sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 Była ręka, ale SIlvy więc sędzia już wtedy powinien przerwać grę
2
@kamilo0066 Jaka prowokacja, sędziowanie w tym meczu jest fatalne i to jest fakt
0
@LuisSalvano Ja to mam w dupie po tamtym blamażu bo sami sie wyjebliśmy na własne życzenie. Ale tego Fabinho i RObertsona to nie lubię
3
Liverpool to jest angielska wersja białych, kradzież jak nic a ten Fabinho to taki Casemiro 2.0
0
@Bagsik88 Widzę że sie nie dogadamy w tej kwestii, ja kończę dyskusje
0
@Bagsik88 Nie, patrz wyżej po edicie
0
@Bagsik88 Inaczej tego nazwać nie mogę, wybacz bo ja mogę zrozumieć kogoś innego zdanie na dany temat ale ślepego bronienia czy hejtowanie to już nie. Nie można konstruktywnie skrytykować np Messiego bo zaraz po bramcę zlecą sie psychofani i każą go przepraszać. No przecież to jest cyrk. Nie wiem kto jest gorszy, ci co ślepo krytykują czy ci co ślepo bronią
0
Trochę więcej odwagi i mamy zmiennika jak znalazł, jedna fajna piłka już była plus wywalczony karny. Czekamy na więcej. Niech trochę da czegoś nowego to może Alba w LM nas nie zasabotuje tym razem
6
@El dominatore Są układy i układziki na tej stronie, normalnie kącik wzajemnej adoracji lajkującej sobie posty wzajemnie. Już od dawna to zauważyłem, ja nie wiem czy ich czasami Barto nie opłaca by wypisywać takie bzdury bo tak oderwanym od rzeczywistości być nie można. Wyciąganie wniosków po jednym podaniu czy meczu już jest klasyką. Wystarczy że Messi poda raz Griezmannowi w oczywistej sytuacji i masz jak w banku komentarze typu: "I gdzie są ci co mówili że Leo nie podaje mu" itp. Naprawdę uwierz mi że nie chcę kolejnego wpierdolu w LM ale chciałbym naprawdę widzieć jak znowu w ten sam sposób ci sami będą jak debile bronić tych ludzi którzy są odpowiedzialni za degrengoladę w tym klubie. Szkoda cholerna że nie mam moda bo wywaliłbym parę ludzi stąd w trybie natychmiastowym.
11
@El dominatore Frustrat i tyle, ignoruj go. Więcej zdrowia zyskujesz
@badej60 Tobie też polecam włączyć igonra, nie wiem naprawdę że ludzie tracą czas na dyskusje z tym gościem. Jak brak argumentów to zaczynają sie wycieczki osobiste. Moderacja już dawno temu powinna mu wlepić permbana i by skończył swoją przygodę tutaj
0
@Rewolucja123 Moim zdaniem to nie ma tak że dobrze albo że nie dobrze...
6
@Grzesior667 Spokojnie, Ernest przetestuje Firpo na PO :D
2
@El dominatore Przygotuj sie na podwyżkę dla tego pana
0
@IronSanHybrid To jak z tym kawałem o 100zł :D
0
Ale bym se Wijnalduma pooglądał w naszej pomocy
0
@zadafcb Ja nie o tej historii akurat, Mateo już wcześniej trollował Leo
0
@MateuszJrk Nie sabotuje, mi wystarczy
1
@Katalonbar Ale trzeba przyznać że Mateo to troll jak ich mało
1
@Sabrina_spellman To długo sie nie nagrał bo to jego pierwszy :D
1
@bixmix Lepiej nie bo Krystynie seria na brzuch nie wejdzie :D
1
@Commando Lewy to by poprawił swoje wyniki z Messim
1
@bixmix Nie mówiłem? xD
0
@Janiama Właściwie te najgorsze mecze to chyba graliśmy bez niego. Ale z Granadą też był i wyglądało to podobnie więc sam już nie wiem
1
@bixmix Dzisiaj już będzie 1
1
@LuisSalvano xDDDD
0
Hattrick :D
0
No dobra, niech Messi nie wraca sie jednak do obrony :D
0
No i pograli
6
Messi szybciej sie wrócił niż Busi, podsumowanie tego drugiego
0
@sexibarca Z Messim jest taki problem że on ogarnia zabranie piłki, tylko robi to za rzadko