1

Matko boska te Canal+ to jest takie gówno

11

Spalony ale Correa to jest taki oszołom jeśli chodzi o sytuacje 1:1 że szok że nam w SPH trafił

0

@FCB24 Niektórzy to piszą takie brednie że nie wiem czasami czy trollują czy są tak głupi

0

@AlvaroHanso Kompletnie sie nie zgadzam, De Jong już za Valverde cieniował

1

Rakitic[*]

0

Messi fatalna decyzyjność

0

Lenglet ma chrapkę dzisiaj na bramki widzę

0

@Janiama Transfer Neya rozwalił rynek, zaburzone są całkowicie proporcje co do cena a tego co dany zawodnik ma faktycznie do zaoferowania

6

@El dominatore Pique ma na głowie tenis, biznesy i wimbledon a nie jakieś kur.. Leganes

0

@cules100pro Przy absencji SUareza to nie może a wręcz powinien tam grać

0

@Avada Kedavra Nie pierwszy raz u nas gracze są na innych pozycjach

1

Odnoszę wrażenie że De Jong powinien grać na DP, im wyżej gra tym jego gra wygląda co raz gorzej. A powroty do defensywy ma na poziomie LIniesty

0

Myślałem że znowu zagra do Messiego, w takim gąszczu aż sie prosi..

0

@Barca25 Gramy na CN, przyjdzie wyjazd i będzie męczarnia

0

@DanielOOL Tu nie chodzi o Rakitica, gramy na Camp Nou

0

Ale będzie dzisiaj okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Messibestplayerintheworld Ostatni sezon Lucho wyparłeś z pamięci?

21

Jak nasze gwiazdy zobaczą ten kocioł w Neapolu to fleszbeki z poprzednich lat są więcej niż pewne. Już przed pierwszym gwizdkiem będa mieli ciepło

2

@Janiama On chyba nie ma dość, ja naprawdeę jestem zdziwiony że jest w stanie w tym wieku z takim dorobkiem wykrzesać z siebie taką motywacje

8

Ten drugi skok to już był Kamil ze swojego prime'u. Śmiem twierdzić że to był jego najlepszy skok w tym sezonie. 10 rok z rzędu z wygraną, jest liderem w tej kwestii, brawo. Ja naprawdę podziwiam tego gościa że mu sie jeszcze chce, przecież jak wygra MŚwL w Planicy to będzie miał już wszystko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@SuperPatsonFCB Mogę się pod tym podpisać. A dodam tylko że pycha i te samozadowolenie naszych gwiazdorów jest na europejskich salonach powodem klęsk w ostatnich latach. Bo względnie jest dobrze kiedy dwumecz jest na naszą korzyść ale kiedy przeciwnik biega więcej, szybciej i na pełnej pompie strzelając gola to pojawia sie strach i migawka poprzednich lat wpierdzieli mija im przed oczami. To co sie stało na Anfield to nie jest odosobniony przypadek. To nawet nie jest konsekwencja 3:0 z Rzymu tylko lat zaniedbań i braku podjęcia męskich decyzji. Ci piłkarze wygrywali już tyle w różnych konfiguracjach że w oczach ślepych socios są traktowani jak bogowie. Wczorajszy mecz jest niemal kopią meczów wyjazdowych z ostatnich lat, taka sam bryndza jak na Anfield, Stadio Olimpico, Parc De Princes, czy Vincente Calderon na którym grało jeszcze Atletico. My właściwie jesteśmy w Lidze Mistrzów memem, Suarez strzelił tam kosmiczną liczbę 2 goli w poprzednich edycjach a ostatniego gola na wyjeździe pacnął jeszcze kiedy Peter Prevc był w dobrej formie w skokach. Nawet Messi w fazie pucharowej wygląda tragicznie pod względem tych meczów. I niech nikt nie próbuje mi zakłamywać rzeczywistości że jest inaczej. Messi na CN a na wyjeździe to jest inny piłkarz. Jak widzę go pod presją w tych najważniejszych meczach to mam wrażenie że on myślami już jest w szatni i choćby skały srały to nic nie strzeli

1

@VenoM Dla mnie to jest śmiech na sali ze sprzedaniem Vidala. Ludzie w klubie którzy są z a tym pomysłem powinni zostać dyscyplinarnie wywaleni za sabotowanie naszych jakikolwiek prób wygrania w tym układzie

1

@Janiama Trzymajmy sie faktów, Ernest przegrał przedostatni mecz w lidze. No chyba że mówimy o meczu wyjazdowym to zgoda, był to ostatni mecz :D

1

@jedrek7000 To co zrobił Umtiti było skandaliczne, właściwie jego zachowanie spowodowało że Roberto z Pique byli w sytuacji bez wyjścia i mogli liczyć tylko na cud.

3

Messi kompletnie pod formą. Niech sie szybko ogarnia bo w marcu będzie po sezonie

0

@Veritas21 Ja wiem że kibic musi wierzyć ale wierzyć trzeba trzeźwo i mieć do tego podwaliny. My ich nie mamy

1

@Kapitan hawk LaZabawa

2

The End

4

Niech Setien sie obudzi i ściągnie Fatiego bo ten gra dla Valencii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?