7

Umtiti jest fizycznie trupem, to jak biegł koło Llorente jest przykre

0

Zara będzie Anfield 2.0

0

ALe bym se takiego Trenta Alexandra Arnolda zobaczył na PO

0

HAHA, sędzie frajer

0

@BartqRKO Naprawdę podziwiam niektórych z naszej kadry że nikt go nie pacnie za to

0

I teraz pytanie, Messi genialnie strzela z prawej, czemu przekładał na Anfield?
Tak bez złościwości

2

Nasi myślami ustawiają sie jeszcze do rzutu rożnego na Anfield

4

@Janiama To w takim razie każde hejty na takiego ROnaldo, Casemiro czy Ramosa to szczyt hipokryzji

20

Alba znowu pokazał jakim jest burakiem

2

Ernesto ewoluował, przestał kucać i zaczął klaskać :D

3

@Bagsik88 Niektórzy to by na tej stronie dali Messiego do pomocy- naprawdę są takie osoby które tego chcą. Gorsze jest chyba tylko pisanie że Coutinho to następca Iniesty. Ja za Valverde średnio przepadam ale obwinianie go o to że Busi gra tragicznie gdzie tak naprawdę zjechał do bazy już u Lucho zakrawa o śmieszność. Ile to ja sie naczytałem że Enrique to był wuefista i że zawdzięcza wszystko MSN a teraz kiedy jest Valverde to nagle amnezja.

4

@Triv44 Jego walka z Adamem w Predazzo to do dzisiaj najbardziej emocjonujący moment w sporcie dla mnie. Byłem jeszcze wtedy szczylem ale myślałem że na zawał zejdę.

Znakomity lotnik co warto dodać, on pierwszy ustał skok powyżej 230 metrów: 231 było bodajże

5

Ale zaorał wszystkich

0

Obawiam sie Japońca, on to nieobliczalny jest i może w konkursie odpalić

0

Kubacki nie pompuj proszę, Kobayashi z Lindivkiem usypiają naszą czujność :D

0

@daniel32778 W jednej akcji tak ale Umtiti to sabotował zdecydowanie bardziej niż on

1

@Janiama Prawda jest taka że Pique jest organizatorem linii obrony, Lenglet czy Umtiti go uzupełniają. Jak Pique odejdzie to będziemy mieli problem, Gerard wiadomo że ma odpały i cżęsto jesienią mam ochotę go rozszarpać ale pozostała dwójka miała epizody dobrej formy a Umtiti niesamowicie zjechał do bazy z formą, z Romą pamiętam to sie skompromitował

21

Dobre spotkanie Leo? Śmiem wątpić , masa strat. Jedynie co go broni to akcja z podaniem na setkę do Suareza a tak gracze Espanyolu kasowali go jak juniora. A za samo zaangażowanie po czerwonej De Jonga powinien dostać z automatu notę w dół. Jak mu sie grać nie chciało to trzeba było zejść z boiska.

0

Jak jutro obstawiacie skoki? Ja coś obstawiam że turniej wygra ktoś z dwójki Kobayashi- Lidnvik. Jak Kubacki odda pierwszy skok świetny to może być pozamiatane ale tutaj skacze dobrze i gorzej od tej dwójki

1

@Rewolucja123 Bo Suarez pressuje po prostu głupio, bezmyślnie, nie zamyka opcji do podania, to już Messi jak biega to robi zdecydowanie lepiej. Zresztą na tym polega problem że między resztą ekipy a tą dwójką jest zdecydowana wyrwa którą niemal każdy rywal na pewnym etapie meczu wykorzystuje i nas zamyka.

1

@Janiama Powodzenia z pracą całej drużyny mając Suareza i Messiego na boisku co pobiegają do pressingu i brony jak im sie akurat zachce. Wystarczy jeden taki zawodnik bo dwóch to zdecydowana przesada

1

@Kapitan hawk Daj znowu tsubasę do avatara bo myślałem że ktoś se jaja robi i drugie konto założył :D

9

@Janiama W sezonie 14/15 zdobyliśmy wszystko dzięki temu że mieliśmy po boku Neya i Messiego. Tak, tego Messiego który na prawej grał swoje klepy z Alvesem, to była najlepsza współpraca która zawsze w każdych rozgrywkach dawała radę, z Albą jedynie w lidze to wychodzi bo w LM rywale czytają już to z dziecinną łatwością a nasz LO sie w LM skompromitował. Teraz skrzydeł już zupełnie nie mamy bo nasi oczni obrońcy sa po prostu ograniczeni. Alba to specjalista od podań zwrotnych przed pole karne(wczoraj na szczęście oprzytomniał i zagrał inaczej dzięki czemu ma w końcu asystę) a Roberto wali w nogi pierwszego obrońcy. O Semedo szkoda klawiatury bo jego w tym klubie nie powinno już być. Wczoraj bramki zdobyliśmy po wrzutkach w stylu wyśmiewanego Realu ale o tym oczywiście cisza bo jak my tak strzelamy to jest dobrze. Piękna hipokryzja tutaj panuje

0

@filipVeB Widzę że sie nie możesz pogodzić z faktem że położył nam ten mecz.

3

ALe Messiego dzisiaj niszczą momentami, poza jednym podaniem do Suareza to chłopina wyłączony

1

Niestety ale Valverde zmianą Griezza strzelił sobie w stopę, trzeba było ściągnąć Suareza albo Leo bo tera gramy 7 w obronie

1

@Robert1603 Może dlatego że za Guardioli był 7-8 lat młodszy? Ludzie proszę was

17

Ale De Jong ma dzisiaj wylewy, zasłużenie do boksu

1

Cały Suarez :D

0

@SinMistico Ja jebie wrzutka to wrzutka, masz w przepisach że jest to zabronione? Jak jest to sposób na autobusy to dlaczego mają z tego nie korzystać, lepiej niech grają jak my czyli od prawej do lewej jak za Martino gdzie waliliśmy głową w mur jak osły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?