0

Arthur ankle breaker

1

Real w klasyku będzie miał autostradę na naszej lewej stronie. Firpo jest tak spięty to co będzie na Bernabeu jak będą na niego gwizdać

0

Semedo[*][*][*][*]

0

Niewiarygodne jakie my mamy problemy z najprostszym rzemiosłem takim jak przyjęcie piłki, odskakuje jak od jakiegoś drzewa

0

Busi już ostro zaczął od głupiego podania

1

@fcbfan1993 Obecny, nie powiem że obejrzałem wszystkie odcinki kilka razy, najlepszy komediowy jaki oglądałem. Cholernie bym chciał zobaczyć ich jeszcze raz w czymś nowym ale po 16 latach to może być zupełnie coś innego niż oczekuje :D

0

@badej60 Odkąd skończyłem RDR 2, Days Gone i God Of War na platynowe trofeum mam takiego kaca growego że na co bym nie spojrzał to nic nie potrafi mnie przekonać. Jakby wszystko było przeciętne. Chyba tylko Cyberpunk i wyczekiwane The Last of Us mnie w końcu odblokuje

0

@amanter Ja sezon temu pisałem po pierwszym meczu z Live że Alba idzie po 11 sezonu, że gra wielki sezon. Rewanżem zaprzepaścił wszystko w sposób koncertowy, więc sie nie zdziwię jak Lodi będzie 12 zawodnikiem Live na Anfield :D

0

@HansLanda Taki związek że Atleti już raz pokazało obsranie. Dziś grali u siebie kompletny mecz ale taki sam zagrali z Juve a w rewnżu zostali zmiażdżeni. Teraz grają na Anfield które sprawi im tam piekło. Jeśli są w stanie tam wywieź korzystny rezultat to będę im bił brawo. Na ten moment Liverpool jest faworytem do awansu wg mnie

@Kvothe07 Liverpool nas puknął w rewanżu bez swoich najlepszych graczy. U siebie są potwornie groźni

0

@SuperVegeta Rok temu jak Ronaldo ich puknął 3-krotnie bez wazeliny to też pewnie byli mentalnie gotowi

0

@Kvothe07 Rok temu Atletico Juve 2:0, w teoria Juve musi strzelić 3 gole. Jak sie skończyło? Tak jak na tym obrazku, wielki ból dupy na tej stronie był wtedy
https://i.imgur.com/vKGDPAi.jpg

1

@Pewniak Kij z tym że Atleti wyrzuciło nas dwukrotnie :D

4

Morata to jest chodząca komedia

0

@krzychu1526 Przypominam że grają u siebie, więc na Anfield to inna para kaloszy

5

Salah z bani miał setę, i to oczywiście po wrzutce. Ronaldo już pewnie by to wrzucił

1

@bixmix Niby taka genialna defensywa a Ronaldo wrzucił im w ostatnich latach 3 hattricki

2

@MarioVeB! Salvano zara w natarciu :D

0

@krzychu1526 Tak jak z Juve rok temu?

0

Ale Ney ma szybką nogę, mógłby krawaty wiązać :)

0

@Sysia11 Materaca to jak przychodzi co do czego to sie obsrają, to oni są odpowiedzialni za sukcesy mierdy i Ronalda w ostatnich latach jak im pakował z 3 hattricki

0

@Sysia11 Ronaldo w LM ma na nich patent więc nie do końca

0

Arnold na razie sabotuje Liverpool, jak sie ogarnie to będą mieli czerwoni szansę coś wcisnąć bo do teraz jest 12 zawodnikiem Atletico

0

@BaRcA!FaN Jaki Tiago, Diego

0

@SinMistico Nawet nie wiesz kto nam strzał życia walnął, to był Diego a nie Saul

2

@skakun95 Wstawaj zesrałeś sie...
:D

0

Jeśli z tak przetrzebioną ekipą jaką jest Barcelona Real nie wygra ligi to znaczy że mają gen przegrywa w tych rozgrywkach :D

0

@Barthez_94 Teraz odwróćmy sytuację, jest mecz Juve- Barca i Ronaldo napędza całą drużynę, zaczyna kreować, wystawiać jakieś setki ale nic nie wpada, Messi gra cały mecz piach ale trafia na pustaka i mecz sie kończy 0:1 dla Barcelony. Kto wtedy jest lepszy? Oczywiście będzie to raczej ciężkie bo Cristiano to nie ten typ zawodnika ale pogdybać zawsze można

3

Dobrze że odwołali bo to była jakaś farsa

4

@LuisSalvano Lepsze było 20 faulów Getafe i 0 kartek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?