0

Zeszliśmy do szatni, brawo Mats

0

Firpo w defie sie rozkręca ale nad ofensywą jeszcze musi dużo popracować

TO mnie teraz wyjaśnił :(

1

Sędzia sie podsumował w tamtej akcji, mam nadzieje że cofną tą kartkę bo to jest żałosne

0

Suarez killer
:D

0

@Maximus2 Pojechał na turniej tenisa

0

@ZielonySzparag Corner taken quickly, ORIGI :(

1

Szczerze? Oby to był ostatni sezon Ousmane'a u nas, potencjał olbrzymi ale mentalność nastolatka i podatność na kontuzje to wybuchowa mieszanka która pięknie jest uwidoczniona

2

@messicocacola Dembuś z kolei logicznego myślenia

2

@D10SLEO Dembele Zielińskim Barcelony xD

0

Busquets do MLS

6

Busi nawet sabotuje poczynania kolegów- nowy poziom :D

1

Messi i wolny- better loving stroy than Twilight

0

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego my tak zawsze wchodzimy fatalnie w mecz? Z Romą, Liverpoolem czy Juve zawsze dostawiliśmy gonga już w pierwszych minutach, tyle razy jest to samo i zero wyciągniętych wniosków

1

@skakun95 W Realu akurat genialną robotę robił w środku młody Valverde który kasował i napędzał, po jego zejściu PSG wyremontowało.

2

@BulaKG To już wiadomo czemu go chciał Ernest :D

0

@BarcaInfo Valverde zostanie do końca sezonu nawet jak jakimś cudem zatrzymamy sie na fazie grupowej. Barto nie ma planu awaryjnego jeśli chodzi o trenera. Przewiduje że Valverde zostanie na przyszły sezon jeśli wygra LM. Będzie to zadanie piekielnie trudne podchodzące pod prawie niemożliwe.

0

@Nano22 Co do aspektu psychologicznego zgoda, to min dlatego Real mimo wygrywania 3x z rzędu LM nie potrafił nam walnąć 4 bramek w jednym meczu bo te lania które dostali wcześniej im siedzą w głowach. Oni nawet w SPH mając niepowtarzalną okazje nas upokorzyć wygrali 2:0 a mogli stracić wtedy z 2-3 bramki. Ale Roma nie jest odosobnionym przypadkiem bo wcześniej też dostawaliśmy po dupie i wyrzucali nas jak kawałek ścierwa. Brutalne określenie ale tak jest. Wcześnie było PSG, Juve, nawet Bayern za Tito, od Atleti również dostaliśmy dwukrotnie ale oni strzelali tyle ile musieli i sie cofali(mimo wszystko tego nie dało sie oglądać i wyglądaliśmy tam masakrycznie źle, przestraszeni jakby bez wiary w końcowy sukces a Atleti obijało słupki i poprzeczki i zamykało nas przed naszym polem karnym), nawet mecze ligowe już zaczynamy przegrywać koncertowo, od Levante nawet dostawaliśmy w pewnym momencie 5:1!!!

0

@Nano22 A ja nie, w ostatnim sezonie Lucho też dostawaliśmy lanie na wyjeździe grając pierwszym mecz fazy pucharowej. Wg mnie tu nie chodzi o zaliczkę a bardziej o to że ten paniczny lęk w meczu wyjazdowym wszedł tak głęboko naszej starej gwardii że jak tylko sie nam pali pod dupą to leżymy i sie patrzymy. Zresztą wg mnie liczenie na to że wszystkie mecze rewanżowe będą na CN jest już samo w sobie zabawne bo to jest mało prawdopodobne.

1

@Rewolucja123 Całe szczęście że był tam spalony ale i tak ta dwójka pięknie sie ośmieszyła w tej sytuacji. Nawet nie oddali strzału

5

@Elosek Już kij z tym że był spalony ale chyba tylko zachowanie tych gwiazdorów przy rożnym na 4:0 było bardziej upokarzające niż to co jest tutaj. Zarówno to co zrobił Alba jak i później Messi. Alba chyba zbłaźnił sie bardziej bo zamiast strzelić mając sam na sam, wycofał do Messiego do którego nadbiegał Matip. Już lepsze byłoby gdyby sie połasił na gola albo nawet podawał Suarezowi. Messi niestety również sie zbłaźnił bo powinien uderzać z prawej a zachował sie tak jakby jego prawa noga mu służyła do wsiadania do tramwaju.

2

@AlvaroHanso "Trzeba wyczekać, wygłuszyć Borussie. Wprowadzić ją w senność."
Żebyśmy sami nie przysnęli i nie dostali 2 bramek z tego wyczekania :D.

1

Karym na 2, pięknie Sarabia spacerował za Marcelo

0

Kurde, nawet nie widziałem że Icardi gra w tym meczu

0

Robert chyba próbuje jeszcze wpłynąć na werdykt dotyczący ZP :D

0

Mierdki biegają jak po amfie

0

@Jacu327 Masz rację, gupi Ramos

1

Komentarz usunięty

3

@IronSanHybrid Pójdę o krok dalej, z tym trzonem piłkarzy już LM nie wygramy, udowadniają już kolejny rok z rzędu że nie są gotowi do walki o ten puchar. Możemy sobie wygrywać na CN ale przychodzi mecz wyjazdowy i wszyscy 5 kg kupy w spodniach i czekanie na wykonanie wyroku. Tak więc wywalenie EV nic nie da bo problem jest głębszy niż niektórym sie wydaje. Powygrywajmy puchary ligowe najwięcej jak sie da, pożegnajmy w niedalekiej przyszłości Messiego i jego funfli i budujemy Barcę wokół nowych piłkarzy. Będą sezony przejściowe ale liczę że dzięki temu zbierzemy plony i podziałamy coś w LM. W obecnym składzie nie ma na to szans, to już tak głęboko im siedzi że to zawsze w krytycznym momencie wyjdzie..

3

@Nano22 Mam to samo, nawet czasami se marzę że po śmierci będę tak widział swoich bliskich. Nie jest osobą płaczącą ale zawsze nerwy mi siadają na tym filmie, na Hachiko oraz Lis i Pies.

0

@Nano22 Sorry ale jest to obraza dla np takiego Mascherano który w 2014 zostawił płuca i serce żeby jego reprezentacja doszła do tego finału. Więc trochę sie zagalopowałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?