sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ALe jak Real strzela po wrzutkach to jest hejt i śmiech, jak my strzelamy w ten sposób to jest radość, nie mogę z niektórych tutaj
1
No w końcu włączył myślenie i nie podał do Messiego, może w końcu oprzytomnieje
2
Alba oczywiście w ciemno do Messiego, jaki ten typ jest irytujący masakra
0
@Chwytliwy Od Anfield tego typa nie ma, wygląda jak junior
0
@Rewolucja123 No Busi za ten stojanow w końcówce to nie wiem czy powinien sam zejść z boiska
0
@Rewolucja123 Pytanie kto nie jest? Tutaj pół składu powinno zejść z boiska
0
@pax De Jong na radar, Suarez chyba złamał linie spalonego :D
2
Podamy tlen Espanyolowi, tylko my tak potrafimy :)
2
Ten drybling Suareza xD
7
@adi7adi8 Olek nie lubi tego :(
0
@SeeleyBooth Wystarczy taka loteria jak dzisiaj i w sumie masz rację.
0
Serie treningowe dużo nam powiedzą, jak tam Kubacki będzie w TOP 5 to możemy sie powoli cieszyć, gorzej jak Lindvik będzie odlatywał
4
Kubacki musi być blisko Lindvika i reszty podczas Bischofscohfen
0
@Janiama Lindvik jeszcze gorzej i tak samo
0
Geiger jeszcze odrobi :D
1
Lindvik w Ga-Pa pokazał że potrafi wytrzymać presję więc W TCS będzie sie liczył, oby Kubacki nie spartolił w drugiej i utrzymał podium bo ma idealne warunki do tego
0
Lindivk tutaj zawsze odlatywał, ciekawe co on pokaże, jeśli słabo to znaczy że udupili po Kubackim reszte
0
Pytanie co zrobi Kobayashi. Geiger i Lindivk
2
@NeroTFP Ja pisałem ,zwracam honor bo myślałem że nie da rady ale skoczył genialnie
1
Jestem w szoku, Lindivk skoczył w tych warunkach fantastycznie :D
1
Tande ma fleszbeki z Bischofschofen 2017 roku
4
@FCBMati10 Patrz na warunki, perfkekcyjnie je wykorzystał i skakał z wyższej belki, Geiger i Kobayashi nie dość że z niższej to jeszcze mieli jedna z gorszych warunków. W drugiej mam nadzieje że będzie równo jeśli chodzi o wiatr i wyjdzie tedy komiczność pierwszej serii
5
Geiger i Kobayashi powalczą o zwycięstwo, Kubacki niech utrzyma podium. Lindvik miał farta i w drugiej spadnie.
0
@Janiama Mocno spóźnił i na progu sie machnął
3
Fatalny skok Kamila, z progu wyszedł jak junior.
3
Genialny skok Norwega, już po wybiciu było pewne że to będzie daleko
1
Coś czuje że Kobayashi swoje najlepsze skoki zostawia na konkurs. Nigdy nie widziałem w nim skoczka który na próbnych czy w treningach który latał jak szalony
2
@SuperPatsonFCB Ale trzeba oddać Albie że pięknie przekreślił swój dobry sezon tym jednym meczem. Śmiem zaryzykować tezę że gdyby zagrał za niego ktokolwiek z tej strony to byśmy awansowali, 1:0 po pierwszej połowie a ten ma stan jakby mu psa przejechali samochodem. Niewiarygodne jak mentalnie ta drużyna w krytycznych momentach jest bezradna. Niesztuką jest grać pięknie kiedy idzie. Sztuką jest pokazać jaja w takich momentach.
1
@FCBMati10 Chyba u mnie podobnie, bo od lat gdzieś jadę na Sylwka a teraz przeziębienie :|
6
@Pawlak1992 https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/78345392_1133207976884048_3666553816125276160_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=CwGUnJZ7W54AQkOvt4mloqxl69e-MigjyB9eaU4RyHLIKBpubCYit4PDg&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=4d0368d2984617c55d09940e01dc0744&oe=5EA98252
W ten sposób