1

@Nano22 Jeszcze zabawniej nasze wyjście spod pressingu

0

@LuisSalvano Alba to niech lepiej nie strzela bo już dzisiaj pokazał, lepiej niech poda celnie i wystarczy. Wybicie Pique było pierwsze więc to oni powinni prowadzić

2

@Janiama Fatalnie pomoc gra, ale Lenglet mnie szokuje, elektryczny w pełni naładowany

4

Mam nadzieje że w szatni Alba z Suarezem dostaną plaskacza na otrzeźwienie żeby przestali pajacować i zaczęli grać jak normalni ludzie

3

@bixmix Dodać do tego zachowanie, nie mogę gościa strawić, jedyny gość którego chętnie pożegnałbym bez żalu

25

Alba nie trafił? Nowe nie znałem
Ależ dostałem fleszbeków z Anfield

0

Fatalnie gra pomoc, większość drugich piłek zbiera pomoc Madrytu

0

Chyba spieprzą nam święta :D

0

Alba weź już odejdź z tego klubu, mentalny dzieciak

0

Co ten Lenglet, ja nie wiem czy tam nie powinno być karnego

0

Pique w klasyku z reguły nie zawodzi, byle wrzutka i zawał

1

Alba znowu odleciał razem z SUarezem, zaraz kartkę dostaną za te machanie łapami

0

Ale Pique podziurawiony przez Isco...

0

Jakby Messi sie nie cofnął to by pewnie tej piłki nie wyprowadzili

2

Ciekawe jak to będzie wyglądało w ataku, Roberto ten bardziej ofensywny a na pivocie w zależności od sytuacji będzie Rakitic z De Jongiem

2

@Damian11 Problem w tym że Alba w 90% procentach zagra do Messiego i to zagranie jest tak czytelne że kluby z topu czytają to z dziecinną łatwością. Nie przypominam sobie żeby w LM na wyjeździe strzelili po tym bramkę Na początku może było to fajne ale im dalej w las stało się to przewidywalne. Na Anfield szczególnie sie popisał gdzie był 12 zawodnikiem Liverpoolu i mając sam na sam z Allisonem podał do tyłu do Messiego do którego nadbiegał Matip.

0

@sokot Chociażby SPH Hiszpanii gdzie tam Kova wyłączył Messiego i dostaliśmy lanie, GD po śmierci Johana gdzie tam Casemiro został oddelegowany i go wyłączył. Tak więc sie znalazły, oczywiście potem Leo wziął na nim srogi rewanż ale Zidane'owi sie czasem udało go od gry odsunąć

1

@filipVeB 3 razy, 2 razy na Camp Nou i raz na Bernabeu, w SPH 2 razy i raz w lidze

0

@barteq Plaster na Messiego działa różnie, raz jest strzałem w dziesiątkę a raz w potylicę. Wszyscy pamiętają co sie stało jak Kovacic krył Messiego przy golu Suareza w przedświątecznym klasyku. Zgłupiał totalnie bo nie wiedział co ma zrobić i zrobił szpaler Rakitciowi który idealnie wtedy wyczuł co ma zrobić i wykorzystał to bezlitośnie, to było chyba jedne z najlepszych zachowań Ivana u nas, wykonał to po profesorsku. Tak więc to jest ryzykowne bo wystarczy jakiś głupi błąd u reszty drużyny i czasami to indywidualne krycie może tylko zaszkodzić

3

@bixmix Piłkarz momentów, nie zdziwię sie jak jakiegoś wolnego strzeli po czym wróci do naparzania po trybunach czy w mur. On taki jest, będzie bawił pół sezonu, walnie jakiegoś hattricka w LM i temat ZP wraca jak bumerang :D

77

W Napoli gra Manolas, jak nasi go tam zobaczą to załączą im sie flashbacki z Rzymu :D

29

Tam karny był ale tutaj nie, super konsekwencja panie sędzio

2

Alba genialne wybicie, jak na Anfield,
Mats też odwala dzisiaj jakiś sabotaż

5

Ależ wielbłąd Matsa

1

https://i.imgur.com/TvPZ8n5.jpg
Tak widzę Albe pod pressingiem

2

Inteligentne zachowanie Busquetsa, niech on już odejdzie

2

@AmigoBlancos To był strzał zza pola karnego. My mieliśmy tych sytuacji więcej bardziej klarowniejszych, to co miał Coutinho, Alba, czy Suarez w drugiej połowie przy 1:0 nawet Messi dla mnie powinien strzelić w pierwszej połowie bo miał na skraju pola karnego. Jak na takie piekło którym jest Anfield to stworzyliśmy tych sytuacji aż nadto by strzelić jedną bramkę. Po 2:0 zgoda, przestaliśmy istnieć w tym meczu.

0

@Janiama Dlatego część starej gwardii musi odejść, to zawsze wyjdzie w ciężkim momencie i to nie jest przypadek. To jest naturalna konsekwencja błędów które nastąpiły wcześniej. Najbardziej obawiam sie o takiego Ter Stegena który w takich meczach brał udział. Czy on też nie "zachorował" przez te mecze i nie będzie powodowało to potęgowanie jakichś błędów. Dlatego LM w obecnym składzie jest dla mnie odległym marzeniem.

1

@itmustbejoke Neymar nie jest gwarancją wygrania LM. Był tutaj 4 sezony i wygraliśmy tylko raz, akurat w sezonie gdy mieliśmy drużynę a nie zlepek indywidualności. Każdy miał określone zadania na boisku i każdy sie wzajemnie uzupełniał i napędzał. Messi szalał na prawej stronie z Alvesem, a teraz operuje gdzieś na środku przez co rywal zagęszcza strefę i ma łatwiej nas wyłączyć. Powiadasz że Neymar zastępował Messiego gdy ten grał źle. To w takim razie gdzie on był w 15/16 jak Atletico nas wyeliminowało, gdzie był w 16/17 z Juve? A no w kieszeni Alvesa. Jeśli znowu mamy liczyć na indywidualności to dajmy sobie spokój bo znowu sie będziemy zastanawiać dlaczego odpadliśmy mając takich fantastycznych piłkarzy. A każdy kumaty wie dlaczego, bo mamy jednostki a nie drużynę, i brak jaj w kluczowych i krytycznych momentach.

1

@Coutinho007 Trzeba być jednak sprawiedliwym, do momentu 2:0 graliśmy i mieliśmy swoje okazje które powinniśmy wykorzystać. Po tej drugiej to już był koniec, Liverpool miał przeciwko sobie wkłady do koszulek, to jest mocne, brutalne ale prawdziwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?