0

@Jakchcesz Prze***ane mieli by bardziej moi wrogowie za zabicie mojej rodziny. Bullet time i te sprawy..

10

@El dominatore Dla mnie Pikuś to jedna z głównych przyczyn obecnego rozkładu tego klubu. Zawsze pierwszy do udzielania wywiadów i śmieszków w talk showach. Ale w kryzysowych sytuacjach w LM wygląda jak miałki pipek którego strach paraliżuje i zaczyna popełniać wielbłądy jak jakiś junior. W 14/15 sie ogarnął i myślałem że jeszcze z tym pociągnie ale widać lekki wystrzał mu wystarczył a później z każdym kolejnym sezonem zjazd do bazy z przebłyskami dawnej świetności, i to z jednym rywalem czyli Realem co mnie nawet nie dziwi. Obok Busquetsa jest pierwszy do wylotu z tej drużyny. Niestety ale niektóre bezmózgie dzieci z tej strony dają mu parasol ochronny bo jeździ po Madrycie.

8

@Kengo Cóż, chcę to zobaczyć, te widoki w szatni. Zwłaszcza dywersanta nr.1 myśliciela Alby który nas tamtej nocy zdradził, nie mogę mu darować tamtego wieczoru. Co on wtedy zrobił przy tej pierwszej i drugiej bramce. I to jak mając przed sobą samego Allisona podał do tyłu do Messiego do którego biegł Matip. Tyle czasu minęło od tej porażki a mnie czasami wręcz nosi. Żeby po blamażu z Romą powtórzyć to po raz kolejny w następnym sezonie. Co najciekawsze nie mam dużych pretensji do Valverde za ten mecz. Jeśli nasze gwiazdy na Anfield potrafią w tym kotle radzić sobie i mieć sporo okazji na zamknięcie dwumeczu a po 2 bramce stanąć jak na egzekucje to żaden trener tamtego wieczoru ich by nie wyciągnął, ŻADEN. Ja już wtedy wiedziałem że odpadniemy, wystarczyło na nich popatrzeć. Dlatego mnie właśnie Pique wkurza w tych swoich wywiadach w talk showach jak to on lubi kontrowersje wywoływać ale jak jest gigantyczna presja w meczach wyjazdowych to sie patrzy jak szpak w pizde i nawet nie wyskakuje do piłki w powietrzu(patrz gol na 3:0 w rewanżu). Żeby chociaż jakiś wślizg wykonał w środku, złapał resztę za mordy i wydarł sie żeby przestali robić za wkłady do koszulek i zaczęli grać, cokolwiek.

Ech musiałem to z siebie wyrzucić.

1

@Kapitan hawk Bardziej, dopóki nie zerwą sie więzadła...

2

@Kengo Wciąż mam przed oczami jak robił w ciula całą naszą obronę w Rzymie. Upokarzający widok

0

@Rewolucja123 Zabawne że ludzie wciąż zapominają od tych wpierdolach z Juve i PSG za Lucho. Tylko że tam był pierwszy mecz ale obraz gry niewiele sie różnił od tego co zobaczyliśmy w Rzymie i w Liverpoolu

0

@Kamiloza91 A dziękuje :D

1

@Pilka_jest_okragla Cała otoczka wokół jego osoby, jego zachowanie podczas spotkań czy też to co mówi on i jego familia w mediach i na portalach społecznościowych sprawia że typa po prostu nie da sie lubić. Zapracował sobie na to przez swoją całą karierę i tylko do siebie może mieć pretensje że tak go niektórzy widzą i sie z niego śmieją. Można podziwiać jego osiągnięcia i to co zrobił ale jako człowieka nie mam zamiaru go szanować. A jeśli dla ciebie liczy sie ilość mamony na koncie bankowym to serdecznie pozdrawiam.

0

@itmustbejoke I klasycznie zaraz po tym gol Ronaldo...

1

@Witekk10 Pięknie wyjaśniony :D

5

@bartekmess Matko Co oni tam za sekte mają. I sie potem dziwimy że Ronaldo odwala takie akcje. Ta cała rodzinka to ma nieźle nasrane pod kopułą

0

@kenneth99 Tzw Opa podanie :D

1

Dobrze że Messiemu sie pofarciło przy tym karnym bo same uderzenie było bardzo słabe

0

@_catalan Oczywiście już pojawiły sie komentarze że w finale z Chile musiał być bardzo zdenerwowany albo że do finału LM jakoś nie trafia. Tak samo na troll football, co pojawi sie zdjęcie pochwalne Leo to mam jak w banku że zaraz pojawi sie Manolas po trzeciej bramce albo rzut rożny na Anfield....

0

@MesQueUnClub96 Patrząc na to co sie dzieje na lfc.pl to są nawet gorsi od visca łebków czy hala dzieci. Takiego ścieku nigdzie nie widziałem jak właśnie tam.

0

@Danny Gaucho Bohater na jakiego nie zasługujemy @Kapitan hawk. Dalszego wyłapywania podszywek

0

@msmsms Klopp to taki heavy metal, gra bardzo szybka. Jurgen sam stwierdził że Barca to bardziej opera. Nigdy tu raczej nie trafi ale sam jestem cholernie ciekaw jakby to wyglądało. Busi z Suarezem pewnie po jednym treningu leżeliby na OIOM'ie

1

@Cave Oj tak, soundtrack był świetny, te przyśpiewki kultu podczas przejmowania chociażby posterunków przez megafon. Czuć było klimat
SPOILER!
Tak patrząc na to co sie działo w New Dawn to czy przypadkiem Joseph nie miał racji? Że ta cała apokalipsa miała nastąpić i Joseph został wybrany żeby przygotować wszystkich na to. Jeśli tak to wychodzi na to żę w 5 części zamiast być dobrym byliśmy tymi złymi

29

@dniel Jak to jaki? Jest piłeczka, jest Messi i grają chłopaki :D

0

@SeeleyBooth W następnym sezonie nie i ciężko wyrokować kiedy, musi nabrać więcej odwagi w grze do przodu bo na razie jakby sie boi podłączyć. Alba pomimo sabotażów w poprzednich sezonach ma świetne wyczucie w podłączaniu sie do ataku i jego współpraca z Leo jest czasami naszym jedynym ratunkiem. Nie cierpię go ze względu na pajacowanie ale to mu trzeba oddać.

0

@BarcaInfo Starszyzna wygrywała już wszystko po kilka razy w różnych konfiguracjach. Odnoszę wrażenie że chcą po prostu dograć jeszcze z 2 sezony i skończyć swoją przygodę z poważną piłką. Oni sami odejdą więc na przebudowę jeszcze poczekamy. Jak odejdą to wszystko wróci do normalności, oni są tu traktowani jak Bogowie.

1

@Kapitan hawk Ah Salmon Skin Roll Rachel bardziej tu pasuje :D

5

Nie wierze że to jest prawda, on musi trollować.

7

Komentarz usunięty

1

@shinthps Spokojnie kurna, gdyby tak strzelała Barcelona to zaraz by to odwrócili, że sie gra do końca i to jest piękno futbolu

2

Nawet tego Sterlinga bym zobaczyłł w Barcy, lewa strona by chodziła w końcu jako tako

0

@masq Przecież po jednym treningu Busi z Suarezem i Pikejem musieliby na OIOM'ie sie regenrować

0

Arnold lubi szybko wykonywać te rożne xDD

0

Jak już Lovren notuje taki blok to Liverpool ma mistrza w tym sezonie

0

Będzie manita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?