sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Po wywiadzie Messiego już można stwierdzić że porażki z Romą, Live czy wcześniejsze jak z Juve to po prostu obsranie.
1
@Borneo Dodam do tego jeszcze Barcelonę w której piłkarze po straconej bramce patrzą w buty i czekają już na koniec meczu.
0
@Damian11 Było ich wiele ale zdecydowanie ten strzał Lewego, zaryzykuje że to była jego interwencja kariery
0
@piotrek1315 Da sie w to grać przed aktualizacjami, potem można śmiało usuwać
0
@Gosciuu GTA 6, kolejny God of War, Days Gone 2 czy kolejna część Horizon Zero Dawn
0
Długo na to czekałem ale był przykuc :)
2
Koncentracja jak na Anfield :D
1
O cie chuj, Dembele to czasami mem nie mniejszy od Suareza
1
Ale jajcarz z tego De Jonga
3
@Janiama Bo Suarez to najdziwniejszy piłkarz ostatnich lat, potrafi strzelić gole takie że Cristiano z Leo bili by brawo z podziwem by w tym samym meczu jebać wszystkie akcje złym przyjęciem czy podaniem do wyimaginowanego przyjaciela :D
1
Mam nadzieje że Messi dzisiaj będzie jak "Śmierć w Wenecji" :D
0
My mamy Suareza, oni De Jonga na 9 :)
0
@Suzu widać że typowa mierda
1
Todibo odwala dzisiaj niezły sabotaż, tykająca bomba która może w każdej chwili wybuchnąć
0
@budel17 Dalej sie ustawiają do tego rożnego na Anfield
8
Mats to powinien występować w reklamie prezerwatyw :)
0
@EmilZatopek Ale czemu piszesz to do mnie, sam mu napisałem że w LM kończy podobnie
0
@MarioVeB! Piszesz z gościem który celowo źle pisze jego nazwisko..
0
@robsesh 5:1 z Liverpoolem w 17/18. Lubię Pepa ale w LM idzie mu podobnie jak nam
0
@ranger3120 1:56 rozwaliło mnie doszczętnie
0
@Wittgenstein Byłem dzisiaj, warto. Phoenix jak Joker odwalił genialną robotę. Choć jest to bardziej dramat psychologiczny niż film akcji.
0
@sebasek99 Arthur był egocentrykiem, temu nie da sie zaprzeczyć, w połączeniu z zaburzeniami oraz tym co mu zgotowało społeczeństwo dało wybuchową mieszankę.
1
@sebasek99 Tutaj jest coś pomiędzy tym co napisałeś a co myślę ja czy @Rewolucja123. Właściwie to wszystko zaczęło sie kumulować w Arthurze i dało w końcu swój upust.
0
@Rewolucja123
Mi też, jeszcze chciałem żeby..
SPOILER !!!!
tych młodych z początku znalazł i zatłukł, bo mnie wkurzyli najbardziej. Jego ukształtowało społeczeństwo, to jakbył traktowany spowodowało to wszystko. Phoenix odwalił kawał dobrej roboty, wróciłem właśnie z seansu.
0
@tombard W ligowych rozgrywkach zrobił ponad stan zdobywając 2x mistrzostwa z ogromną przewagą. Niestety ale koncertowo przejebane x2 LM gdzie dwukrotnie pod jego wodzą Barcelona roztwoniła zaliczkę z pierwszego meczu sprawia że Valverde ocenia sie negatywnie. Niestety ale 3 wygrane z rzędu Realu sprawiły że większość kibiców domaga sie wręcz wygrania tych rozgrywek. Co by nie mówić najbardziej prestiżowe, wywołujące wiele emocji.
0
@Homeopata8989 Podobnie chyba zareagowali po bramce na 2:0, stwierdzili pewnie "O chuj, ale nas dymają"
0
@Janiama Problemem są mecze wyjazdowe, od lat Barcelona ma z nimi problem, Valverde jest piętnowany za to że tracimy zaliczki z pierwszego meczu ale równie dobrze jakbyśmy grali pierwszy mecz z dwumeczu na wyjeździe to mogłaby być powtórka z Lucho z sezonu 16/17 gdzie dostawaliśmy lanie już w pierwszym spotkaniu gdzie graliśmy akurat na wyjeździe. Barcelona na Camp Nou ma statystyki wyśmienite, zaryzykuje że najlepsze z całej stawki. Niestety ale jak jedziemy poza CN to wyniki są makabryczne. Śmiem twierdzić że gdybyśmy z Interem grali w Mediolanie to w tej formie magicznie pewnie byśmy dostali oklep. Tam jak już sie sypie to od razu z hukiem i właściwie nie ma z nas co zbierać. Każdy patrzy w buty i czeka na końcowy gwizdek.
Pamiętasz doskonale moment kiedy było 3:0 na Anfield i Liverpool miał rzut rożny. Kupa czasu żeby chociaż 1 bramkę strzelić ale jakby mecz by trwał jeszcze z 2 godziny to byśmy prędzej swojaka wbili , a przy tym golu na 4:0, w polu karnym był tylko Origi na około 7 naszych a oni myślami wtedy chuj wie gdzie. Jak potem oglądam te powtórki to sie włos jeży na głowie, tak sie bramek nie traci na orliku, to jakie tam błędy odwalał Rakitic z Albą na czele to tylko można muzykę z Benny Hilla podłożyć
7
@Rewolucja123 Ciekawe kiedy ludzie zrozumieją że granie jak pomocnik w 4-3-3 jest zupełnie inne niż granie jako 10 w 4-3-1-2 czy w 4-2-3-1. Bo już mi sie kurwa nie chce tłumaczyć takich banałów, tyle artykułów i analiz a osły dalej widzą Brazylijczyka na 8 w Barcelonie. Cou ma racje bytu tylko wtedy kiedy nie ma Messiego. W innym wypadku posiadanie dwóch fałszywych skrzydłowych wożących sie z piłką jest bez sensu.
0
@Mathew86 To już wiemy czemu podawał piłke do Liverpoolu na Anfield ( ͡° ͜ʖ ͡°)
46
Trzeba oddać Valverde że wpuszczenie Vidala za Busquetsa to był strzał w 10. Ta zmiana wygrała nam mecz bo Frenkie cofnął sie na pivota a Vidal swoją zadziornością był świetnym łącznikiem między pomocą a atakiem. Naawet wpuszczenie Dembele z Grieza było dobre bo pomimo strat grał tam nominalny skrzydłowy