1

ALe jak Real strzela po wrzutkach to jest hejt i śmiech, jak my strzelamy w ten sposób to jest radość, nie mogę z niektórych tutaj

1

No w końcu włączył myślenie i nie podał do Messiego, może w końcu oprzytomnieje

2

Alba oczywiście w ciemno do Messiego, jaki ten typ jest irytujący masakra

0

@Chwytliwy Od Anfield tego typa nie ma, wygląda jak junior

0

@Rewolucja123 No Busi za ten stojanow w końcówce to nie wiem czy powinien sam zejść z boiska

0

@Rewolucja123 Pytanie kto nie jest? Tutaj pół składu powinno zejść z boiska

0

@pax De Jong na radar, Suarez chyba złamał linie spalonego :D

2

Podamy tlen Espanyolowi, tylko my tak potrafimy :)

2

Ten drybling Suareza xD

7

@adi7adi8 Olek nie lubi tego :(

0

@SeeleyBooth Wystarczy taka loteria jak dzisiaj i w sumie masz rację.

0

Serie treningowe dużo nam powiedzą, jak tam Kubacki będzie w TOP 5 to możemy sie powoli cieszyć, gorzej jak Lindvik będzie odlatywał

4

Kubacki musi być blisko Lindvika i reszty podczas Bischofscohfen

0

@Janiama Lindvik jeszcze gorzej i tak samo

0

Geiger jeszcze odrobi :D

1

Lindvik w Ga-Pa pokazał że potrafi wytrzymać presję więc W TCS będzie sie liczył, oby Kubacki nie spartolił w drugiej i utrzymał podium bo ma idealne warunki do tego

0

Lindivk tutaj zawsze odlatywał, ciekawe co on pokaże, jeśli słabo to znaczy że udupili po Kubackim reszte

0

Pytanie co zrobi Kobayashi. Geiger i Lindivk

2

@NeroTFP Ja pisałem ,zwracam honor bo myślałem że nie da rady ale skoczył genialnie

1

Jestem w szoku, Lindivk skoczył w tych warunkach fantastycznie :D

1

Tande ma fleszbeki z Bischofschofen 2017 roku

4

@FCBMati10 Patrz na warunki, perfkekcyjnie je wykorzystał i skakał z wyższej belki, Geiger i Kobayashi nie dość że z niższej to jeszcze mieli jedna z gorszych warunków. W drugiej mam nadzieje że będzie równo jeśli chodzi o wiatr i wyjdzie tedy komiczność pierwszej serii

5

Geiger i Kobayashi powalczą o zwycięstwo, Kubacki niech utrzyma podium. Lindvik miał farta i w drugiej spadnie.

0

@Janiama Mocno spóźnił i na progu sie machnął

3

Fatalny skok Kamila, z progu wyszedł jak junior.

3

Genialny skok Norwega, już po wybiciu było pewne że to będzie daleko

1

Coś czuje że Kobayashi swoje najlepsze skoki zostawia na konkurs. Nigdy nie widziałem w nim skoczka który na próbnych czy w treningach który latał jak szalony

2

@SuperPatsonFCB Ale trzeba oddać Albie że pięknie przekreślił swój dobry sezon tym jednym meczem. Śmiem zaryzykować tezę że gdyby zagrał za niego ktokolwiek z tej strony to byśmy awansowali, 1:0 po pierwszej połowie a ten ma stan jakby mu psa przejechali samochodem. Niewiarygodne jak mentalnie ta drużyna w krytycznych momentach jest bezradna. Niesztuką jest grać pięknie kiedy idzie. Sztuką jest pokazać jaja w takich momentach.

1

@FCBMati10 Chyba u mnie podobnie, bo od lat gdzieś jadę na Sylwka a teraz przeziębienie :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?