3

Aż pochwalę Messiego za ten powrót :D

0

Sędzia do zmiany, on chyba pijany na mecz przyszedł

0

@Commando i vice versa, fanboju

0

@Commando No to masz problem ze wzrokiem albo patrzysz przez różowe okulary bo ja widzę, chociażby mój komentarz niżej albo w tej dyskusji. Jeśli to jest dla ciebie hejt no to ja cie pozdrawiam i eot z mojej strony, nie będę na ciebie tracił czasu

1

@Commando Konstruktywną krytykę nazywasz hejtem? Proszę cie, przestańcie bronić Messiego w każdej sytuacji bo to jest niesmaczne już. Gość biegnie obok niego a on nawet nogi nie wystawia

1

@Grzesior667 Wąsatego hydraulika dałem do ignorowanych, o reszcie psychofanów Messiego mam takie zdanie, oni by chyba nawet gałe owalą jakby ich poprosił, zero godności

10

Przepraszam bardzo ale to zachowanie Messiego jak go rywal mijał było żenujące, nawet nogi nie wystawił

3

Jestem w szoku jeśli chodzi o skład, Ernest mi zaimponował, liczę na Firpo i Fatiego. No i że Griez z Leo zaczną współpracować co raz lepiej. Jeśli mamy coś z tego sezonu mieć to przynajmniej niech ta współpraca da nam lepszą przyszłość

1

Ja bym z Busim przedłużył i dał podwyżke

0

@pawelgrywalski13 Przedłużą z nim kontrakt do momentu kiedy odejdzie stara gwardia z Messim na czele

1

@IronSanHybrid




A ja jak słyszę tę nuty to od razu flashbacki z lat dziecięcych

7

Komentarz usunięty

0

@shinthps Ale wiesz że nie musisz tu wchodzić? Nie róbmy z siebie męczenników jakiś

0

@Commando Bzdura totalna. Ma z kim grać tylko problem polega na tym że nie raz wdaje sie w bezsensowne dryblingi 3-4 typami na raz w miejscach gdzie strata jest zabójcza. W końcowych fragmentach spotkania to już w ogóle mu prąd odcieło. To wyglądało jak sabotaż

1

Problem Barcelony jest dość złożony. To nie dlatego że Valverde jest fatalnym trenerem albo że nagle Messi zacznie robić te 3-4 km więcej i Barcelona zacznie wygrywać po 5:0 :D. Widać że porażki z Romą i Liverpoolem ale także z Valencią w finale PK spowodowały jeszcze większą mentalną blokadę co w połączeniu z cyrkiem objazdowym przed sezonem dało mieszankę wybuchową. Przepaść w bieganiu jest widoczna ale niewiele osób interesuje intensywność tego biegania. Odnoszę wrażenie że piłkarze Barcelony nie tylko mniej biegają ale także wolniej. To jest jeszcze większy problem bo te dojście pół sekundy szyciej od rywala do bezpańskiej piłki jest istotniejsze niż wam sie może wydawać. Griezmann to dla mnie słabsza kopia Leo która najlepiej sie czuje na prawej stronie boiska i kiedy ma obok klasycznego grającego napastnika. W dodatku w formacji 4-4-2. Bo tak grał w Atletico i nikt mi nie wmówi że było inaczej. Teraz musi sie przestawić na zupełnie inne poruszanie sie. Czy to ogarnie to nie wiem ale mam nadzieje że to sie uda bo co innego mi pozostaje? Z klubu go przecież nie wywalę xD. Mogę sobie tylko tutaj poujadać podczas meczów kiedy gramy słabo a i tak gówno w tym zespole zmienię. Dlatego apeluje o odrobinę spokoju.

A i jeszcze jedna sprawa która mnie nurtuje to Rakitic. Każdy sie zgodzi że był to żołnierz Valverde, niemal czołówka jeśli chodzi o liczbę minut. Teraz to ja nie wiem czy on nie jest zawodnikiem pod koniec stawki. Był pewniejszy od Busiego który z sezonu na sezon notuje co raz większy regres. Ciekawe co spowodowało że notuje tak mało minut, przyjście Frenkiego? Z powodzeniem mogą zagrać razem plus do tego Arthur. Czy może dlatego że Busi jest wychowankiem i legendą klubu których sie nie rusza nawet jeśli grają zdecydowanie gorzej..

5

Śmiechłem :D
Przy opisie Messiego że powinien wykorzystać okazje na gola a przy opisie Roberto że szkoda że nie wykorzystał. Sorry ale to Roberto miał lepszą sytuacje którą powinien wykorzystać

1

@Janiama Messi wczoraj dopiero pod koniec spotkania zaczął odwalać sabotaż, podejmował fatalne decyzje, odcięło totalnie prąd. Wcześniej nie było tak źle, przy sytuacji ze spojeniem podjął dobrą decyzje bo Griezmann w tamtej sytuacji nic by nie wskórał

2

Wczoraj Kameni mu sie włączył

0

@LuisSalvano i De Bruyne jeszcze w pakiecie z Verattim. Jeśli znowu mamy polegać na indywidualnościach to Lm będzie odległym marzeniem

0

@Azi O to to, problem zaczyna sie już od góry, śmiem twierdzić że to najważniejszy i największy problem tego klubu. To są takie tchórze że już stopniowo powinni starej gwardii dziękować a tu sie nie zdziwie jak Busi z Pique dostaną podwyżkę

2

@IronSanHybrid Slavia ogólnie mi imponuje bo nie tylko z nami sobie poczyna. To drużyna bez kompleksów. Może w tym szaleństwie jest metoda. Oni w końcowych fragmentach to nas dusili pressingiem, robili taką rzeźnie tam na lewej że zdziwiony jestem że Semedo żyje. Oni go tam chcieli zabić

2

@Janiama Ernesto po meczu na Anfield powinien odejść, on stracił tą drużynę, oni już mu nie zaufają. Wszystkie te gadki starej gwardii są pod publiczkę. Ja nie muszę widzieć co oni robią na treningach by ocenić stan tej drużyny. Wystarczy to co widzę na boisku już w meczach. A to jest prowizorka, i granie na odwal sie by odbębnić i jechać do domu. Wczoraj akurat Valverde taktycznie ten mecz położył, okazje były bo takich mamy piłkarzy że oni indywidualnie coś mogą stworzyć. Ale koncepcji/pomysłu wczoraj nie było żadnego, pomocnicy byli ustawieni za wysoko, wręcz w linii z formacją ataku gdzie po przejęciu piłki Slavia ruszała w przewadze z kontrą bo Busiego każdy z tej strony by odstawił w biegu. Griez na lewej to był skandal, Dembele który jest obunożny powinien tam zacząć od początku. Messi w końcowej fazie spotkania to nie wiem czy sabotował żeby zarząd kupił Neymara bo to było niewiarygodne co on momentami wyprawiał. Wpieprzał sie niepotrzebnie w 3-4 zawodników w takich strefach że kontratak mógł być dla nas zabójczy. Ja rozumiem że statystycznie on miażdży wszystkich ale ta drużyna jest tak od niego uzależniona na boisku że akcje bez jego udziału można policzyć na palcach emerytowanego drwala. I nie wiem sam czy to z powodu że mamy mentalne cipy w tej drużynie że im jest wygodnie czy Messi tak na nich wpływa/

0

@kuz Patrzyłem na terminarz i jest 27.11 mecz z Borussią

0

@kuz Najpierw z Borussią, potem Inter

1

@Janiama Messi zaczyna mnie już poważnie denerwować, ja już mam po dziurki w nosie te jego statystyki ale za cholerę nie rozumiem co on wyprawiał w końcówce spotkania. To był jakiś sabotaż

1

Mecz z Dortmundem jest meczem o awans, jeśli go przewalimy w Mediolanie będzie niewesoło

3

Wydawało mi się Busi palnął głupotę miesiąca ale biznesmen aka puchar davisa nie chce być gorszy. Niech już oni odejdą bo to jest bezczelne plucie w twarz

3

Jak Boga kocham ale końcówka Messiego w tym meczu to jakiś sabotaż

12

Duch Kameniego unosi sie na Camp Nou

1

Czy nasi piłkarze grają na samowyjebanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?