sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arthur ankle breaker
1
Real w klasyku będzie miał autostradę na naszej lewej stronie. Firpo jest tak spięty to co będzie na Bernabeu jak będą na niego gwizdać
0
Semedo[*][*][*][*]
0
Niewiarygodne jakie my mamy problemy z najprostszym rzemiosłem takim jak przyjęcie piłki, odskakuje jak od jakiegoś drzewa
0
Busi już ostro zaczął od głupiego podania
1
@fcbfan1993 Obecny, nie powiem że obejrzałem wszystkie odcinki kilka razy, najlepszy komediowy jaki oglądałem. Cholernie bym chciał zobaczyć ich jeszcze raz w czymś nowym ale po 16 latach to może być zupełnie coś innego niż oczekuje :D
0
@badej60 Odkąd skończyłem RDR 2, Days Gone i God Of War na platynowe trofeum mam takiego kaca growego że na co bym nie spojrzał to nic nie potrafi mnie przekonać. Jakby wszystko było przeciętne. Chyba tylko Cyberpunk i wyczekiwane The Last of Us mnie w końcu odblokuje
0
@amanter Ja sezon temu pisałem po pierwszym meczu z Live że Alba idzie po 11 sezonu, że gra wielki sezon. Rewanżem zaprzepaścił wszystko w sposób koncertowy, więc sie nie zdziwię jak Lodi będzie 12 zawodnikiem Live na Anfield :D
0
@HansLanda Taki związek że Atleti już raz pokazało obsranie. Dziś grali u siebie kompletny mecz ale taki sam zagrali z Juve a w rewnżu zostali zmiażdżeni. Teraz grają na Anfield które sprawi im tam piekło. Jeśli są w stanie tam wywieź korzystny rezultat to będę im bił brawo. Na ten moment Liverpool jest faworytem do awansu wg mnie
@Kvothe07 Liverpool nas puknął w rewanżu bez swoich najlepszych graczy. U siebie są potwornie groźni
0
@SuperVegeta Rok temu jak Ronaldo ich puknął 3-krotnie bez wazeliny to też pewnie byli mentalnie gotowi
0
@Pilka_jest_okragla Ekhm
https://i.imgur.com/vKGDPAi.jpg
0
@Kvothe07 Rok temu Atletico Juve 2:0, w teoria Juve musi strzelić 3 gole. Jak sie skończyło? Tak jak na tym obrazku, wielki ból dupy na tej stronie był wtedy
https://i.imgur.com/vKGDPAi.jpg
1
@Pewniak Kij z tym że Atleti wyrzuciło nas dwukrotnie :D
4
Morata to jest chodząca komedia
0
@krzychu1526 Przypominam że grają u siebie, więc na Anfield to inna para kaloszy
5
Salah z bani miał setę, i to oczywiście po wrzutce. Ronaldo już pewnie by to wrzucił
1
@bixmix Niby taka genialna defensywa a Ronaldo wrzucił im w ostatnich latach 3 hattricki
2
@MarioVeB! Salvano zara w natarciu :D
0
@krzychu1526 Tak jak z Juve rok temu?
0
Ale Ney ma szybką nogę, mógłby krawaty wiązać :)
0
@Sysia11 Materaca to jak przychodzi co do czego to sie obsrają, to oni są odpowiedzialni za sukcesy mierdy i Ronalda w ostatnich latach jak im pakował z 3 hattricki
0
@Sysia11 Ronaldo w LM ma na nich patent więc nie do końca
0
Arnold na razie sabotuje Liverpool, jak sie ogarnie to będą mieli czerwoni szansę coś wcisnąć bo do teraz jest 12 zawodnikiem Atletico
0
@BaRcA!FaN Jaki Tiago, Diego
0
@SinMistico Nawet nie wiesz kto nam strzał życia walnął, to był Diego a nie Saul
2
@skakun95 Wstawaj zesrałeś sie...
:D
0
Jeśli z tak przetrzebioną ekipą jaką jest Barcelona Real nie wygra ligi to znaczy że mają gen przegrywa w tych rozgrywkach :D
0
@Barthez_94 Teraz odwróćmy sytuację, jest mecz Juve- Barca i Ronaldo napędza całą drużynę, zaczyna kreować, wystawiać jakieś setki ale nic nie wpada, Messi gra cały mecz piach ale trafia na pustaka i mecz sie kończy 0:1 dla Barcelony. Kto wtedy jest lepszy? Oczywiście będzie to raczej ciężkie bo Cristiano to nie ten typ zawodnika ale pogdybać zawsze można
3
Dobrze że odwołali bo to była jakaś farsa
4
@LuisSalvano Lepsze było 20 faulów Getafe i 0 kartek