby więcej niż Vlaverde

0

@Janiama Valverde inaczej byłby taktowany gdybyśmy odpadali z LM w mniej kompromitujących dla zespołu okolicznościach. A tak roztrwonienie 2 razy z rzędu przewagi i dostając mega oklepy gdzie drużyna prezentuje sie wręcz fatalnie to boli. I nie obwiniam tylko jego za te porażki. Piłkarze również są za to odpowiedzialni i to oni powinni zapłacić za to bardziej. Obawiam sie że szatnia rządzi w tym klubie bardziej niż nam sie wydaje.

0

@Janiama Zgadzam sie, jeśli miałby wrócić do Barcy to z nowym zarządem i pracowałby prawdopodobnie z młodzieżą. Jakoś widzę go w tej roli

0

@LuisSalvano Tak, bez problemu, będziesz chodzić na niższej, zobacz też na ceny bo nie wiem czy jest sens pakować sie w wyższe koszty jak i tak ta pamięć zwolni do tej niższej częstotliwości

0

@LuisSalvano Jeśli masz 1333Mhz to jak wrzucisz tą z 1600 to i tak będzie chodzić na tej niższej, lepiej wymień na wszystkie z 1600

0

@Ratamahatta Arthur i Frenkir dobrze rokują ale Busquets jest do pożegnania, wczoraj znowu prezentował rywalom akcje swoimi durnymi stratami.

0

Oblak ratuje Atleti remis teraz

2

@Rewolucja123 Faza pucharowa LM

3

Nie da sie patrzeć na mordę pączka, od raz z ust lecą niecenzuralne słowa

0

@norbi77 raczej nie, mózgu on już nie posiada

3

15

ramosika chyba Mats musi znowu sprowadzić do porządku

0

Wywalić tych kibiców ze stadionu, pieprzone bydło

0

Firpo słaby mecz ale bardzo sie ciesze że akurat on strzelił. Musimy mieć zmiennika dla Alby a każde takie małe szczegóły będą cieszyć

1

@Janiama Czy podobnie jak ja uważasz że wybicie Pique nie pozwalają nam granie swojej gry? Pique niestety dzisiaj fatalnie rozprowadza piłke. Gra cały czas lage

0

Pique przestań kurwa wybijać tą piłke tylko ją rozegraj

2

Nie no Firpo, danie prostopadłej piłki Suarezowi to za automatu strata :D

1

Ile jeszcze razy Busquets musi spierdolić żeby ktoś sie w tym klubie zreflektował i go pożegnał?

0

Suarez prawie trafił z trudniejszej pozycji :D

0

@El dominatore Znam lepsze, Sergio "Podyskutuje sobie z sędziami" Busquets

1

@Rewolucja123 Widzę znowu ludzie mają amnezje i po kolejnym spotkaniu COu na 10 będą stwierdzać że nadaje sie do środka pola :D

0

@D44H Tak sie nie da żyć, to nie jest normalne zachowanie twojego organizmu po zjedzeniu posiłku. Jest coś nie tak i ty musisz sie dowiedzieć co, chyba nie muszę przypominać że udawania że nic sie nie stało do niczego dobrego nie prowadzi.

0

@D44H gastroskopia, kolonoskopia. Może byc również na tle nerwowym. Takie objawy są bardzo ogólnikowe

1

@Kapitan hawk Czasami jak ich słucham to nawet kąpiel uszu nie pomaga :(

3

@zodiak_10 Po tym występie na Anfield to sie nie dziwie że tak powiedział, pewnie Jordiemu podziękowali za ten "spektakl" w jego wykonaniu

0

@barteq To wiem ale pytanie czy Valverde będzie miał jaja żeby to zrobić, do 4-4-2 potrzebujemy bocznych pomocników którzy na skrzydle będą robić wiatr i w defie zapierdalać

0

@barteq ALe wiesz że gramy 4-4-2 teraz z Messim i Suarezem i wygląda to w defensywie słabo? Obawiam sie że z Griezmannem będzie niewiele lepiej

0

@barteq Dlatego mamy problem który niestety dotyczy Messiego, z nim kompaktowe ustawienie to on na środku z bocznymi skrzydłowi którzy mają tzw. gola ale na 9 nie zagra bo sie cofa, na skrzydle też nie bo ma za mały wpływ, 10 to jedyne optymalne dla niego ustawienie ale 10 też musi biegać i pomagać w defensywie, znowu wracamy do punktu wyjścia. Busi grać będzie bo to wychowanek, dla nich łatwiej jest Rakitica odstawić który trzymał formę lepiej niż Sergio w ostatnich latach.

0

@barteq W 4-2-3-1 Barcelona nigdy nic poważnego nie wygrywała i poza tym dalej bronimy w 9, bo Griezmann jak ma sie tam ustawiać? Poza tym osłabiamy środek pola grając dwóch pivotów. Wady Busiego w tym systemie zostaną wypunktowane okrutnie. Jest problem bo jeśli mamy znowu grać Messim na prawej z napastnikiem to dalej będzie dziura na prawej stronie którą nas będą jechać jak jechali do tej pory.

15

@KamQiX Wczoraj było naprawdę kilka fajnych akcji które skończyły sie przez Suareza bo ten albo źle przyjął albo podawał do swojego wyimaginowanego przyjaciela. No tak sie nie da grać, to że Suarez strzelił gola na wyjeździe w LM 4 lata temu dyskwalifikuje nas z miejsca żeby grać w tych rozgrywkach na poważnie bo to jest jakaś prowizorka to co my robimy. Zszedł on a wszedł młody i wyglądało to z 3 razy lepiej. Czas spojrzeć prawdzie w oczy że niektórzy piłkarze sie skończyli i czas sie rozstać w zgodzie i podziękować za wkład który dał przez te lata. Suarez nie dość że gra większość czasu pokracznie to jeszcze ma zły wpływ na drużynę kiedy macha do wszystkich łapami po swoich nieudanych zagraniach. Po tym jak krzyczał do Fatiego w meczu z Granadą bo ten śmiał coś spróbować sam i mu nie wyszło pokazuje jakim on jest człowiekiem. Jak tak robił Ronaldo to szydery nie było końca, trzeba być konsekwentnym i to piętnować

Co do Valverde to mam takie zdanie jak Janiama, czas Ernesta skończył sie po Anfield i projekt z nim to pudrowanie trupa. On już tej drużyny nie odzyska i ten sezon będzie najgorszy za jego kadencji, jedyna dobra decyzja to danie szansy Firpo po tym występie z Granadą, tak trzymania Grieza na lewej po wejściu Dembele nie kumam i uznaje to za sabotaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?