sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nano22 Jeszcze zabawniej nasze wyjście spod pressingu
0
@LuisSalvano Alba to niech lepiej nie strzela bo już dzisiaj pokazał, lepiej niech poda celnie i wystarczy. Wybicie Pique było pierwsze więc to oni powinni prowadzić
2
@Janiama Fatalnie pomoc gra, ale Lenglet mnie szokuje, elektryczny w pełni naładowany
4
Mam nadzieje że w szatni Alba z Suarezem dostaną plaskacza na otrzeźwienie żeby przestali pajacować i zaczęli grać jak normalni ludzie
3
@bixmix Dodać do tego zachowanie, nie mogę gościa strawić, jedyny gość którego chętnie pożegnałbym bez żalu
25
Alba nie trafił? Nowe nie znałem
Ależ dostałem fleszbeków z Anfield
0
Fatalnie gra pomoc, większość drugich piłek zbiera pomoc Madrytu
0
Chyba spieprzą nam święta :D
0
Alba weź już odejdź z tego klubu, mentalny dzieciak
0
Co ten Lenglet, ja nie wiem czy tam nie powinno być karnego
0
Pique w klasyku z reguły nie zawodzi, byle wrzutka i zawał
1
Alba znowu odleciał razem z SUarezem, zaraz kartkę dostaną za te machanie łapami
0
Ale Pique podziurawiony przez Isco...
0
Jakby Messi sie nie cofnął to by pewnie tej piłki nie wyprowadzili
2
Ciekawe jak to będzie wyglądało w ataku, Roberto ten bardziej ofensywny a na pivocie w zależności od sytuacji będzie Rakitic z De Jongiem
2
@Damian11 Problem w tym że Alba w 90% procentach zagra do Messiego i to zagranie jest tak czytelne że kluby z topu czytają to z dziecinną łatwością. Nie przypominam sobie żeby w LM na wyjeździe strzelili po tym bramkę Na początku może było to fajne ale im dalej w las stało się to przewidywalne. Na Anfield szczególnie sie popisał gdzie był 12 zawodnikiem Liverpoolu i mając sam na sam z Allisonem podał do tyłu do Messiego do którego nadbiegał Matip.
0
@sokot Chociażby SPH Hiszpanii gdzie tam Kova wyłączył Messiego i dostaliśmy lanie, GD po śmierci Johana gdzie tam Casemiro został oddelegowany i go wyłączył. Tak więc sie znalazły, oczywiście potem Leo wziął na nim srogi rewanż ale Zidane'owi sie czasem udało go od gry odsunąć
1
@filipVeB 3 razy, 2 razy na Camp Nou i raz na Bernabeu, w SPH 2 razy i raz w lidze
0
@barteq Plaster na Messiego działa różnie, raz jest strzałem w dziesiątkę a raz w potylicę. Wszyscy pamiętają co sie stało jak Kovacic krył Messiego przy golu Suareza w przedświątecznym klasyku. Zgłupiał totalnie bo nie wiedział co ma zrobić i zrobił szpaler Rakitciowi który idealnie wtedy wyczuł co ma zrobić i wykorzystał to bezlitośnie, to było chyba jedne z najlepszych zachowań Ivana u nas, wykonał to po profesorsku. Tak więc to jest ryzykowne bo wystarczy jakiś głupi błąd u reszty drużyny i czasami to indywidualne krycie może tylko zaszkodzić
3
@bixmix Piłkarz momentów, nie zdziwię sie jak jakiegoś wolnego strzeli po czym wróci do naparzania po trybunach czy w mur. On taki jest, będzie bawił pół sezonu, walnie jakiegoś hattricka w LM i temat ZP wraca jak bumerang :D
77
W Napoli gra Manolas, jak nasi go tam zobaczą to załączą im sie flashbacki z Rzymu :D
29
Tam karny był ale tutaj nie, super konsekwencja panie sędzio
2
Alba genialne wybicie, jak na Anfield,
Mats też odwala dzisiaj jakiś sabotaż
5
Ależ wielbłąd Matsa
1
https://i.imgur.com/TvPZ8n5.jpg
Tak widzę Albe pod pressingiem
2
Inteligentne zachowanie Busquetsa, niech on już odejdzie
2
@AmigoBlancos To był strzał zza pola karnego. My mieliśmy tych sytuacji więcej bardziej klarowniejszych, to co miał Coutinho, Alba, czy Suarez w drugiej połowie przy 1:0 nawet Messi dla mnie powinien strzelić w pierwszej połowie bo miał na skraju pola karnego. Jak na takie piekło którym jest Anfield to stworzyliśmy tych sytuacji aż nadto by strzelić jedną bramkę. Po 2:0 zgoda, przestaliśmy istnieć w tym meczu.
0
@Janiama Dlatego część starej gwardii musi odejść, to zawsze wyjdzie w ciężkim momencie i to nie jest przypadek. To jest naturalna konsekwencja błędów które nastąpiły wcześniej. Najbardziej obawiam sie o takiego Ter Stegena który w takich meczach brał udział. Czy on też nie "zachorował" przez te mecze i nie będzie powodowało to potęgowanie jakichś błędów. Dlatego LM w obecnym składzie jest dla mnie odległym marzeniem.
1
@itmustbejoke Neymar nie jest gwarancją wygrania LM. Był tutaj 4 sezony i wygraliśmy tylko raz, akurat w sezonie gdy mieliśmy drużynę a nie zlepek indywidualności. Każdy miał określone zadania na boisku i każdy sie wzajemnie uzupełniał i napędzał. Messi szalał na prawej stronie z Alvesem, a teraz operuje gdzieś na środku przez co rywal zagęszcza strefę i ma łatwiej nas wyłączyć. Powiadasz że Neymar zastępował Messiego gdy ten grał źle. To w takim razie gdzie on był w 15/16 jak Atletico nas wyeliminowało, gdzie był w 16/17 z Juve? A no w kieszeni Alvesa. Jeśli znowu mamy liczyć na indywidualności to dajmy sobie spokój bo znowu sie będziemy zastanawiać dlaczego odpadliśmy mając takich fantastycznych piłkarzy. A każdy kumaty wie dlaczego, bo mamy jednostki a nie drużynę, i brak jaj w kluczowych i krytycznych momentach.
1
@Coutinho007 Trzeba być jednak sprawiedliwym, do momentu 2:0 graliśmy i mieliśmy swoje okazje które powinniśmy wykorzystać. Po tej drugiej to już był koniec, Liverpool miał przeciwko sobie wkłady do koszulek, to jest mocne, brutalne ale prawdziwe.