0

Nasze wyjście spod pressingu jest naprawdę tematem przy dobrym whisky

4

Messi zara sie cofnie do obrony, a nie czekaj :D

5

Jordi "Podam do Messiego niezależnie od sytuacji" Alba

0

Matip wciąż prześladuje Messiego xD

2

Tyle miejsca a Rakitic jeszcze szuka podania do Messiego xD

2

Na stojaka to na San Mames możemy w bierki se pograć

2

Frenkie co jest z tobą, zagranie kryminalne przy wyprowadzeniu piłki

0

@VenoM z Romą zagrali na wyjeździe jako zawodnicy przeciwnej drużyny więc wiem dlaczego masz obawy :D

0

remontada es posible

3

@Nano22 Polecam zobaczyć reakcje tej bandy po golach na Anfield a szczególnie po golu na 4:0. Jestem po prostu przerażony tym jak oni reagują w krytycznych momentach. Żeby bramkarz musiał z piłką na środek iść to jest skandal. Nie sztuką jest grać kiedy jest dobrze, sztuką jest pokazać jaja kiedy zupełnie nie idzie. My ich od dawna nie mamy, uwierz mi że gdyby nasze gwiazdy tą energię na dyskusje z sędziami przeznaczyli na zaangażowanie w pressingu i grze to byłby wniebowzięty.

5

Prawda jest taka że Cou miałby sens tylko wtedy gdyby nie było tutaj Messiego. To wolny elektron buszujący między liniami. Na pozycje Iniesty widzieli go tylko naiwni bo chłop dobrze gra do przodu. Ale na środkowym ofensywnym pomocniku braki w destrukcji, gry w pressingu która jest żenująca bo typa mija sie z dziecinną łatwością, bardzo groźnymi stratami nie ma po postu miejsca. Inieście piłkę odebrać było bardzo ciężko, Coutinho był czytany jak dziecko, Klopp sam sie dziwił że go tu sprowadzamy i miał całkowitą racje. Liverpool nas ładnie wydymał i to podwójnie, najpierw tym transferem a potem na Anfield

0

@Kengo Nawet jeśli jest w tym jakieś ziarenko prawdy to bawi mnie to że wszystkie brudy wychodzą dopiero teraz i to w momencie gdy w klubie wrze. Oczywiście dla Messi kapitanem dawno nie jest, bo może opaskę na ramieniu ma ale w krytycznych momentach gdzie nam sie dupa pali na wyjazdach to chłopina ma minę naprawdę nieciekawą.

4

@bleble123 Do Juve niech idzie, i z Ronaldo wygrają LM, pytanie kto wtedy dostanie ZP i najważniejsze: kto będzie strzelał karne ?
:D

0

@krzychu1526 Setka Dembiego nie miał znaczenia, na Anfield jakby trzeba było to wyłapalibyśmy piątke

3

@Cochise Nie ta strona, lepiej uważaj bo bożka niektórych ludzi tutaj krytykujesz

17

Druga połowa to po prostu kibel, momentami nie dało sie tego oglądać i Levante mogło spokojnie zremisować. Messi może ma 2 asysty ale za tą chamówę w drugiej połowie powinien dostać worek lodu na głowe

1

@Salwik92 Spoko, to CN. Na wyjeździe jużbyśmy wyłapali 3 bramki na miękko. TO wszystko jest pisane gdzieś na górze bo to jest wręcz niemożliwe

10

Trzeba sprawdzić czy napastnikom Levante nie wpadła konkretna kwota na konto

1

@potrojnakorona Bohater na jakiego nie zasługujemy

0

Messi to dzisiaj chyba trafi jedynie do domu :D

4

Messi tak olewa Griezmanna że nawet Stevie Wonder by to zauważył

0

Widzę że nasza obrona odpaliła tryb komedia tylko nikt nie wtajemniczył Matsa

5

Czekam na mecz z Bilbao na San Mames, te mecze na CN traktuję z dużą rezerwą.

7

W końcu wygląda jak PO na miarę Barcelony w ataku

0

De Jong tragicznie sie ustawia w ataku pozycyjnym, dużo pracy przed nim jeszcze

2

Ale mielibyśmy popis own goala :D

0

Co ni w tym c+ robią to sie kabaretu nadaje

4

@Tigeros93 Nie bardzo bo jeszcze by sie popłakał jak na ANfield

2

@hank_moody Bo Mendy do gracz do pierwszej 11 a nie rotacji jak Firpo. Alba dalej byłby pewnie pierwszym wyborem

24

CO by nie mówić Zidane szybko zdiagnozował problem w swojej drużynie po pierwszej połowie i te korekty dały mu gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?