sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Matko boska te Canal+ to jest takie gówno
11
Spalony ale Correa to jest taki oszołom jeśli chodzi o sytuacje 1:1 że szok że nam w SPH trafił
0
@FCB24 Niektórzy to piszą takie brednie że nie wiem czasami czy trollują czy są tak głupi
0
@AlvaroHanso Kompletnie sie nie zgadzam, De Jong już za Valverde cieniował
1
Rakitic[*]
0
Messi fatalna decyzyjność
0
Lenglet ma chrapkę dzisiaj na bramki widzę
0
@Janiama Transfer Neya rozwalił rynek, zaburzone są całkowicie proporcje co do cena a tego co dany zawodnik ma faktycznie do zaoferowania
6
@El dominatore Pique ma na głowie tenis, biznesy i wimbledon a nie jakieś kur.. Leganes
0
@cules100pro Przy absencji SUareza to nie może a wręcz powinien tam grać
0
@Avada Kedavra Nie pierwszy raz u nas gracze są na innych pozycjach
1
Odnoszę wrażenie że De Jong powinien grać na DP, im wyżej gra tym jego gra wygląda co raz gorzej. A powroty do defensywy ma na poziomie LIniesty
0
Myślałem że znowu zagra do Messiego, w takim gąszczu aż sie prosi..
0
@Barca25 Gramy na CN, przyjdzie wyjazd i będzie męczarnia
0
@DanielOOL Tu nie chodzi o Rakitica, gramy na Camp Nou
0
Ale będzie dzisiaj okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Messibestplayerintheworld Ostatni sezon Lucho wyparłeś z pamięci?
21
Jak nasze gwiazdy zobaczą ten kocioł w Neapolu to fleszbeki z poprzednich lat są więcej niż pewne. Już przed pierwszym gwizdkiem będa mieli ciepło
2
@Janiama On chyba nie ma dość, ja naprawdeę jestem zdziwiony że jest w stanie w tym wieku z takim dorobkiem wykrzesać z siebie taką motywacje
8
Ten drugi skok to już był Kamil ze swojego prime'u. Śmiem twierdzić że to był jego najlepszy skok w tym sezonie. 10 rok z rzędu z wygraną, jest liderem w tej kwestii, brawo. Ja naprawdę podziwiam tego gościa że mu sie jeszcze chce, przecież jak wygra MŚwL w Planicy to będzie miał już wszystko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@SuperPatsonFCB Mogę się pod tym podpisać. A dodam tylko że pycha i te samozadowolenie naszych gwiazdorów jest na europejskich salonach powodem klęsk w ostatnich latach. Bo względnie jest dobrze kiedy dwumecz jest na naszą korzyść ale kiedy przeciwnik biega więcej, szybciej i na pełnej pompie strzelając gola to pojawia sie strach i migawka poprzednich lat wpierdzieli mija im przed oczami. To co sie stało na Anfield to nie jest odosobniony przypadek. To nawet nie jest konsekwencja 3:0 z Rzymu tylko lat zaniedbań i braku podjęcia męskich decyzji. Ci piłkarze wygrywali już tyle w różnych konfiguracjach że w oczach ślepych socios są traktowani jak bogowie. Wczorajszy mecz jest niemal kopią meczów wyjazdowych z ostatnich lat, taka sam bryndza jak na Anfield, Stadio Olimpico, Parc De Princes, czy Vincente Calderon na którym grało jeszcze Atletico. My właściwie jesteśmy w Lidze Mistrzów memem, Suarez strzelił tam kosmiczną liczbę 2 goli w poprzednich edycjach a ostatniego gola na wyjeździe pacnął jeszcze kiedy Peter Prevc był w dobrej formie w skokach. Nawet Messi w fazie pucharowej wygląda tragicznie pod względem tych meczów. I niech nikt nie próbuje mi zakłamywać rzeczywistości że jest inaczej. Messi na CN a na wyjeździe to jest inny piłkarz. Jak widzę go pod presją w tych najważniejszych meczach to mam wrażenie że on myślami już jest w szatni i choćby skały srały to nic nie strzeli
1
@VenoM Dla mnie to jest śmiech na sali ze sprzedaniem Vidala. Ludzie w klubie którzy są z a tym pomysłem powinni zostać dyscyplinarnie wywaleni za sabotowanie naszych jakikolwiek prób wygrania w tym układzie
1
@Janiama Trzymajmy sie faktów, Ernest przegrał przedostatni mecz w lidze. No chyba że mówimy o meczu wyjazdowym to zgoda, był to ostatni mecz :D
1
@jedrek7000 To co zrobił Umtiti było skandaliczne, właściwie jego zachowanie spowodowało że Roberto z Pique byli w sytuacji bez wyjścia i mogli liczyć tylko na cud.
3
Messi kompletnie pod formą. Niech sie szybko ogarnia bo w marcu będzie po sezonie
0
@Veritas21 Ja wiem że kibic musi wierzyć ale wierzyć trzeba trzeźwo i mieć do tego podwaliny. My ich nie mamy
1
@Kapitan hawk LaZabawa
2
The End
4
Niech Setien sie obudzi i ściągnie Fatiego bo ten gra dla Valencii