sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Alba to już odstawia żenadę w LM od dawna. Liverpool to był największy ale nie pierwszy tragiczny mecz, gość pod presją wygląda komicznie a po Anfield to za karę powinien na ławkę do końca sezonu dostać bo on nie zagrał słabo, to był jakiś sabotaż w jego wykonaniu, nie wiem czy mu włodarze Liverpoolu zapłacili ale ja bym sie temu przyjrzał bo profesjonalnemu piłkarzowi nie przystoi odstawić takiego gówna. Salaha i Firmino może nie było wtedy ale Liverpool miał jego, Rakitica i Cou w swojej drużynie, to był niewiarygodny boost dla nich tamtego wieczoru. Kontrowersyjna teoria ale w takich meczach Leo nie powinien grać, po pierwsze dlatego że to jest inny zawodnik w tych meczach, widać że to nie jest jego konik, w tych wyjazdach strzela bardzo mało a w fazie pucharowej w ostatnich latach to już wogóle. Po drugie przynajmniej drużyna weźmie odpowiedzialność na swoje barki a nie będzie mu oddawała piłkę żeby ich uratował
0
@Coutinho007 To też może wypalić, Jurgen szykuje taktykę na Messiego a tu nagle wychodzi Fati z Perezem i Klopp głupieje :D
3
@IronSanHybrid Niech oni lepiej nie wyciągają wniosków bo im to nie wychodzi. Proponuje żeby nie przypominał o tym przed meczem bo na Anfield tylko zaszkodziło. Wystarczyła wzmianka i dostali flashbacków po pierwszej bramce. Najśmieszniejsze że gol Origiego wpadł niemal w tej samej minucie co Dzeko w Rzymie, a gol wyrzucający nas z LM padł po rzucie rożnym w obu meczach.
1
@Danny Gaucho Todibo, brawurowa jazda samochodem Cinquecento
7
@Nano22 Piszesz tak jakby ktoś ci sie na konto włamał :D
1
@Janiama Jak powtarzałem bo sie na tej płaszczyźnie rozumiemy, nie chodzi o brak jakości czy umiejętności bo te posiadamy. Ale w krytycznym momencie nogi będą im sie miotać bo doszło kolejne lanie. Tak więc dla mnie te obecne mecz nic nie znaczą bo sezon temu też wchodziliśmy w ligę bardzo powoli . Chcę zobaczyć tych ludzi w starciu w fazie pucharowej z mocnym rywalem. Teraz sie podniecają dobrymi występami jakiś pojedynczych zawodników. Super, ja tego nie będę odbierał ale nie zdziwię sie zupełnie jak znowu przyjdzie co do czego i dostaniemy taki Liverpool czy Bayern który nas zabiega i Rakitic z Busim nie będą wiedzieli co jest grane a Suarez dalej będzie bił rekord bez goli na wyjeździe. Na Camp Nou jesteśmy niepokonani, bardzo fajna statystyka, ale ta z meczami wyjazdowymi jest brutalna i stawia nas w bardzo złym świetle.
1
@Janiama To co Messi powiedział to akurat było niepotrzebne. Przypomniał o tym feralnym meczu i kiedy Alba walnął wielbłąda to sie zaczęło. Ale powiedzmy sobie szczerze, po pierwszej połowie ta bramka po prostu musiała wpaść dla nas. Tyle było okazji, takich klarownych że głowa mała. Ale kiedy wpadło na 2:0 to już był nasz koniec. Suarez kiwał z niedowierzaniem głową, oni już wiedzieli że znów sie ośmieszą. Liverpool momentalnie wyczuł wtedy swoją okazje i poszli na całość. Ale szczególnie Alba mnie rozbroił w czasie przerwy, teoretycznie jest wynik 1:0 a ten wygląda jakby już odpadli. On dla mnie w tamtym momencie powinien dostać przysłowiową wędke. Co o tym myślisz? Oczywiście wymiana musi nastąpić, pisałeś przed sezonem że wygramy LM. Ja właśnie twierdzę że jej nie wygramy, nawet więcej, Messi już tej LM nie podniesie nigdy. Za dużo lań dostał w tych rozgrywkach i to widać że to jest inny piłkarz na wyjeździe. To było widać w tej sytuacji jak piłke mu wygarnął Matip. Zamiast uderzyć z prawej nogi to sie bawił w jakieś przekładanie bo sie bał że z prawej walnie obok bramki
4
@Kubix93 Problemy Barcelony uwypuklają sie kiedy wyjeżdżamy poza Hiszpanię i zaczynamy grać z poważnym przeciwnikiem, który biega na pełnej kur... bez respektu przed Barceloną i Messim. Wtedy nagle okazuje sie że Busi to wóz z węglem a Suarez jest komediantem i Messi ma obok siebie 3-4 przeciwników a kolejni wyrastają spod ziemi.
0
@masq Przecież ma kontuzję, nie przesadzaj już z tym hejtem
0
Obrona to "śmietnik", Ter Stegen nigdy chyba nie zdobędzie Zamory bo obronę mamy kabaretową
6
Frenkie < 3, jak mi brakuje takich rajdów w wykonaniu pomocników. Ja wiem że Leo robi to nieustannie ale to pomocnicy powinni robić.
4
Ale Suarez Morgensterna zapierdzielił :D
32
Gol miesiąca? Na razie mocny kandydat
0
Obrona dalej komediowa
0
@El dominatore Jeden z najlepszych sezonów gdzie na koniec był jednym z tych który pogrzebał nasze szanse na 2 trofea. To on zawalił nam LM i podsumował sie z Valencią, Semedo zresztą z tą Valencią także sie nie popisał. TO jest Barcelona, tu w kluczowych momentach masz pokazywać jaja. CO mi po dobrym sezonie skoro w najważniejszym meczu sezonu pieprzysz wszystko jak ostatni junior
2
Reakcja Ernesta po golu Leo mówi wszystko: O cie ch... pozamiatał
3
@El dominatore Szczerze lepiej sie obawiaj Alby żeby nie odwalił kolejnego sabotażu bo nie przypominam sobie żeby Roberto był robiony przez Mane, ale Semedo który został zgwałcony przez Viniciusa to pamiętam
3
Ale Tande wykoszony, Sedlak miał na kuponie że Kamil do pierwszej dzisiątki awansuje
1
@Kapitan hawk Wyłapywanie podszywek nie jest takie proste więc masz mój głos :D
1
@NeroTFP Wiesz dlaczego tak ludzie reagują na Ronaldo? Przez to co w ostatnich latach wyrabiał udzielając wywiadów pomeczowych czy w meczach. Ma wybujało ego do granic możliwości. Jego rodzinka mu wtóruje, to całe środowisko jest toksyczne. Matka gada coś o mafii która nie pozwoliła zdobyć synowi ZP. Ja nie mam problemów z przyznaniem że piłkarzem jest genialnym i cała ta jego rywalizacja z Messim była elektryzująca, pewnie nawet ci co z niego śmieszkują też to przyznają. Ale jak czyta sie posty na insta jego siostrzyczek czy jego samego to sie nie dziw ludziom że nie przejdą obok tego obojętnie bo mi samemu sie nóż w kieszeni otwiera że znajdują sie ludzie którzy deprecjonują to co Leo osiągnął w tym roku. Gość sam często daje paliwo żeby po nim jechać.
22
Zara Mateo wyjdzie z corner taken quickly :D
11
oho fleszbaki z Anfield
2
@Beztroskii Messi w 1 połowie to oprócz tej piłki do Rakitica gdzie i tak go wyrzucił to podejmował fatalne decyzje, w drugiej połowie było już lepiej, trzymał sie tej prawej strony i to zaprocentowało
0
@LuisSalvano Cytat Dario ze ślepnąc od świateł, myślałem że oglądałeś i zaczaisz :D
0
@LuisSalvano No i nie podobasz mi sie
Niedługo będzie miał kłopoty, już ma kłopoty
4
@Nano22 I do tego dołącz frustracje partnerów jak np wczoraj Messi sie wkurzył w pierwszej połowie na Firpo że ten źle wbiegał. To na pewno odbiera pewność siebie. Tak jak lubię Leo tak to mi sie bardzo nie spodobało
0
@Janiama Ja z pewnymi użytkownikami już nie wchodzę w dyskusje, dałem do ignorowanych, tobie też polecam. Cenię sobie twoje zdanie choć czasami nie mogę sie z tobą zgodzić, na pewno zgadzamy sie w kwestii dlaczego Barca nie potrafi LM wygrać. Po prostu tu sie nie rozchodzi o umiejętności ale o radzenie sobie z presją, widać było w przerwie jak my wyglądaliśmy. Było 1:0 a niektórzy mieli łyżwe na gaciach jakby czuli że kolejny oklep sie szykuje i będzie Roma 2.0. Alba nawet nie powinien wychodzić na drugą połowę. Ten człowiek był psychicznie skończony, to był powód dlaczego mając sam na sam z Allisonem podał do tyłu do Messiego do którego biegł już Matip. Był tak zesrany stawką spotkania że nie wziął na siebie odpowiedzialności.
0
@Janiama TO nie jest że ja nie chcę żeby Barcelona wygrała LM bo nawet pomimo tego że czasami mam ochotę wydłubać sobie oczy jak patrzę na naszą grę to zawsze będę chciał żeby Barcelona wygrała. Ale niestety dopóki nie pożegnamy się z pewnymi piłkarzami to nie ma co mówić/pisać o wygranej. Za dużo już przyjęliśmy oklepów na wyjeździe i to zawsze w krytycznym momencie wyjdzie. Wczoraj nas Mats ratował w w pierwszych 25 minutach. W LM jak na złość pewnie by to puścił jak strzał Wijnalduma na 2:0 :D
1
@Rewolucja123 Każdy ma swój kryptonit, Kloppiska jest chyba Napoli, naszym kryptonitem są mecze na wyjeździe w LM..
5
@Janiama Ale w LM dwa razy nas wywalił, i to boli mnie bardzo. To mu trzeba oddać. I dwa razy w tych dwumeczach był Leo niewidoczny.